Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znalazłem sposób:

MODERN WARFARE 2 HOW TO RESET MY STATS! - Page 2 - Steam Users' Forums

 

Legalne to ? ktoś próbował ;)

 

Old 03-22-2010, 11:07 AM #21

SS|-KiLLeR-|

 

Banned

Join Date: Mar 2010

Reputation: 11

Posts: 264

 

here it is

Sam sobie odpowiedz, cytat z twojego linku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z was przeszedł wszystkie misje specjalne? Całą grę przeszedłem na 3 stopniu trudności, ale misji specjalnych wszystkich nie jestem w stanie ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z was przeszedł wszystkie misje specjalne? Całą grę przeszedłem na 3 stopniu trudności, ale misji specjalnych wszystkich nie jestem w stanie ukończyć.

 

Fakt, trudne są niektóre już te co są oznaczone jako średnie siły wroga. Zawsze można z jakimś kumplem przez neta, co dwa karabiny to nie jeden ;) Minimalnie ułatwia sprawę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i chyba nic poza czekaniem na patcha nam nie pozostaje. Pograłem conieco na pozostałych mapach i są na + w stosunku do tych, które były w podstawówce. Dziki bailout, szybka salvage i umiarkowany storm, tak w skrócie można określić te mapki. Nie czaić się tylko doładować grę i pykamy coś wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ruszyło w kwestii modów do MW2, przed chwilą grałem na serwerze: "Realistic Search & Destroy"

Dołączona grafika

 

Nie wyświetlało nicków innych graczy, nie pokazywało trafień i FOV był chyba trochę zwiększony! A na początku gry można było wybrać drużynę, do której chce się dołączyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Po odpaleniu steam gra zaczęła się uaktualniać od zera, mimo, ze i steam i sama gra są w polskiej wersji. Przerwałem aktualizację i usunąłem całą zawartość lokalną z poziomu steam. Później wkładam płytkę, żeby zainstalować grę od nowa i po kliknięciu na instalacja kompletnie nic się nie dzieje..

Odpaliłem stary system z innego dysku i tutaj sytuacja podobna, tylko, że są nawet opcję - graj i reinstalacja, ale podobnie jak wcześniej zero reakcji.

Nie mam za bardzo pomysłu jak to ogarnąć, miał ktoś podobny problem ?

 

/już rozwiązane, wersja z dvd ma buga, trzeba odpalić ściąganie przez steam, dać pauzę i dopiero uruchomić instalator dając - ponowna instalacja.. chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ponownie dać szanse MW2, ale niestety poziom cziterów jest masakryczny :( Szkoda że nikt z tym nic dalej nie robi/zrobił...

 

Hmm, a grasz dobrze? Bo z tymi hackerami jest tak. Niby są - tak naprawdę nie wiem ile, ale dużo ludzi po prostu gra dobrze i dlatego są brani i wyzywani od hackerów. Jeśli masz coldblooded i ninje i grasz ostrożnie, kryjesz sie i wiesz że w tej sytuacji nie mógł cię nikt widzieć, a tu ci koleś wyskoczy zza muru czy zakrętu i piznie headshota to sprawa jasna, że ma wallhacka lub cos podobnego.

 

Ja nie gram wybitnie, raczej przeciętnie, ale mój szwagier ma częste wzloty formy :lol: i często jak mu idzie wręcz rewelacyjnie (ostatnio killstreak 39) to w takich momentach jest bluzgany i wyzywany od hackerów. I teraz takie łebki którzy grali i przegrywali z dobrze grającymi bez żadnych hacków będą gadać jak Ty że poziom cziterów jest masakryczny mimo, że to mylne stwierdzenie i że nie da się grać... Albo jak ja używałem czujnika pulsu i widziałem że ktoś jest za ścianą i go sprzątnąłem to również zostałem nazwany hackerem, wtedy grzecznie go sie spytałem czy wie co to jest heartbeat sensor to zamknął sie...

 

Może lepiej podszkolić się i znosić porażki lub czekać na serwer z mniej wymagającymi przeciwnikami? Ja tak właśnie robie dlatego moje staty są bardzo przeciętne ale nadal czerpie radoche z grania ;)

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aim bota bardzo łatwo wykryć, bo są wykonywane gwałtowne ruchy (oglądając killcam), ale wallhacka już ciężko udowodnić.

Jedno mówią, że to wina słabości VAC, grając w poprzednie części cod'a natykałem się też na masę cheaterów mimo, że wcześniej grę ochraniał PB.

W każdej grze są cheaty, trzeba się z tym pogodzić, albo przestać grać, ew. w gronie zaufanych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, nigdy nie widziałem jak to działa i wygląda :lol:

 

Aim bota bardzo łatwo wykryć, bo są wykonywane gwałtowne ruchy (oglądając killcam), ale wallhacka już ciężko udowodnić.

