Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem co w moim poscie jest zabawnego? posiadanie wlasnego zdania?

chwalisz sie ze pociles goscia od q albo unreala w calkiem innej grze :] chcial bym zoabczyc twoj wynik z nim w quaku lub unrealu mysle ze bylo by duzo wiecej niz 20 (bo to dynamiczniejsze gry i fragi ida duzo szybciej) do pewnie nawet minusa ;] (ze wzgledu na szybkosc rozgrywki nie wiedzial bys co sie dzieje i rzucal by Toba na lewo i prawo);)

Spoko masz swoje zdanie, ale kolego nie porownuj takich gier :D bo rozncia jest naprawde duza... niejaki Fatal1ty ktory ownnowal wsyztskich w kazdego FPP jakiego sie chytał w trybie 1v1 (quake unreal itd) grajac cs nie osiagnol wiekszego sukcesu bo gra jest nastawiona na inny typ gry...

 

dlatego PROSZE nie myl tych gier bo to zupelnie inne dwa swiaty ;)

 

 

dobra dam inny przyklad bo moze mnie ktos nie skumac :D chwalisz sie ze pchnoles dalej kula, niz jakis sprinter.. ale przecierz to to samo bo to lekkoatletyka ;)

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ze zniszcze ci twoj obraz rzeczywistosci, ale nie masz racji, niczego nie pomylilem

sek w tym, ze ja w q i unreala jestem cienki, a w cod wczesniej nie gralem (poza 1 czescia w singlu)

to oczywiste, ze te gry sa rozne, bo bardziej stawiaja na teamplay, caly moj post byl wyrazem sprzeciwu wobec okreslania mw jako nieskillowego... nie jest to prawda, bf2 w porownaniu do aa serrii 2.xx tez jest niskoskillowy, gdzie ta niskoskillowosc polega na tym, ze nie zakamuflujesz sie jako pixel i mniej jest ogolnopojetego campienia...

nie porownalem tutaj zadnej gry, jedynie ocenilem gameplay, wiec nie wiem o co sie tak spinasz... <_<

 

poza tym dla casuala nie ma roznicy czy rzuca mlotem, czy skacze o tyczce...

 

re down:

w kazdym lanparty, w ktorym gralismy razem (duel, teamdm, dm, ctf, lms) w q2 i ut byl pierwszy... obaj jednak nie jestesmy maniakalnymi graczami, wiec pewnie bys nas ogral grajac na touchpadzie

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GoLY - ładnie wszystko podsumowałeś i taka jest prawda

niejaki Fatal1ty ... grajac cs nie osiagnol wiekszego sukcesu...

nawiąże jeszcze do wypowiedzi pewnych osób twierdzących, że np. COD4 jest noskillowy a taki Q3, UT, BF2(!?!), są bardziej skillowe (bo pewnie w to im lepiej idzie niż w COD4... a skilla to oni przecież mają, że HO HO HO i ach ach pro mega exteremum hiper)

a więc gdyby Fatal1ty miał mentalność tych kilku gości z powyższych topików, to powinien stwierdzić, że skoro tak dobrze mu idzie w kilku grach co jest potwierdzeniem jego skilla a tak kiepsko w CS to oznacza, że CS musi być na bank noskillowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly juz glupie pytania w stylu czy mi to pojdzie? ;)

 

nie mam juz blaszaka i sie zastanawiam czy warto kupic ta czesc pod moj sprzet czy nie ;) ?

procek bedzie zmieniony na 2.0 ;]

Raczej nie ma co o tym myśleć ;]. Na 7900gs jeszcze spoko pójdzie o ile są dwa rdzenie ale na 8400gs ? raczej no can do

 

@GoLY - ładnie wszystko podsumowałeś i taka jest prawda

 

nawiąże jeszcze do wypowiedzi pewnych osób twierdzących, że np. COD4 jest noskillowy a taki Q3, UT, BF2(!?!), są bardziej skillowe (bo pewnie w to im lepiej idzie niż w COD4... a skilla to oni przecież mają, że HO HO HO i ach ach pro mega exteremum hiper)

a więc gdyby Fatal1ty miał mentalność tych kilku gości z powyższych topików, to powinien stwierdzić, że skoro tak dobrze mu idzie w kilku grach co jest potwierdzeniem jego skilla a tak kiepsko w CS to oznacza, że CS musi być na bank noskillowy...

W ogóle nie o to chodzi i widać nie zrozumiałeś co ludziska wcześniej pisały... EOT ode mnie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spodziewałem się coś około 600 zł. Noktowizory na Allegro zaczynają się gdzieś od 600 zł. Ale z tych lepszych to ceny wahają się od 1200 w górę. Nie wiadomo, więc co to za noktowizor dołączają. Zakładam, że jakieś najtańszy bubel.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiąże jeszcze do wypowiedzi pewnych osób twierdzących, że np. COD4 jest noskillowy a taki Q3, UT, BF2(!?!), są bardziej skillowe (bo pewnie w to im lepiej idzie niż w COD4... a skilla to oni przecież mają, że HO HO HO i ach ach pro mega exteremum hiper)

a więc gdyby Fatal1ty miał mentalność tych kilku gości z powyższych topików, to powinien stwierdzić, że skoro tak dobrze mu idzie w kilku grach co jest potwierdzeniem jego skilla a tak kiepsko w CS to oznacza, że CS musi być na bank noskillowy...

