Skocz do zawartości
ZaraZZZ

Duron 1200 100MHZ SBUS @ D 2400 200MHZ SBUS

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ten topic oczywiście to żart z mojej strony, ale na poważnie jest ktoś kto podkręcił swojego Durona z serii tej najnowszej (D1000,1100,1200,1300 hyba) nie narażając go na zbyt duże przeciążenia? Metoda ołówkowa nie działa a podkręcanie przez FBS mi nie wystarcza, trzeba by było blokade mnożnika zlikwidować ale nie wiem jak i czy to działa proszę o potwierdzone sprawdzone metody albo namiary na www. dziekoowa z goory i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ten topic oczywiście to żart z mojej strony, ale na poważnie jest ktoś kto podkręcił swojego Durona z serii tej najnowszej (D1000,1100,1200,1300 hyba) nie narażając go na zbyt duże przeciążenia? Metoda ołówkowa nie działa a podkręcanie przez FBS mi nie wystarcza, trzeba by było blokade mnożnika zlikwidować ale nie wiem jak i czy to działa proszę o potwierdzone sprawdzone metody albo namiary na www. dziekoowa z goory i pozdrawiam

Nie wiem czemu ołówek nie działa - u mnie działa ... (ołóweczkiem zmieniam mnożnik na procu jak kce teraz idzie x10, u kumpla zmienialiśmy z biosu na dowolny ...)

Tak na marginesie co to ma być SBUS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze oloowek dziala!!! - skad Ci do glowy przyszlo ze nie - moze zle malujesz.... ;)

 

pamietam jak mooj morgan 1Ghz poszedl max na 1,2Ghz. Wiem - to niewiele: seria lipna , chlodzenie AC a temperatury samoboojcze ;)

 

pozdro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ołówek działa :)

Odblokowałem mnożnik. Duronek 1300 spokojnie poszedł na 1400.

Spokojnie na 1400 (z 1300) - a na maxa ??

Czyżbym miał na prawdę taki "dobry" procek ??

Spokojnie to mój lata 10x150 (max w windy to 10x155-156)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na 1400 (z 1300) - a na maxa ??

Może kiedyś spróbuję się "poznęcać" ale nie podejrzewam by było to dużo ponad 1500 (jeśli w ogóle).

Aktualnie mam proca jak w podpisie i jestem happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBUS odpowiednik FBS

dziekowa z tym olówkiem choź bylem pewien ze mostki L1 są laserem przecinane

I wszędzie tak w necie jest napisane

hm chyba będe musiał zdjąć procesor

SBUS odpowiednik FBS

dziekowa z tym olówkiem choź bylem pewien ze mostki L1 są laserem przecinane

I wszędzie tak w necie jest napisane

hm chyba będe musiał zdjąć procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBUS odpowiednik FBS

dziekowa z tym olówkiem choź bylem pewien ze mostki L1 są laserem przecinane

I wszędzie tak w necie jest napisane

hm chyba będe musiał zdjąć procesor

SBUS odpowiednik FBS

dziekowa z tym olówkiem choź bylem pewien ze mostki L1 są laserem przecinane

I wszędzie tak w necie jest napisane

hm chyba będe musiał zdjąć procesor

SBUS odpowiednik FBS

dziekowa z tym olówkiem choź bylem pewien ze mostki L1 są laserem przecinane

I wszędzie tak w necie jest napisane

hm chyba będe musiał zdjąć procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olowek jest spoko ale lepszy jest klej elektroprzewodzacy mozna go kupic w sklepach motoryz. sluzy on do podklejania ogrzewania w tylnich szybach samoch. wg mnie sprawdzony na kilku procach ale jedyny skutek uboczny to ze musi on zostac na wieki koszt ok. 15pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez olowek dzial (stedtler B:)) z procka na standardowym napiecu i chlodzeniu badziewnym (ale cichym) AC wykrecilem 9*133 a przy otwartym oknie 1300 a do windy wchodzil przy 1272. jak skoncze skladac WC to mam zamiar pobic yotomeczka skoro rzucil rekawice :) Procek ma na sobie napisy:

DHD1000AMT1B

AHHAA0142EPNW

Z0178960239

Jak mi ktos pomoze to rozszyfrowac to bede wdzieczny, bo nie bardzo wiem co znacza te wszystkie znaczli poza pierwsza linia. Gdzie moge znalezc info o tym jak jak seria sie kreci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spokojnie na 1400 (z 1300) - a na maxa ??

Może kiedyś spróbuję się "poznęcać" ale nie podejrzewam by było to dużo ponad 1500 (jeśli w ogóle).

Aktualnie mam proca jak w podpisie i jestem happy :)

Od kiedy da sie odblokowac mnoznik w D1300 8O Z tego co wiem sie nie da.Sprawdzalem swojego czasy 5 egzemplazy,uzywalem kilku olowkow a nawet lakieru i doopa,to samo mieli panowie na Tom's Hardware i kilku innych serwisach zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spokojnie na 1400 (z 1300) - a na maxa ??

Może kiedyś spróbuję się "poznęcać" ale nie podejrzewam by było to dużo ponad 1500 (jeśli w ogóle).

Aktualnie mam proca jak w podpisie i jestem happy :)

Od kiedy da sie odblokowac mnoznik w D1300 8O Z tego co wiem sie nie da.Sprawdzalem swojego czasy 5 egzemplazy,uzywalem kilku olowkow a nawet lakieru i doopa,to samo mieli panowie na Tom's Hardware i kilku innych serwisach zagranicznych.

Trzeba prprostu przeciac jeden mostek i po klopicie tylko teraz nie pamienatm ktory jak mi sie przypomni gdzie to widzialem to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na 1400 (z 1300) - a na maxa ??

 

Od kiedy da sie odblokowac mnoznik w D1300 8O Z tego co wiem sie nie da.Sprawdzalem swojego czasy 5 egzemplazy,uzywalem kilku olowkow a nawet lakieru i doopa,to samo mieli panowie na Tom's Hardware i kilku innych serwisach zagranicznych.

 

Trzeba prprostu przeciac jeden mostek i po klopicie tylko teraz nie pamienatm ktory jak mi sie przypomni gdzie to widzialem to napisze

http://www.ocinside.de/go_e.html?/html/wor...p_painting.html

To mostek L11 (trza odwrotnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...