Skocz do zawartości
ModdingKing

Projekt : Reactor Of Proxycon

Rekomendowane odpowiedzi

Męczą mnie twoje dziwne wypowiedzi, słowa krytyki odnośnie moda przyjmuję spokojnie do wiadomości bo każdemu musi się on podobać jeżeli chodzi o ostrzeżenia pogadaliśmy sobie z modami i adminami i jest OK.

 

Więc jak możesz pokaż coś od siebie i wtedy pogadamy spokojnie nie chcę wojny bo to nie o to chodzi. Jak dla mnie jest tu kilku fajnych modderów którzy potrafią coś zrobić i to mnie cieszy ale jeszcze dużo wody upłynie zanim będziemy wyżej w moddingu niż inni, chociaż powoli się to zmienia na szczęście.

Jonas zrobił fajnego moda wc, Malik się przy tym chowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonas zrobił fajnego moda wc, Malik się przy tym chowa.

Dziękuję za poparcie, ale to nieprawda - ja zrobiłem rajdowego malucha 126p z tego, co znalazłem w śmietniku, Malik zrobił Lancera Evo X z tego, co mieli najlepszego w sklepach. Obie rzeczy śmigają i sprawiają frajdę swemu twórcy, ale to zupełnie inna liga.

 

I "j", nie "J".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poparcie, ale to nieprawda - ja zrobiłem rajdowego malucha 126p z tego, co znalazłem w śmietniku, Malik zrobił Lancera Evo X z tego, co mieli najlepszego w sklepach. Obie rzeczy śmigają i sprawiają frajdę swemu twórcy, ale to zupełnie inna liga.

i wlasnie to zasluguje na pochwale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradź cuś ;)

cooming soon lada dzień

 

Nowy projekt

 

3175043[/snapback]

Thornie, kiedy jakaś pro sesja zdjęciowa budy? :D

będą kiedyś chyba bo jak na razie pochłonięty zbieraniem podzespołów do nowej modyfikacji.

 

A tak na serio już wkrótce będzie widać nowy temat o moim nowym projekcie i będzie to większe przedsięwzięcie. Trwające znacznie dłużej niż project reactor..... No i jak zwykle na obudowie Lian-Li bo dla mnie te obudowy to poezja dla duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam twoje projekty to odrazy mi się przypomina modelarstwo od jakiegoś czasu już się nie bawię pewnie dlatego ze zabawka PC dała mi o tym zapomnieć jeśli chodzi o malowanie jedne i drugie jest good i pewnie jak zrobisz rev 3 to pewnie będę miał takie samo zdanie. Obecnie sam jestem w trakcie projektu obudowy ale inną techniką niestety projekt ukrywam w pamięci i na papierze ze względów oszczędności na swoje cnc.

 

Wielki szacun

Edytowane przez Ponczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to "konkurencja" ;), nie przejmuj się takimi. Widzisz, gdyby nie pomysł mojej_skromnej_osoby z jury to sprawiedliwość nie ujrzała by światła dziennego ;)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że mod bezapelacyjnie zajął 1-wsze miejsce w moim rankingu Allekomp 2 i w skali 1-10 dałem Ci 10. Pzdr :wink:

 

P.S. Twoje fotki pierwszy raz zobaczyłem na stronie konkursu więc tym bardziej było to miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To najbardziej podobająca mi się obudowa jaką kiedykolwiek widziałem. :D Sam narazie moddingiem się nie zajmuję... Zamierzam dopiero. ;p

Widać, że włożyłeś w to od groma pracy, a efekt jest świetny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...