Skocz do zawartości
tomcyk

Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są mozliwości bohatera bo jestem na drugim poziomie w broni jednorecznej i nie ma nikogo ktoby mnie nauczył wiecej???????Czy poziom drugi w walce bronia jednoreczna to max??A mam jeszcze 40pktów umiejetności do rozdania:)

Moze trzeba sie zajac czyms innym???Kusza , łuk???coś takiego?

Napiszcie bo nie wiem .....

Szacuneczek

 

 

JAK KURDE wejsc za brame w starym opactwie-----tam gdzie jest kamien ogniskujacy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno w to gralem...ale mozliwosci sa ogromne, tylko musisz ze wszystkimi gadac we wszystkich obozach, wszedzie sie nauczysz czegos po troszku. poczawszy od zamkow skonczywszy na czary mary do obslugo bazooki wlacznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są mozliwości bohatera bo jestem na drugim poziomie w broni jednorecznej i nie ma nikogo ktoby mnie nauczył wiecej???????Czy poziom drugi w walce bronia jednoreczna to max??A mam jeszcze 40pktów umiejetności do rozdania:)

Moze trzeba sie zajac czyms innym???Kusza ,  łuk???coś takiego?

Napiszcie bo nie wiem .....

Szacuneczek

Nie cwicz sie w broni jednorecznej tak wysoko! Zmarnujesz punkty.. Lepiej na dwureczna i kusze(bo te dwie sie przydadza) wydawac, a luku wogole nie. No i potem laduj wszystko w poziomy magii :)

p.s. 40pkt to w pozniejszych czasach gry na upgrade bardzo malo.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak

jestem dopiero na poczatku - 3 rodział:)

Czyli mam rozumieć ze bohater i tak bedzie umiał wszystkiego po trochu , tak?

Nie calkiem :) I tak skonczysz gre z mieczem dwurecznym i kusza na plecach ;) wiec w to najlepiej pakowac punkty, a jak juz bedziesz mial ta bron to wtedy bedziesz mogl lepiej nia wymiatac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.....jak prezjsc przez brame do opactwa(szukam kamienia ogmiskujacego)....bo wydaje mi sie ze musze zamienic sie w chrzaszcza...Ale qrde jak sie odmienić bo ja niestety nie weim...(dodam ze mam tylko 7pkt many:( )Pomóżcie bo stanąłem w martwym punkcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie wierze że taki wyjadacz jak ty ma taki "banalny" problem ;) . A tak na poważnie :wink: to za jakiś tydzień zaczne grać w gothica bo w koncu bede mial chwile czasu i jak dojde do tego momentu to ci dam znać :lol:

 

Pozdrawiam pawełka!

 

PS. Kiedy macie dokładnie te juwenalia w Zielonej? Tzn kiedy mam przyjechac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Boyco !!!

widzisz takie forum a nikt nie WIE !!

hehehe teraz mam znowu problem 

ale zastanawiam sie czy pisac znowu nikt nie bedzie wiedzial :)

Moze dlatego ze jestes najdalej sposrod wszystkich grajacych na Forum... :wink:

 

Pozdrawiam i milego grania!

 

PS. Tak na poważnie to poszukaj jakiegos poradnika bo to czasami trudno wytłumaczyć "co, gdzie i jak" a przeczytasz sobie i wszystko bedzie jasne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystąpiłem do starego obozu i dostałem w II rozdziale zadanie od kor kaloma aby isc do starej kopalniu i zalatwic kurlowa jakiegos robactwa, ale gdy dochodze do kopalni ktora wczesniej byla otwarta to teraz ta cholera jest zamknieta wielka metalowa krata

Pomozcie powiedzcie co robie zle, prosze

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz okno statystyk wpisujesz "marvin" i klikasz podajże "K" i cie kawalek przenosi do przodu (przez ściany itd) i potem wylanczasz gre i wlanczasz i grasz bez kodow.. ja sobie tak poradziłem :) BiG uP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...