Skocz do zawartości
Slayer

Co w najbliższym czasie zmieniacie w swoich PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mozliwe, że monitor CRT na LCD, ale się wacham. Mozliwe, że coś jeszcze, ale to jest dopiero w fazie projektowym ;) Może HDD, ale na początku trzeba znaleźć kupca na stary- z resztą sprzetu tak samo.

 

W końcu Duke Nukem 3D nie jest zbytnio wymagający, no nie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co macie jutro na obiad :?: :? takie topicy są bez sęsu ja miałem miec nforce 2 i na dobry poczatke durnia 1.3 ghz i [gluteus maximus] nadal jadę na BX'sie i celku i niezapowiada się w najblirzszym czasie aby coś się zmieniło:cry: a więc takie "gdybanie" jest bez sęsu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio powymienalem duzo sprzetu mam to co w opisie jeszcze tylko chce kupic klawiature logitecha special edition i komplet glosnikow creativa 6700 (ale to dopiero gdzies maj/czerwiec) i sadze ze na jakies 6 miesiecy niec nie bede ruszal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybanie- to zależy w jakim sensie- mi chodzi o to, co jest już mniej więcej postanowione-zamówione i blisko 100% możliwe do realizacjii. Ja np. monitor LCD miałbym już dawno, ale jak widzę, jak to się zmienia i ceny lecą na "mordę" to ja podzękuję płacić za coś ekstra 2500 a za 2 miesiące się szczypać, że mam złom ( z tego co widziałem, to już 18-19 cali ( o odpowiednio niskim czasie dostępu)mieści się w przedziale do 2500 zł- jeszcze nie tak dawno nie było to możliwe). nie mówiąc już o nowoścciach jak LCD 15:9 ( np. Samsung 172 W- właściwie w zasięgu- ale poczekam), 3D obraz ( lepiej nie będe was straszyć ceną ;))

 

Więc suma sumarum na razie czekam sobie na okazję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skromnie. Wmontowanie dwoch wentyli w bok obudowy a reszte otworow w ktorych sa wentyle (pod zasilaczem i komin) usunac te przeklete sitka, przez ktore tak glosno buczy wiatr.

Jak sprzedam myche bezprzewodowa to jeszcze kupie sobie Intelli explorer 3.0

Jeszcze w planach jest drugie 256 ramu.

 

No to jedna sprawa z glowy. 512 juz siedzi :D

Mam juz jeden wiatraczek na bok obudowy ze starego zasilacza wiec i druga sprawa bedzie zalatwiona niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamowilem Chiefteca 420W.

we wtorek bede w rekach fanbus Zalmana, moze sie skusze, przydalby sie, bo burdel mam z wentylatorami straszny

potem jak mi sie trafi to athlonik jakis wyciagajacy 2.4GHz na 1.6V ;)

albo jak sie trafi wieksza moneta to pamiec rozszerze do 1GB, ale to nie predko, trzeba inne rzeczy kupic, a na wszystko trzeba zarobic najpierw :(

No i jak wyjdzie nv35 i spadnie cena do okolo 700zl, to sie tez zaczne zastanawiac.

Boje sie jeszcze, ze jak juz beda jakies fajne amd na fsb200 to epox 8rda+ ich nie obsluzy (albo nie da sie ich krecic) i bedzie do wymiany.

 

Wszystko tyle kosztuje, ze ja dziekuje.Wymienilem bebechy miesiac temu i juz sie zestarzaly.

 

No i LCD tez by sie przydal, ale to juz od starych bym musial kase wyciagnac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja opchnę swopje 256MB RAM DDR266 i kupię dwie kostki KINGSTON'a 256 DDR 333. Następnie sprzedam grafę i kupię RADEONA 9100 a jak starczy kasy to jeszcze HHD zamienie z 40GB na 60GB - no i to w sumie wszystko :) :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w najblizszym czasie chce zalozyc wodne.

mam juz plan itd tylko nie mam sianka na jego realizacje.

ale systematycznie zbieram ;)

 

a na wakacje planuje zmiane grafiki aby sie pobawic w gry....

i monitor bo juz tego zniesc nie moge.

a proca i mobo jak bedzie next pentium generation ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w najblizszym czasie zmieniam:

-plytke glowna (na Epoxa 8rda)

-procka (oczywisice na 1700+)

-pamiecia ( 2x 256 MB HyperX 370)

-karta graf (HIS radeon 9700 Pro)

-buda (chieftec dragon Big Tower black)

 

No i to tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie 3 dzni temu odebralem NF7-S i 1700+ JIUHB i Kingstony Hyper X pc-370 i nie mam zamieru naraziesprzetu ruszac. No moze tylko Okragle kabeli jeszcze 256 ramu i jak zajdzie potrzeba to zasilke jakas mocjejsza do o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epox 8rda

athlon 1700+ (tylko nie wiem co zrobic zeby mi taką wersje sprzedali JIUHB a nie jakąs inną :lol:)

ramy jakies 256 albo 512 zeby sie dopshe krecily

a pozniej to grafe na radka jakiegos typu 9800 albo cosik z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epox 8rda

athlon 1700+ (tylko nie wiem co zrobic zeby mi taką wersje sprzedali  JIUHB a nie jakąs inną :lol:)

Powiedziec im ze ma byc taka bo inaczej pozjdziesz sobie do innego sklepu, wtedy na pewno sprzedadza ci dobra !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie niedawno wymienilem, mam takji sprzet ze mi do wszystkiego wystarcza... w najblizszym czasie nic nowego nie planuje ;) Nie tak jednak do konca bo pewnie zmienie WC z CPC na cos lepszego... kaski juz troche mam i zastanawiam sie czy zbierac na Nukleona czy moze cos tanszego ;/ a tak to na razie nic nie zmieniam. (Do czasu Hammerow i LCD 19` za 1500zl ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...