Skocz do zawartości
diolek

Postal 2

Rekomendowane odpowiedzi

ftp://ftp.gry.wp.pl/pub/demo/postal2demo.exe

mozna sikac na ludzi itp :))

A może jakieś namiary ne jedynkę?? Miałem tylko demo, giera już jest sędziwa więc może ktoś pokusił się. A muzyka - totalna psychodela 8)

Jedynka jest stale na kazie. Ile rzay szukałem P2 to zawsze znajdowało się P1.

 

BTW muzyka w jedynce jest naprawdę świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że dodam od siebie pare linków

 

http://www.bonusweb.cz/dl.html?filename=/dema/postal2demo.exe

http://www.3dgamers.com/dlexit/inspan/games/postal2/postal2demo.exe.html

http://www.3dgamers.com/dlexit/ftp4/games/postal2/postal2demo.exe.html

http://www.3dgamers.com/dlexit/planetmirror/games/postal2/postal2demo.exe.html

Screenshots

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś patcha żeby demo trwało w nieskonczana ilośc czasu a nie tylko 5 minut apropo przemocy ludzie to tylko gra i fajnie jest sie przy niej odstresowac :D  :twisted:

Nie 5min tylko 6. A patch nie potrzebny. Kiedy pojawia się info o końcu czasu dusisz dwa razy ESC (escape) i możesz grać dalej. Wada tego jest tylko tak że co 30-60 sekund pojawia się znowu ta informacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ftp://ftp.gry.wp.pl/pub/demo/postal2demo.exe

mozna sikac na ludzi itp :))

A może jakieś namiary ne jedynkę?? Miałem tylko demo, giera już jest sędziwa więc może ktoś pokusił się. A muzyka - totalna psychodela 8)

Jedynka jest stale na kazie. Ile rzay szukałem P2 to zawsze znajdowało się P1.

 

BTW muzyka w jedynce jest naprawdę świetna.

Dzięki TRH!!! Na razie "zasysam" demo P2, a pełną wersję trzeba będzie też "jakoś" wykombinować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupilem tego postala na gieldzie i powiem ze gra ma kilka drobnych bledow , czasem jest troche monotonna i mozna sie pogubic na mapie , grafa jest wypasna , ale zabijanie ludzi jest jednak trudne , bo nie padaja po jednym przywaleniu szpadlem w leb :D tak samo z bronia - troszke to nierealne , aby z m16 wywalic 10 pociskow aby gostek umarl , sikanie ROxx , benzyna - hmmmm za duzo kombinacji - bo trzeba przelozyc zapalik pozniej aby dziada podpalic - ogolnie gra dobrze chodzi na sprzecie takim jaki mam przy rozdzialce 1024x768 , ale czasem przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa jest wypasna

Narazie mam demo a w nim musze przyznać że grafika nie jest powalająca. Gram w prawdzie na medium bo "high" jest dostępne tylko w pełnej wersji

 

 

ale zabijanie ludzi jest jednak trudne , bo nie padaja po jednym przywaleniu szpadlem w leb :D tak samo z bronia - troszke to nierealne , aby z m16 wywalic 10 pociskow aby gostek umarl , sikanie ROxx ,

Wiem. Ta strzelba w Postalu2 to 12mm. Powinna mieć taki rozrzut że jak z odległości metra strzelisz komuś w klatkę to powinien zostać sam kawałek torsu bez rąk i głowy. Odzźały SWAT i podobne używają takich strzelb do (!) "otwierania" drzwi z zaskoczenia.

A M16 ma pocisku kalibru 7,62mm. Tego typu pocisk wchodząć w tkankę rozszeża ją na ponad 5-10cm i zostawia małą dziurkę z zewnątrz a wewnątrz miazgę.

 

 

benzyna - hmmmm za duzo kombinacji - bo trzeba przelozyc zapalik pozniej aby dziada podpalic -

Lewy klawisz myszy -lejejesz bęzynę. Prawy klewisz żucasz zapałkę. Bez przekładania...

