Skocz do zawartości
MAttX

Zacinanie się gierek

Rekomendowane odpowiedzi

berdej - jaest takie ustawienie w biosie HDD PCI Busmaster czy coś podobnego, u mnie przy disabled mam na GTA i Splinterze cos w rodzaju krótkich przerywań. Po przełączeniu na enabled jak ręką odjął. Niestety nie wiem co robi dokładnie ta funkcja ale może ją sprawdź i napisz czy pomogło.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj wyczerpujacy opis swiadczy, ze tak naprawde G** wiesz o next-genach. 

Jestes uprzedzony, nie wiesz co tracisz, nie masz pojecia ile fajnych gier wychodzi na te maszynki(i wcale nie traca klatek) ..przycinanie? gdzie? w jakiej grze? Uwazam ze konsola jest dla singla i multi przez siec, ale nie na podzielonym ekranie w kazdym razie no(bo gralem, i bylo dziwnie/ble). 

Ale PS2/Xbox jest bardzo dobrym zakupem! Jest idealnym uzupelnieniem PCta(i odwrotnie). Wielu swietnych gier nie ma tu, lub nie ma tam. Najlepiej miec je wszystkie!

Musze cie rozczarowac, to raczej ty G** wiesz o tych twoich next genach.

Coprawda moge sie zgodzic ze konsole to swietne narzedzia do rozrywki, a szczegolnie w arcadowych formach. Bo do innych raczej sie miernie nadaja. I TYLKO DO TEGO. Ale teraz mowa o next genach....

Konsole te w zadnym wypadku nie sa uzupelnieniem PCta. Sa to proste RISCowe imitacje PC majaca imitowac urzadzenie multimedialne. Zreszta coraz bardziej darzaca (np. poprzez CISCa X-Boxa) do samego PC.

 

A teraz do tych ktorzy zachwycaja sie grafa na konsolach. Co tam takiego mamy....max 800x600 (niepamietam jaka tam dokladnie byla) i koniec bo wiekszosc TV pada. Zreszta po kiego kupowac konsole jak mozna na emulatorze z joy-padem grac.

 

Aha i jeszcze cos do tej rozdzielczosci. Przy takiej rozdziczosci na pceteach nikt raczej (sa oczywiscie wyjatki, tak jak ten tu, no ale zawsze jest wyjatek od zasady) nie narzeka na barak plynnosci. Prawda jest taka, ze konsole nnie sa juz wstanie zaoferowac grafiki o niebo lepszej od PCtowej, przez to sa kierowane do szerszych zastosowan, gdzie IMO sie kompletnie nie sprawdzaja.

 

FIN:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj wyczerpujacy opis swiadczy, ze tak naprawde G** wiesz o next-genach. 

Jestes uprzedzony, nie wiesz co tracisz, nie masz pojecia ile fajnych gier wychodzi na te maszynki(i wcale nie traca klatek) ..przycinanie? gdzie? w jakiej grze? Uwazam ze konsola jest dla singla i multi przez siec, ale nie na podzielonym ekranie w kazdym razie no(bo gralem, i bylo dziwnie/ble). 

Ale PS2/Xbox jest bardzo dobrym zakupem! Jest idealnym uzupelnieniem PCta(i odwrotnie). Wielu swietnych gier nie ma tu, lub nie ma tam. Najlepiej miec je wszystkie!

Musze cie rozczarowac, to raczej ty G** wiesz o tych twoich next genach.

Coprawda moge sie zgodzic ze konsole to swietne narzedzia do rozrywki, a szczegolnie w arcadowych formach. Bo do innych raczej sie miernie nadaja. I TYLKO DO TEGO. Ale teraz mowa o next genach....

Konsole te w zadnym wypadku nie sa uzupelnieniem PCta. Sa to proste RISCowe imitacje PC majaca imitowac urzadzenie multimedialne. Zreszta coraz bardziej darzaca (np. poprzez CISCa X-Boxa) do samego PC.

