Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fkcod.pl/callofduty4/zapowiedz.html

 

"Nowy CoD ma obsługiwać zarówno DirectX 9 jak i 10"

Po pierwsze to zapowiedź Call of Duty 4 Modern Warfare, a nie Modern Warfare 2, po drugie nie wiem kto to pisał-wymyślał, ale nic takiego nie ma miejsca zarówno w Modern Warfare jak i w MW 2. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm apropo tego silnika Q3 .Wiem, że jest mocno zmodyfikowany i wiem, że korzystają z niego już od COD 2 w zasadzie. Ale przecież Q3 to jak wiadomo OpenGL, a COD korzysta już z bibliotek DX9. Także musiała być to naprawdę spora modyfikacja co daje praktycznie nowy engine. W zasadzie COD nie ma jakiejś rewelacyjnej grafiki. Ograniczeniem mogą być konsolę, ale również i silnik. W każdym razie mi grafika w MW1 i MW2 odpowiada. Chociaż mogliby coś z tymi skryptami zrobić. Wiem powtarzam się ;) Ale dla mnie SP jest również ważny w tego typu grach, a MP rodzajem przedłużenia. W zasadzie można, by rzec, że SP to taki dodatek teraz, ale dla mnie bardzo istotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na steamie to HiS więc jeśli zajedzie potrzeba jestem gotowy do gry, można mnie znaleźć w grupie ppc/sam też szukam graczy.

Granie solo na pubach nieco nudzi [; szczególnie że nie ma dedyków i trudno o stałą ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie solo to totalna porażka. Można było nerwicy dostać gdy team podczas wysadzania, zkampił sie na swoim respie. Ciągłe męczenie TDM'a też szybko się nudzi. Na szczęście udało się zorganizować dosyć ciekawą grupę, która systematycznie się powiększa. Idealnie by się grało gdyby były dwa teamy PPC. Kwestia tylko jak połączyć to wszystko do kupy.

 

ps. sabotaż to chory wymysł jakiś nienormalnych ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk jak meczyk - pograć można. Zwyczajowo od godziny 18, systematycznie przybywa graczy z tagiem PPC. Ok 23 jest nas najwięcej. Do której gramy? O to pytać trzeba jonathana...

Ja też z chęcią pogram, mój login alCatrazMW2. Już wysłałem pare invitów, podawajcie swoje loginy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem - komunikat "SaveDevice_PC-Temp SaveGame. Cannot open file for saving" i wywala do menu po 5 min gry... Gra kupiona i instalowana przez steam - any ideas ??

Widzę że masz ATI.Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.Miałem to samo i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, czy MW2 odpali się na moim kompie jeżeli nie spełniam wymagań minimalnych co do procka (mam 2.66 GHz P4).

1-sza część chodziła płynnie.

To ten sam engine, więc teoretycznie powinno.

 

---

 

Jest już na to jakiś fix, czy tylko pomaga obniżenie jakości tekstur ? :sad:

 

Dołączona grafika

 

---

 

Btw śmigam w multi pod banderą [PPC] - ath , może jutro jakaś ustawka na pogranie, ale ostrzegam lamię niemiłosiernie, ostatni raz to nie pamiętam kiedy w cod mw1 grałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, brat siedzi i gra więc to nie wina serwerów steam. Przeistaluj steam, sprawdz integralność plików gry, ewentualnie pomyśl czy czegoś nie przeskrobałeś i Ci jej nie zablokowali :P.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, brat siedzi i gra więc to nie wina serwerów steam. Przeistaluj steam, sprawdz integralność plików gry, ewentualnie pomyśl czy czegoś nie przeskrobałeś i Ci jej nie zablokowali :P.

Pierwsza instalacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza instalacja :(

Jeśli chodzi o problem podczas instalacji, że się zawiesza podczas tworzenia cache gry to musisz przerwać, odpalić od nowa i wybrać opcję "reinstalacji", wtedy ruszy bez problemu, taki bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam irytujący problem.

Na Win7 nie chce mi sie zainstalować nie wieda dlaczego directx a tym samym nie chce iść dalej instalacja. Nie idzie jakoś ominąć? Steama zainstalowałem osobno więc to chyba nie od niego. Bo podczas rzekomej instalacji Steama wyskakuje mi takie coś:

 

post-164893-1261943936_thumb.jpg

 

A jak zrobie zamknij to dalej:

 

post-164893-1261943970_thumb.jpg

 

Pomoże ktoś?? Chce grac a tu taki pie...ony zonk... <_<

 

PS. Nawet dx ściągniety ze strony MS nie chce sie zainstalować :blink: Ale mam aktualny bo razem z jakąś inną grą mi sie instalował niedawno.

PS2. A jak wygląda sprawa z PunkBusterem? Jest juz sprawna wersja pod win7 czy może odrazu na XP instalować lepiej gierke?

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...