Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Przypadkowo natrafilem na takiego newsa http://grrr.pl/2009/10/24/modern-warfare-2...sza-niz-na-ps3/

 

Juz rozumiecie czemu IW/Activision ma wyje..ane na PC? I bynajmniej ten wynik to nie jest nastepstwo ostatnich "rewelacyjnych" zapowiedzi na temat dedykow. Oczywiscie mozna zalozyc, ze to tylko preordery, ale chyba nikt nie ma watpliwosci, ze po premierze niewiele (o ile w ogole) sie zmieni.

No tak bo dane z jednego sklepu ( w dodatku najbardziej popularnego w krajach gdzie dominuje Xbox 360) samych preorderów ( te zawsze na konsolach miały się najlepiej) są bardzo obiektywne i na pewno taka sprzedaż gry na PC będzie. Po prostu nie ma sensu wyciągania takich wniosków z takiego źródła informacji ;) ( miałeś na studiach statystykę?) Mnie tylko wkurza fakt, że jak na PC CoD się wybił to na konsole wychodziło gó*** typu Finest Hour, które było gorsze od MoHAA. Teraz gdy sprzedają więcej na konsolach to sobie olewają klientów grających na myszkach. No ale jak ja grałem w Finest Hour to Ty pewnie jeszcze byłeś fanboyem PC i patrząc na Twoje zachowanie to byś wtedy wytykał konsolowców palcami za narzekanie na CoDFH tak jak teraz wytykasz wszystko w tym PCtowym temacie ;)

 

Co do mordowania cywilów. Po prostu uważam to za głupotę a raczej za chwyt marketingowy znany z szmatławców typu Fakt żeby o grze było głośno w mediach i lepiej się sprzedała. Dla mnie takie coś w grach FPS jest nie potrzebne.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo dane z jednego sklepu ( w dodatku najbardziej popularnego w krajach gdzie dominuje Xbox 360)

Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Francja, Chiny, Japonia - w tych krajach jest Amazon i w tych krajach dominuje X360, a PC-ów brak <_< Zara pewnie sie dowiem, ze Polska to ostatni bastion graczy PC-towych, bo wszedzie poza granicami naszego kraju konsole przejely kontrole nad wszystkim. Poza tym myslisz, ze ostatnie info od panow z IW w ogole nie zachwieje sprzedaza gry na PC? Raz wszyscy trabia, ze anuluja zamowienia, ze wykladaja lache i nie kupia po premierze, ze zostaja przy COD4, a teraz nagle, ze spoko luz, bez paniki, sprzeda sie duzo albo jeszcze wiecej. No to jedno albo drugie.

 

Ty pewnie jeszcze byłeś fanboyem PC i patrząc na Twoje zachowanie to byś wtedy wytykał konsolowców palcami za narzekanie na CoDFH tak jak teraz wytykasz wszystko w tym PCtowym temacie

:lol: Nie no, z toba to sie naprawde nie da porozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tego nie powiedziałem ;) Skąd Ty to wziąłeś? Z sufitu? Nie, po prostu stwierdzam, że wyciąganie prognoz na podstawie jednego sklepu z preorderów jest głupie. Chociaż pewnie i tak na X0 sprzeda się najlepiej to na PC nikt porządnych badań nie robi i i tak się nie dowiesz ile dokładnie zostało sprzedanych a IW na piractwo będzie narzekało bo to jak z naszymi drogowcami gdy co roku spada śnieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co to zmienia że będzie można pominąć tą misję. Dla mnie kompletnie bezsensowna misja. Chociaż w filmach też pokazują wiele niecenzurowanych drastycznych scen, ale to co tu pokazali nie ma porównania. Przez teren lotniska przewija się kilku terrerystów i bez mrugnięcia okiem mordują dzieci, kobiety, mężczyzn. Ma to niby pokazać bestialstwo terrorystów, a konkretnie to jednego zbrodniarza. Nie wiem tylko w jakim celu i poco. Z drugiej strony jednak takie rzeczy na świecie mają miejsce i ludzie są tego świadomi. Choćby chora i bezsensowna rzeź w szkole w Biesłanie.

 

 

P.S Dziwne, że przez te 5-6 minut jak chodzili sobie terroryści po lotnisku nie było żadnego oporu. Zachowaywali się spokojnie i poruszali się bez większego pośpiechu, a przed nimi słaniały się coraz to większe sterty trupów. Dopiero pod koniec jak już wyszli z lotniska to pojawiły się jednostki specjalne.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowo w grze znajdzie się ostrzeżenie, że prezentowane sceny mogą wywołać duże poruszenie, a etap z zabijaniem cywili będzie można pominąć. "

Pewnie będzie do wyboru czy gramy czy oglądamy filmik. Cóż, nie będę ukrywał że osobiście zajmę się tym lotniskiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez taki hype i zapowiedz "skandalu" to tylko im sprzedaz skoczy, serwisy sie popluja przez dzien czy dwa i po zawodach. Poza tym bedzie mozna pominac ten etap czyli jak zwykle z duzej chmury maly deszcz.