 

A teraz do tych ktorzy zachwycaja sie grafa na konsolach. Co tam takiego mamy....max 800x600 (niepamietam jaka tam dokladnie byla) i koniec bo wiekszosc TV pada. Zreszta po kiego kupowac konsole jak mozna na emulatorze z joy-padem grac.

 

Aha i jeszcze cos do tej rozdzielczosci. Przy takiej rozdziczosci na pceteach nikt raczej (sa oczywiscie wyjatki, tak jak ten tu, no ale zawsze jest wyjatek od zasady) nie narzeka na barak plynnosci. Prawda jest taka, ze konsole nnie sa juz wstanie zaoferowac grafiki o niebo lepszej od PCtowej, przez to sa kierowane do szerszych zastosowan, gdzie IMO sie kompletnie nie sprawdzaja.

 

FIN:)

kolego to ty chyba mówisz o innej generacji konsol :lol: psx 1 sega saturn itp. bo jak dotąd emulatora do nowych konsol nie ma! poprostu mało graleś na konsolkach i piszesz jakieś brednie! konsole są lepsze do gier, chyba nikt normalny nie kupuje pc do samego grania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole sa lepsze, przeciez ich zmodernizowac nie mozna.

Stary zorientuj sie troche prace nad emulatorem PS2 trwaja, wyszlo pare wersji Beta, i z tego co wiem pradce maja sie ukonczeniu.

 

Nikt nie kupuje PC, do samego grania ? Bredzisz. Wyjdz. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chłopaki, macie rację, i Avenger i przeciwnik (po części).

1.Konsole są do grania (od słuchania muzuki i od biedy oglądania DVD na PS2)

2.Kompy są do grania, pisania dokumentów, przechowywania inf., danych i innych pier***ów i do o/c :D

Jeden i drugi macie po cześci rację, ale nie rozumiem, po co te kłótnie?

Jeden jest brdziej przekonany do kompów, drugi do konsol i to jest normalne (jeśli trzeba wam uświadamiać :wink: ). Każdy ma swoje zdanie.

Ja osobiście wolę kompy i nie atakujcie mnie za to! Ja też mam swoje zdanie :wink: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poto ze z takim podejsciem dalej zagrywalibysmy (byscie) sie w VF I, z usmiechem od ucha do ucha, dalej glosno krzyczac ze PCty sa gorsze/wolniejsze/nienadajace sie do gier itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierki tną się w Win98, Win98SE, WinXP, Win2000. Tak więc to nie System operayjny jest winny

 

W BIOSie sprawdziłem wszystkie opcje, po kolei włączając i wyłączając (wiele godzin testów). Te dotyczące szyny PCI też.

 

Dzięki wszystkim, którzy próbowali mi pomóc.

Dalej zbieram na konsolę;)

 

Do kolesia, który pisze, że emulatory PS2 są już na ukończeniu:

Łudź się dalej, że niedługo będziesz mógł emulować gry z PS2 na PC.

Jeżeli już, to na procku 10GHz i karcie graficznej pokroju GeForce FX 48000. A i tak z problemami i przycinającą się grafiką.

Nie wierzysz? Popatrz na jakość emulacji prymitywnego PSX (Tam jest zegar tylko 33MHz, czy coś podobnego. Nie pamiętam dokładnie) na bardzo silnych współczesnych PC. Powiem tylko. Że dużo brakuje do oryginału (płynność, a nie rozdzielczość, czy jakość grafiki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierki tną się w Win98, Win98SE, WinXP, Win2000. Tak więc to nie System operayjny jest winny

 

W BIOSie sprawdziłem wszystkie opcje, po kolei włączając i wyłączając (wiele godzin testów). Te dotyczące szyny PCI też.

 

Dzięki wszystkim, którzy próbowali mi pomóc.

Dalej zbieram na konsolę;)

 

Do kolesia, który pisze, że emulatory PS2 są już na ukończeniu:

Łudź się dalej, że niedługo będziesz mógł emulować gry z PS2 na PC.

