Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/player/49095.html

 

Krótkie ale przynajmniej coś nowego.

Fakt, że gierka jeszcze nie weszła, ale wydaje mi się, że mały bug już jest .. hehe.. Scena z mini łodzią podwodną (?) i pierwszy gostek z niej wystaje.. połowę ciała widać a druga w łodzi.. hehe.. Czytałem gdzieś (pewno na GOL'u), że w końcu odejdą od tej głupiego faktu wyskakiwania ogromu przeciwników, póki nie dojdzie się do pewnego punktu w grze.. Plus dla nich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Fakt, że gierka jeszcze nie weszła, ale wydaje mi się, że mały bug już jest .. hehe.. Scena z mini łodzią podwodną (?) i pierwszy gostek z niej wystaje.. połowę ciała widać a druga w łodzi.. hehe.. Czytałem gdzieś (pewno na GOL'u), że w końcu odejdą od tej głupiego faktu wyskakiwania ogromu przeciwników, póki nie dojdzie się do pewnego punktu w grze.. Plus dla nich..

Widać że koleś siedzi w kabinie tej łodzi i pewnie nią steruje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RockoDeLaMaga

Zapowiada się bardzo ciekawie. Oby nie skopali optymalizacji i wydłużyli czas rozgrywki ;)

Chociaż na trailerach CoD zawsze dobrze wyglądał... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jekie 2 dni ? Wejdź sobie na GoL'a to będziesz wiedział kiedy jest premiera. Co do daty na ostatnim trailerze to jest to data jakiś tam finałów NBA na stacji TNT. Nie interesuje się NBA, więc nie wiem dokladnie o co chodzi.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale final Playoffow nie przypada na 24 maja, bo dopiero sie zaczely finaly konferencji. A co do tych reklam to w sumie tez bylem zdziwiony, bo tresc reklamy to "ModerWarfare 2 premier on 24th of May". Wiec albo gra wychodzi albo moze jakas wieksza oficjalna zapowiedz gry. Choc dziwne zeby az w telewizji o tym trabili z powodu ujawnienia nowych materialow na temat gry...

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze można wywnioskować że będziemy grać małym oddziałem komandosów podróżujących po świecie za "bad guys". Graficznie bardzo podobne do cod4. Oby tylko zrezygnowali z masowych respawnów wrogów bo robi się z tego durna sieczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Kinowa ehh nie lubię właśnie kinowych gier. A trailer według mnie wygląda tandetnie, jak większość obecnych filmów akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Świetny trailer, gra będzie super ;)

 

Graficznie widać nie różni się zbytnio od modern'a 1, także wymagania powinny być całkiem OK :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ruchy modeli postaci... Pamiętam pierwsze trailery COD4, gdzie pokazywali dość podobne ruchy postaci i pracę kamer. Chodzi oto, że wyglądały bardzo realistycznie iście filmowo. W samej grze wyglądało to gorzej jednak. Zobaczymy jak będzie teraz. Za to jestem pewien, że nie zabraknie dobrej akcji, grywalności (chociaż skrypty mnie wpieniały czasem) i przedewszystkim jeszcze bardziej dopracowanego MP.

 

Na co jeszcze liczę ? Lepsza fizyka broni i interakcji z otoczeniem. No i to poruszanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym arcade, po prostu zapowiada sie bardzo solidna gra akcji i tyle. W COD4 i 5 tez miales fragmenty zrecznosciowe (chociazby ostrzal z samolotow), ale nie zmienia to faktu, ze gra to byl, jest i bedzie fpp. A ze dodali mu pare takich elementow dla urozmaicenia rozgrywki? Tylko sie cieszyc!! Po kupie jaka byl W@W mysle, ze znowu bedzie hicior na miare MW albo i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem filmik z E3... Z przykrościom stwierdzam, że z COD robi się arcade. ;/

http://www.youtube.com/watch?v=ru6UUXRPygY...player_embedded

No bo poprzednie czesci to byly symulatory pola walki :lol2: IMO gameplay wyglada identycznie jak w czworce, wiec jak mozesz to napisz o co Ci chodzi, bo moze ja czegos na ty filmiku nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ta akcja na lotnisku - nie przypomina wam to trochę GoldenEye ? Przy czym nie mam na myśli tutaj Izabelli ;) ...

To samo mi się przypomniało. Kolejna mało ambitna arcedowa szczelanka, nie dziękuję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba..

 

w sumie..do szczęścia wiele mi nie trzeba - 2xdłuższa kampania i tak -70 % skryptów i jestem happy..

tyle, że z każdą kolejną częścią jest krócej, a skrypty od 6 lat zniknąć jakoś nie chcą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...