 

edit.

A potem sie okaze, ze najczesciej grany i masterowany poziom to lotnisko :lol: Ja tam zagram na bank, nie takie sceny sie w grach widzialo ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej wprowadzenie już do gry a nie intro [;

Choć już sam nie wiem, nieco inaczej to wygląda niż w MW1 gdzie intro jest na samym początku a nie dopiero gdy załadujemy kampanię. No i jak na intro to dosyć ospałe .

 

 

edycja

X360 wyprzedza PC jeśli mowa o pirackiej scenie...

Na pewnym forum ludzie już się chwalą iż grają w MW2, bite 10 dni przed oficjalną premierą, można by rzec że to poważny cios dla producenta.

 

Pokaz możliwości rakiety taktycznej uzbrojonej w głowicę atomową.

 

A tu odnośnie wycieku.

http://gry.onet.pl/2069468,,Modern_Warfare...,wiadomosc.html

 

Ciekawe co na to IW i Activision ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP na żywo, mapy MP (offilne), SP + różne tryby, ogólnie gość biega po mapkach i coś tam gada [;

http://www.justin.tv/saviorx

 

edit

Airport- HQ i w języku angielskim

http://www.youtube.com/watch?v=ui_TRNP6A3Y

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
Wg mnie sytuacja w tej misji wygląda tak; sterujemy agentem CIA który przenikł do grupy przestępczej a cała akcja na lotnisku to prowokacja, na koniec Makarov strzela nam w łeb i tym samym pozostawia wiadomość dla Rosji, oto jeden ze sprawców tej rzezi - agent CIA, czyli kierunek> USA - tak więc teraz wiadomo z kim ta wojna na terenie USiA, z Rosją.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wina producenta, a tego:

 

http://www.mw2blog.com/modern-warfare-2-el...rly-equals-500/

 

Jak niektóre sklepy 2 tygodnie przed premierą wysyłają oryginałki to nie dziwne, że pirat już jest.

 

btw. mastha chyba ty zamawiałeś xboxa w tej wersji, powinieneś niedługo kuriera oczekiwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak czytam, że gier na PC się nie wydaje z powodu piractwa to śmiać mi się chce. Z tego co się orientuję to trochę stron z piratami na konsole to jest [sam nie mam konsoli].

Tu chodzi chyba o ilosc raczej, a nie czy jedni wyprzedzili drugich o 2 czy 3 dni. Znacznie latwiej jest zagrac w piracka gre na PC niz na konsoli wiec i skala inna (przerobka to jakis tam koszt no i wizja banu robia swoje).

 

@mazzeo

Ta, ja mam zamowione, ale wczesniej niz 15.11 nie dostane - wtedy moj "kurier" powinien wrocic do PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale zauważ że na PC chyba coraz mniej osób gra [ba, z moich znajomych to już niewielu się uchowało] a większa cześć osób przeszła na konsole. Więc nie zdziwię się, że procentowo to może być mniej, ale już w liczbach to może być znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mało kto ze znajomych gra na pctach, a ci którzy jeszcze grają zaczynają przechodzić na konsole. Ja MW2 uważam za kicz, skok na kasę, żadnych innowacji itp. CoD4 swego czasu ( 2007 right?) był grą świetną i nawet mi się podobała, jednak multi znudziło ,mnie po... 2 tygodniach, a to dziwne bo lubie takie klimaty. Halo3 jakoś bardziej mnie przekonało ale teraz czekać tylko na BF:BC2. MW2 przejde singla i postrzelam troche w spec-ops. Multi wiem, że nic nadzwyczajnego już nie zaprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mało kto ze znajomych gra na pctach, a ci którzy jeszcze grają zaczynają przechodzić na konsole. Ja MW2 uważam za kicz, skok na kasę, żadnych innowacji itp. CoD4 swego czasu ( 2007 right?) był grą świetną i nawet mi się podobała, jednak multi znudziło ,mnie po... 2 tygodniach, a to dziwne bo lubie takie klimaty. Halo3 jakoś bardziej mnie przekonało ale teraz czekać tylko na BF:BC2. MW2 przejde singla i postrzelam troche w spec-ops. Multi wiem, że nic nadzwyczajnego już nie zaprezentuje.