Jeżeli już, to na procku 10GHz i karcie graficznej pokroju GeForce FX 48000. A i tak z problemami i przycinającą się grafiką.

Nie wierzysz? Popatrz na jakość emulacji prymitywnego PSX (Tam jest zegar tylko 33MHz, czy coś podobnego. Nie pamiętam dokładnie) na bardzo silnych współczesnych PC. Powiem tylko. Że dużo brakuje do oryginału (płynność, a nie rozdzielczość, czy jakość grafiki).

Co? Mi na tym, co w podpisie wszystko z PSX1 chodzi płynnie ~ 50 fps. Chyba, ze ty za w pełni szybka animację uważasz coś w granicach 100, 150 fps (bez obrazy :wink: ) i loozik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cie rozczarowac, to raczej ty G** wiesz o tych twoich next genach.

Mam 3 PCty, PS2 i XBox'a, a ty masz choc TYLKO jedna z tych 2ch konsolek zeby sie obiektywnie wypowiadac? ...nie? ...wiec kto moze wiedziec wiecej...?

Konsole te w zadnym wypadku nie sa uzupelnieniem PCta. Sa to proste RISCowe imitacje PC majaca imitowac urzadzenie multimedialne. Zreszta coraz bardziej darzaca (np. poprzez CISCa X-Boxa) do samego PC.

Konsola JEST uzupelnieniem PCta w aspekcie gier, i o to wlasnie mi chodzilo. Swietne gry sa tylko na jedą wydawane, lub tylko na druga maszyne(oczywiscie czasem na obie). Jezeli chcesz grac w wiele swietnych gier, musisz miec to i to. Np. chcesz zagrac w strategie, idziesz na blaszaka; chcesz survival horroru, idziesz na PS2/Xboxa. Kapujesz? :)

A teraz do tych ktorzy zachwycaja sie grafa na konsolach. Co tam takiego mamy....max 800x600 (niepamietam jaka tam dokladnie byla) i koniec bo wiekszosc TV pada. Zreszta po kiego kupowac konsole jak mozna na emulatorze z joy-padem grac.

Wiesz.... czasem liczy sie tylko dobra zabawa plynaca z wciagajacej rozgrywki..

Z daleka (bo w koncu nosa przed TV nie masz) tak tego nie widac. A ze mala rozdzialka jest to nie wina konsol! A moze kazdego stac na plazme? Zreszta pokaz mi schodki jak podlaczam konsole pod monitor przez tuner i zapodaje sobie obraz 1024x768 :D Mowiac o emu next-genow dajesz kolejny przyklad niewiedzy.. A jak mowisz prawde, to wpadne do ciebie jutro pograc na twoim PCcie w DOA3 :D

Prawda jest taka, ze konsole nnie sa juz wstanie zaoferowac grafiki o niebo lepszej od PCtowej, przez to sa kierowane do szerszych zastosowan, gdzie IMO sie kompletnie nie sprawdzaja.

Prawda jest taka ze mimo to i tak nie ma tak ladnej np. bijatyki na PC jak te z PS2/Xboxa. A wiekszosc swietnych gier nigdy na PC nie zagosci z roznych powodow (czy aby na pewno warto sie upierac i NIE zagrac?).

Prawda jest taka, ze ja od kilku miesiecy pocinam w Vice City, a ty nie. Bo na PC o ile cos fajnego z konsoli wyjdzie to po pol roku od premiery i pozniej :( To ma byc takie fajne? Czekac i czekac? Bo co? Tylko ze wyzsza rozdzialka? Tak do zasranej smierci mozna by bylo czekac! :( [bTW - PCtowe wydanie BloodRayne znowu przestawili qfa :(]

FIN:)

chyba za duzo telenoweli do konca ogladasz ;) ;)

 