Swego czasu zaraz po premierze CoD4 pojawil sie niejaki Zoom z PGS, ktory gral w q3 i ponoc nawet w ta gre dawal rade, PGS zlozylo mu oferte stworzenia swojego teamu w CoD4. Skillowy Zoom ekipe stworzyl i stwierdzil mniej wiecej, ze "CoD4 jest tak nieskillowy, ze on bedac mega pro zabijaka wymiataka karateka z q3 w przeciagu trzech miesiecy znajdzie sie w top3 polskiej sceny CoD4"... Miesjace mijaly, Zoom nadal przekonywal, ze jest super zajebisty, az w koncu jego przygoda z CoD4 sie zakonczyla a echo nioslo jego imie na fali smiechu przez dlugie miesiace.

Moral z tej historii taki, ze gra grze nie rowna i to ze ktos jest dobry w q3 nie znaczy ze bedzie dobry w cod4, to ze ktos wygrywa rajdy nie znaczy ze bedzie wygrywal w f1, to ze ktos zna jezyk niemiecki, nie znaczy ze dogada sie z kims w jezyku angielskim (jezyki germanskie)

 

Panowie w empiku będzie wersja z noktowizorem, a teraz cena

 

weźcie głęboki oddech, nie, BARDZO GŁĘBOKI ODDECH

 

http://www.empik.com/call-of-duty-modern-w...,prod20700174,p

Zapiera dech w piersi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co... sporo doplacaja do edycji kolekcjonerskiej? Wyglada na to, ze dla samego noktowizora warto to wziac

 

update: to podobno kamera z diodami ir, a nie noktowizor...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze ten "noktowizor" to nie noktowizor, nawet jesli dzialanie ma podobne. Co nie zmienia faktu, blisko 2 krotnie wieksza cena niz za oceanem to jakis malosmieszny zart. Inna sprawa, ze to EMPiK, na Allegro moga chodzic znacznie taniej. Tak czy inaczej, wersji Prestige mowie bye-bye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Noktowizor mogą dać, tylko jakość będzie raczej na niskim poziomie.

 

Fajnie, robią dobrą gierę, ale co z tego jak będzie trwała tyle co Modern Warfare 1 ...

 

Najdroższą grą jaką kupiłem była GTA 4, dałem za nią 149, tylko że przy tej grze idzie posiedzieć wieki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Spokojnie, MW2 preorder kosztuje 119zł, w dniu premiery powinny się znaleźć sklepy dające jeszcze lepszą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniać grę po paru trailerach. Nawet Infinity Ward może dać ciała. Więc nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Dla mnie to powielone MP z paroma dodatkami i nowymi mapami. Dlatego u mnie na pierwszym planie jest Single Player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wpisalem w google "modern warfare 2 coop" i wyplulo mi info, ze cos takiego jak tryb kooperacji ma byc dostepne w MW2 pod nazwa Special Ops. I teraz pytania:

 

1. czy te misje beda oryginalnie w grze czy bedzie to dodatek wypuszczony pozniej czy to za free czy do kupienia osobno?

2. coop bedzie dostepny na split screenie?

 

Jakby ktos posiadal wiedze na ten temat to prosze ladnie o podzielenie sie informacja.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie akurat nie dziwi, ale to byl pokaz. Zreszta znalazłem gdzieś potwierdzenie, że będzie też coop na jednej konsoli więc luzik. Mnie martwi to o czym wspomniałeś czyli, że ma być od kilkunastu wzwyż. To wskazywaloby na to, ze beda to krotki i szybkie misje co nie do konca mi pasi, bo beda to typowe zreczniosciowki, a wolalbym normalne, dlugie misje tyle, ze nie powiazane z watkiem fabularnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem czy nawet nie była mowa o 20-30 tego typu misji, ale nie chciałem przesadzać. Ktoś musiałby pogrzebać w googlach. Ale za to pamiętam, że będą one krótkie (coś jak Mile High Club, czyli śmiech na sali). Szczerze mówiac to ten co-op to jakaś plota, bo nie wyobrażam sobie gry w to, szczególnie na PC, a jeżeli byłaby taka możliwość tylko na konsolach, to podejrzewam że bedzie to wyglądać jak w CoD WaW (czyli bez 40 calowego telewizora albo większego nie podchodź nawet).

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

@Mazzeo no to masz kiepską wyobraźnię ;)

 

Screeny z MP wyglądają jak maszyny w Las Vegas: http://www.pcgameshardware.com/external/gf...aults/pixel.gif

Chyba najwyższy czas kupić ArmA lub ArmA II i zająć się jakimś COOPem na dużą skalę. Chociaż jak COOP będzie przypominał coś w stylu Hidden and Dangerous 2 SS, czyli misje z zadaniami do wypełnienia to może być ciekawie, jak ma być to jednak bezmyślna sieczka na ilość gdzie taktyka nie ma znaczenia to podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tak z ciekawości, a jak ty sobie wyobrażasz grę w co-opa przy jednym kompie?

jeden klaw+ mysz drugi pad, ew obaj po padzie, monitory 24" małe nie są chociaż nie którzy z moich kolegów mają na co dzień PC podłączone do LCD 42" więc problemu nie widzę, chociaż powiem, szczerze wole LAN do takich celów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 1 misja w MW2 ;]

Uwaga bo spoiler - u mnie ciekawość wzięła górę ;)

 

Jakość filmiku słaba ale widać walory MW2. Na pewno grafika stoi na wysoki poziomie (troche lepszym niż MW1), AI nadal bije po oczach (średnie jest co najwyżej ;]) ale ogólnie na duży plus. Dzieje sie mnóstwo fajnych rzeczy i jest dużo akcji no i dużo fajniejsze użycie autopompy. Ogólnie modele broni ich użycie i dźwięki też na plus. Mam nadzieje tylko, że grają na easy albo co najwyżej na med - po prostu jest się czołgiem i za ciężko umrzeć.. ofc skrypty też są ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...