MW też nie miało żadnych innowacji - jedynie doprowadzono do perfekcji większość aspektów w grze... Nie licząc ET, to właśnie w multi MW pogrywam najdłużej, a przez dziwne zachowanie wydawcy/producentów MW2, będę grał w niego dalej... Zapewne w nie/dalekiej przyszłości gracze na kompie będą stanowić niewielki odsetek grających ogółem, ale póki co PC ma się dobrze i oby trwało to jak najdłużej. Nie zapominajmy też, że w nie każdy typ gry da się grać na konsoli - osobiście nie wyobrażam sobie grania na padzie choćby w FPS'y (nie mowie o "niedzielnym" graniu...). Póki do konsoli nie będzie można podłączyć dowolnej myszy i klawy i korzystać z nich tak jak na piecu, tak długo będę przy nim/na nim trwał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ciekawy tryb kooperacji w SpecOps

 

http://www.youtube.com/watch?v=jOv5sLF2t5I

lub

http://rutube.ru/tracks/2564008.html?v=76e...63843f4746836d1

 

Jeden gracz "na dole" a drugi wspiera go z AC130.

Jak dla mnie genialna sprawa.

Genialna? Drugi gracz bawi się tylko działkiem ( nuda). Ktoś tu chyba przespał COOPa w ArmA i ArmA II tam to naprawdę jest GENIALNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW też nie miało żadnych innowacji - jedynie doprowadzono do perfekcji większość aspektów w grze... Nie licząc ET, to właśnie w multi MW pogrywam najdłużej, a przez dziwne zachowanie wydawcy/producentów MW2, będę grał w niego dalej... Zapewne w nie/dalekiej przyszłości gracze na kompie będą stanowić niewielki odsetek grających ogółem, ale póki co PC ma się dobrze i oby trwało to jak najdłużej. Nie zapominajmy też, że w nie każdy typ gry da się grać na konsoli - osobiście nie wyobrażam sobie grania na padzie choćby w FPS'y (nie mowie o "niedzielnym" graniu...). Póki do konsoli nie będzie można podłączyć dowolnej myszy i klawy i korzystać z nich tak jak na piecu, tak długo będę przy nim/na nim trwał...

Jak dla mnie pisanie uzywajac pada to masakra ale gralem na konsoli ( PS3 ) tylko dwa dni i jak dla mnie zadna rewelka. Wieksza przyjemnosc sprawia mi jednak pykanie na PC szczogolnie FPS'y.

A nie da sie pospiac klawy? :blink: da ale nie wiem jak z gryzakami.

 

I czym wtedy konsola bedzie sie roznic od PC'ta? PC i tak wiekszosci sluzy glownie do grania =] zaznaczam wiekszosci nie wszystkim ;]

 

Jak dla mnie gra sie zpowiada ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no gameplay fajny :) (Koleś również :P).

Dzięki za tą opinię, bo tym kolesiem jestem ja ;p Generalnie powiem Wam, że gra mimo jeszcze większej ilości skryptów niż w poprzedniej części nie zawodzi. Baa jest to zdecydowanie i nieodwołalnie najlepszy shooter tego roku. Grafika ogólnie mówiąc jest dobra, szkoda tylko, że sporo textur jest w niskiej rozdziałce :/ No i w grze zgodnie z obietnicami twórców, jest masa krwi, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

I dobrze Bielik zrobił po chacie z IW aż się proszą o piracenie. Ale Bielik zdecyduj się ;) Skrypty to nie jest zaleta bo każda misja wygląda identycznie a AI nie istnieje ;)

 

2:54 Moriarte: Ignoring IW.net, is the PC version a direct port of the console version?

2:55 Mackey-IW: No, PC has custom stuff like mouse control, text chat in game, and graphics settings.

02:36 maniac1969

Vince, there are 178,000 voices that say you need dedicated servers for the PC. COD4 is the bigest online game in history! Why in the world would you take away dedicated servers and change the whole MP experience for us? And Mackey, the PC version with dedicated servers is already the best experience the way it is!

02:36 Vince-IW

All I can say is that we changed it to make it a better and easier experience. Also, not all of the names on that list are legit.

02:36 Mackey-IW

402 signed it 4 times I heard.

Mackey-IW: The game is not balanced for lean.

No to wracamy do czasów Dooma2 i Q2 i braku wychylania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

 

ahh tak Live to jest to, dzieci gadające na majku i mega szybki matchmaking ( naprawdę już szybciej i łatwiej wejść na serwer ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ahh tak Live to jest to, dzieci gadające na majku i mega szybki matchmaking ( naprawdę już szybciej i łatwiej wejść na serwer ;])

śmiesznie to działa. A do tego gra od 18 lat a tutaj takie małolaty grają. Jakaś wieżyczka - na razie jest mocno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Cod'a 1 od premiery przez 3-4 lata, w Cod 4 tak samo od premiery. Miło jest wiedzieć jaki stosunek Panowie z IW mają do ludzi, dzięki którym teraz mogą decydować się na takie kroki.

 

 

No, ale jak nie możesz kogoś pokonać, to musisz się do niego przyłączyć. Trzeba będzie kupić X360. :D

 

 

 

Jednym słowem - ŻENADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...