Skocz do zawartości
CavV6

Jaki Windows Przy Tej Konfiguracji?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do speców :)

 

Któego Windowsa się trzymać przy tej konfiguracji laptopa (stopka)?

 

Czy XP Pro czy lepiej Visty (Ultimate)?

 

Dodam, że obydwa systemy są 32 bitowe.

 

Proszę o rady :)

 

Pozdrawiam wszystkich (jak zawsze zresztą) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, ze Vista jest.. po prostu ładniejsza, poza tym specjalnie nie odczyuwam różnicy. Wydaje mi sie, ze takze aplikacje takie jak outlook lub IE ładują się szybciej.

 

Więc więcej jest zwolenników Visty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam doradzałem wszystkim XP a viste odradzałem, ale jak ją wkońcu zainstalowałem (prezent od wujka) to zmieniłem zdanie. Bardzo dobry system, tylko u mnie podczas normalnej pracy wcina prawie 1GB ramu :/ XP przy zainstalowanych upiększaczch z którymi wyglądał prawie jak vista zajmował ok 500 max 600mb. Zdecyduj czy potrzebne ci to dodatkowe 400-500MB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka nie ma co instalwac Visty na laptopach i to żadnych...tutaj nie tylko procek i pamiec sie liczy ... któa w lapie jest i tak słaba a procki też słabsze... liczy sie wydajnosc dysku dla visty przedewszystkim aby mieć komfort.. a laptopy mają okropnie powolne HDD`sy instaluj XP bo tylko sie zrazisz do visty niepotrzebnie odpalając ją na laptopie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez viste bo oszczedza energie duzo lepiej od xp.

 

kupilem hp dv5-1040ew z zainstalowana vista, po ok tygodniu wgralem xp ale ok 10 - 20 minut krotsza praca na bateri nie wchodzi w gre i znowu jestem na viscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

wez viste bo oszczedza energie duzo lepiej od xp.

:lol: sorry ale niby jakim cudem ma to związek vistą? Już prędzej z użytkownikiem, który albo intensywniej wykorzystywał kompa, albo poprostu zainstalował złe stery pod XP, skutkiem czego nie wszystkie urządzenia były prawidłowo obsługiwane przez ACPI. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...