Moglbym jeszcze pisac i pisac, i udowadniac ze nie masz racji, ale "kijem Avengera yy to znaczy Wisły nie zawroce" jak to przyslowie mawialo. Upartys jest i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to co w podpisie i gta powino latać w 1024*768 ale coś jest nie tak, mam ściągniętą płytę z muzą na dysk, zeby nie doczywywało z cdromu, ale nie mam włączonego dma i czy to dma da dużo

pozatym raz jak właczyłem to zwiecha i czabyło robić format systemu :(

nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to co w podpisie i gta powino latać w 1024*768 ale coś jest nie tak, mam ściągniętą płytę z muzą na dysk, zeby nie doczywywało z cdromu, ale nie mam włączonego dma i czy to dma da dużo

pozatym raz jak właczyłem to zwiecha i czabyło robić format systemu :(

nie wiem co robić

Nie rozumiem twojej zwiechy. Przecież barracudy na 100% obsługuja DMA. A jeśli masz na PIO to nie ma sie co dziwić, że nie jest płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Konsole są do grania (od słuchania muzuki i od biedy oglądania DVD na PS2)

Why od biedy do DVD? Ogladales..?

Ja osobiście wolę kompy i nie atakujcie mnie za to! Ja też mam swoje zdanie :wink: !

Choc z mojej wypowiedzi moze to nie wynikac, ja tez bardzo lubie kompy :D Lubie grac, gram w ulubione gry. Ty pewnie tez? Czesc moich ulubionych gier jest na blaszaku, a czesc na innych maszynkach. W koncu licza sie tylko gry, nie? A nie to na czym grasz. Bo po prostu chcesz grac _w to co lubisz_ i nie wazne na jaka platforme jest twoja ulubiona gra. Co nie? Chodzi o to zeby nie byc "sprzetowym rasista" wymieniajac co chwila wady to jednego to drugiego,...a grac. Niestety wiekszosc polakow jest co do innych platform uprzedzona, i traca wiele dobrej zabawy przez to :( (co juz coraz trudniej moge zrozumiec{ta niechec w dodatku polaczona z brakiem wiedzy}..) Dlatego zawsze bede za tym, aby miec w domciu wiele platform do grania(i nie tylko do tego ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tylko szybko do berdej, koles sluchaj:

 

Co do jakis skokow, to widze ze ty masz cholerny problem z tym swoim sprzetem, wszystko ci rwie. Ja jakos mam plynnosc na emulatorach, wszystko sprawa configa.

 

A pozatym co Ty mozesz wiedziec o wydajnosci RISC/CISC. Wiadomo ze CISC nigdy nie osiagnie wydajnosci RISCa (niebede tu calego wykladu pisal), ale moze sie do niej zbylizyc, miedzy innymi poprzez podniesienie zegara, co jest sprawa o wiele prostsza w CISCach. A o mocy obliczeniowej przyszlych procesorow chyba nie masz bladego pojecia. Moja rada zapoznaj sie z prawem Moore'a.

 

Aha no i jeszcze wracajac do architektury konsol. Im te dalej odchodza od swojej jedynej roli, maszyn do grania, tym bardziej zblizaja sie do przejscia na CISC, a wtedy emulatory beda sie pojawialy jak grzyby po deszczu, bo byle programista bedzie mogl taki napisac. Jak myslisz dlaczego X-box jest CISC ? Sa to maszyny nieco trudniejsze do zaprojektowania ale jednoczesnie poprzez wieksza liste rozkazow dajaca wieksze mozliwosci programowania.

 

A wizje na temat konsol to moze jeszcze roztocze. Chodziaz jak mysle to i tak nie przekonam slepcow, kupujacych konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czex, my sie chyba nie rozumiemy. Ja rozumiem idee konsoli, gry dla plebsu ok. Ale sa to tylko uproszczenia PCta, a nie uzupelnienia. I o to mi przedewszystkim chodzi. Denerwioje mnie ludzie majacy konsole, ktorzy proboje je stawiac ponad PCtami, mowiac ze gry z konsoli nigdy nie beda chodzic tak plynnie na blaszakach. Tak samo swego czasu pisal Gulash w SSie, pamietam przy recensji VF I (II?) pisal ze PC nigdy nie osiagnie 60FPS w tych grach. Chlopak musial zrozumiec swoj blad jakis rok po tym kiedy wyszedl Voodoo, a to byl dopiero poczatek ery 3D, obecnie z newsow wynika ze nVidia ma zamiar wrocic do 6 miesiecznego odswiezania produktow, co znaczy ze wracamy do tempa rozwoju z czasow GF I SDR->DDR GF2 itd do bodajrze GF4, wiec obecne gry z konsol, wszystkich masci beda smigac na PCetach w duzo lepszych ustawieniach grafiki i z cala masa dodatkowych bajerow.