 

 

ogolnie gra dobrze chodzi na sprzecie takim jaki mam przy rozdzialce 1024x768 , ale czasem przycina

Ja w demie na medium mam stale 60FPS. Zobaczymy jutro jak będzie działać pełna wersja jak już się ściągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułe w postalu2 jest dosyć promitywna. Musisz chodzić po mieście i załatwiać codzienne obowiązki. Np iść do sklepu po mleko czy na pocztę opłacić rachunki. To twoja sprawa czy podrodze wybijesz całe miasto czy będziesz czekać ża któryś z NPC nie wytrzyma i sam zacznie strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste jest samobójstwo :) Koleś wkłada sobie do gęby granata i zgadujcie jakie są tego następstwa :P Troche ta gra dzika, jak gościom rozpie****sz łby to cenzury nie ma, a jak wyjmiesz sikawe przed lustrem to od razu cenzura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest fajowa :D normalny lol Ide sobie po czek, patrze, a tu pikieta przeciwko graczom i przemocy :D Jeszcze spluwy nie mialem, wiec.... olalem(doslownie) jedna pikietujaca :D Ta wyciaga guna! 8O Zapinam rozporek i biegne(wieje) obok gliny, ta(glina) pikieterke zalatwia, a ja sobie biore guna z trupa :D i juz mam spluwe :D I kto tu jest bardziej niebezpieczny? Gracz czy pikietujący? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie teraz pogralem troszke , juz zaczynam dochodzic do wprawy w rozprawianiu sie z ludzmi 8)

 

 

i malo co nie spadelm z krzesla :lol: :lol: :lol:

 

oto screen jaki zrobilem - doslownie pompa :lol:

 

 

Dołączona grafika

 

 

hehe ten kot zyje na tej lufie przez jakies 20 strzalow - jak dla mnie , to wytlumia troszke strzaly , ale jakby poprawia celnosc bronie (tylko shotgun) - fajnie mialczy jak sie strzela - doslownie spadlbym z krzesla :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad to zassales???? Musze to miec!!!! :D

z DC

 

--

Gram tak sobie i gram.. :D Juz byli przeciwnicy gier, byli przeciwnicy ksiazek :) Kumple BinLadena robili nawet najazd na kosciol! A ja bylem w kosciele zeby sie wyspowiadac, bo mialem takie zadanie :D :D

 

p.s. czy ktos mi w koncu wyjawi kto to ten Gary Coleman? no chyba z enikt nie wie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie teraz pogralem troszke , juz zaczynam dochodzic do wprawy w rozprawianiu sie z ludzmi 8) (...)

Hyhyhy :twisted: :twisted: :twisted: To ja robie coś takiego : Biorę paralizator i smaże nim gostka dopóki nie padnie na ziemie. Potem biore kanister z benzyną i zalewam go (dosłownie cały kanister idzie). Później zapałeczka i gostek zaczyna sie palić :twisted: :twisted: :twisted: Jak jush zaczyna stękać rozpinam rozporek i sikam na niego w celu jego ugaszenia. Jak jush przypieczony na czerwony kolor czołga się po ziemi biorę łopate i okładam do momentu póki mu głowa nie odpadnie :twisted: :twisted: :twisted: A co do kotków - jak biegnie na wprost ciebie w twoją stronę kopnij go z glana :twisted: :twisted: :twisted: Zajebisty efekt :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie teraz pogralem troszke , juz zaczynam dochodzic do wprawy w rozprawianiu sie z ludzmi 8) (...)

Hyhyhy :twisted: :twisted: :twisted: To ja robie coś takiego : Biorę paralizator i smaże nim gostka dopóki nie padnie na ziemie. Potem biore kanister z benzyną i zalewam go (dosłownie cały kanister idzie). Później zapałeczka i gostek zaczyna sie palić :twisted: :twisted: :twisted: Jak jush zaczyna stękać rozpinam rozporek i sikam na niego w celu jego ugaszenia. Jak jush przypieczony na czerwony kolor czołga się po ziemi biorę łopate i okładam do momentu póki mu głowa nie odpadnie :twisted: :twisted: :twisted: A co do kotków - jak biegnie na wprost ciebie w twoją stronę kopnij go z glana :twisted: :twisted: :twisted: Zajebisty efekt :twisted: :twisted: :twisted:
Jestes chory :twisted: :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wparowalem do klubu troche rozlalem tam bezyny tak zeby ludzie nie uciekli. Potem wlazlem sobie na balkonik i zaczekalem az sie ladnie zbiora. Potem zapaleczka i 3 ludziki tanczyly w plomieniach. Szkoda ze kilka osob ucieklo :( Fajniej by to wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...