Jedno mówią, że to wina słabości VAC, grając w poprzednie części cod'a natykałem się też na masę cheaterów mimo, że wcześniej grę ochraniał PB.

W każdej grze są cheaty, trzeba się z tym pogodzić, albo przestać grać, ew. w gronie zaufanych osób.

 

Właśnie to jest problem, bo ja prawie zawsze gram na hardcore, a tam brak killcama. A nawet jak gram na zwykłym to nie trace czasu na oglądanie tego ;) z ciekawości kiedyś musze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziterstwo to zaraza gier sieciowych, takich ludzi powinno sie dozywotnio banowac (gdyby tylko byl taki sposob) na granie w sieci. Ja juz od jakiegos czasu przestalem praktycznie grac w sieciowki bo nie mam sily i cierpliwosci do oszukujacych baranow. Nigdy nie zrozumiem mentalnosci tych jednostek.

Edytowane przez Carson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson zanim przeczytałem Twojego posta miałem dokładnie to samo napisać. Od dawna nie gram w MW2 ze względu na cziterstwo. BA! w COD4 też się to da odczuć. Byłem ostatnio Adminem na kilku serwerach pewnej sieci we Wrocławiu , ale zrezygnowałem, bo miałem dość walki z cziterstwem oraz z pyskatymi szczeniakami. Nie ma to jak gość, który biega kilka razy szybciej i załatwia każdego nożem. No myślę, że każdemu, by się odechciało grać. Systematycznie pojawiali się tacy i momentalnie serwer pustoszał jak nie było Admina pod ręką. Najlepsze czasy sieciówek dla mnie to LAN w kafejkach lub po kablu ze znajomym.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja czy przekręt? Kupować czy nie? Cena kusi...

 

CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2-KLUCZ DO STEAMU-SKAN (1192270081) - Aukcje internetowe Allegro

 

Rosyjska wersja.. ale język da się zmienić. Pomijam fakt absurdu że ta gra na pc wciąż kosztuje 100zł a na konsole już nie wiele więcej bo 130...

 

A tak przy okazji: jest sens kupowania tej gry? Czy są jakieś normalne serwery na ktorych nie ma cziterów czy ta zaraza na tyle się rozpowszechniła że nie można normalnie pograć?

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja czy przekręt? Kupować czy nie? Cena kusi...

 

CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2-KLUCZ DO STEAMU-SKAN (1192270081) - Aukcje internetowe Allegro

 

Rosyjska wersja.. ale język da się zmienić. Pomijam fakt absurdu że ta gra na pc wciąż kosztuje 100zł a na konsole już nie wiele więcej bo 130...

 

A tak przy okazji: jest sens kupowania tej gry? Czy są jakieś normalne serwery na ktorych nie ma cziterów czy ta zaraza na tyle się rozpowszechniła że nie można normalnie pograć?

 

Zdarzają się częściej niż czasami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram cały czas od premiery i owszem, był okres gdzie prawie na co trzeciej rozgrywce pojawiał się noob z cheatami, Ale teraz zdarza się to sporadycznie. A jak już się zdarzy to wychodzę z danej rozgrywki i szukam następnej.

 

Jak by ktoś chciał zagrać, mój profil :

http://steamcommunity.com/profiles/76561197999385506/

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja czy przekręt? Kupować czy nie? Cena kusi...

 

CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2-KLUCZ DO STEAMU-SKAN (1192270081) - Aukcje internetowe Allegro

 

Rosyjska wersja.. ale język da się zmienić. Pomijam fakt absurdu że ta gra na pc wciąż kosztuje 100zł a na konsole już nie wiele więcej bo 130...

 

A tak przy okazji: jest sens kupowania tej gry? Czy są jakieś normalne serwery na ktorych nie ma cziterów czy ta zaraza na tyle się rozpowszechniła że nie można normalnie pograć?

 

Ani okazja ani przekręt. A tanio bo:

Mój szwagier już pare miechów wstecz kupił rosyjską za 50zł. Ale nerwów to kosztowało. Po spolszczeniu, co jakiś czas miał jaja bo po właczeniu steama nie wiedzieć dlaczego zaczynała sie pobierac spowrotem ruska wersja i był niemały problem. Było to zależne od języka steam chyba lub serwerów, nie wiadomo. Ale odradzam ruski klucz bo potrafi zdegradować nerwy...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no tak. Nie zmienia to faktu, że nawet nie raczyliście o tym tutaj wspomnieć ;)

 

Widać nie było sensu ;) 2 odgrzewane mapki z MW + 3 nowe... Jak Cię kuszą stare mapki, to taniej wyjdzie kupić CoD'a 4 :D w sumie fajnie by było gdyby oba dodatki razem kosztowały 13 ojro, bo dawać ~26 euro za "tylko" nowe mapki do multi, to trochę drogawo... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...