A co z tego ze niektore tytuly sa niedostepne na PC, jest cala masa tych ktore moga je z powodzeniem zastapic. Trzeba byc zkonczonym idiota zeby kupowac konsole dla kilku gier (na PC wachlarz gier jest 100 ? 1000 ? 10000 ? krotnie wiekszy), ktore i tak kiedys beda na PC, lub beda emulowane.

 

Konsola nigdy nie dorosnie do piet PCtowi, zdecyduja sie na nia balwany dajace sie zaslepic marketingowi. Mozna do niej wkladac to tamto siamto. A i tak zostanie ona tylko uproszczonym PCtem. Zarowno w swej architekturze jak i idei.

 

Aha i cwaniaki nie probojcie mnie oskarzac o brak wiedzy. Jesli macie jakies kompleksy, to nie tu jest miejsce by je leczyc. Jestem przekonany ze ci co najbardziej krzycza o mojej niewiedzy miotaja sie w wiekszosci poruszancyh tu topicow piszac (tu moje ulubione) DDR 333 MHZ :)

 

Ludzie wyrzucice te glupie pudeleczka, a w krotkim czasie zobaczycie, ze wyplyna te same tytuly na PCty, prszeciez Ci ludzie beda musieli zarobic, a wiekszego problemu przejscie na PC im nie zprawi, wtdy wszyscy bedziemy sie cieszyc wszytkim grami na 1 platformie.

 

Ja mialem PSXa (to do ignoranta ktory strzepal se ze nie mialem) i czulem sie urzywajac go, jakbym mial kajdany na rekach, nie mozna tego tamtego, niemozesz przechowywac plikow (np z savami, pie***** zabawy w jakies karty pamieci), nie mozezs zmodowac progsow, nie mozesz wgracc addona, nie mozesz dostowsowac zbyt wiele do swoich potrzeb, zero indywidualizmu, brak horyzontu zastosowan, niemozesz tego tamtego i jeszcze tamtego....syffffffffff

 

konsolowcy Fuck All Y'All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy niekompresowanie tekstor.

Konsole padaly by przy nawet przy 800x600 z marnym 64mb ram(na np. kod prgramu/stos/dane ai/tekstory/bufor ramki/dane z-bufora ittd itd).

 

Zalozmy komprsowanie tekstor duzej jakosci

Jedna tekstora z mipmapami zajmoje blisko 3 MB, zakladajac 10 tekstor na scenie. ->> PS2 pada, brak pamieci

 

Teksty o grafie lepszej na konsolach nalezy miedzy bajki wsadzic.

 

Przykladowo R9700Pro pomisci blisko 50 takich tekstor (bardzo bardzo szczegolowa i roznorodna sceneria) i dopiero zacznie kwikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to co w podpisie i gta powino latać w 1024*768 ale coś jest nie tak, mam ściągniętą płytę z muzą na dysk, zeby nie doczywywało z cdromu, ale nie mam włączonego dma i czy to dma da dużo

pozatym raz jak właczyłem to zwiecha i czabyło robić format systemu :(

nie wiem co robić

Nie rozumiem twojej zwiechy. Przecież barracudy na 100% obsługuja DMA. A jeśli masz na PIO to nie ma sie co dziwić, że nie jest płynnie.

wiem bo pod xp działa dma i ładuje się system jak szalony a od me nie

moze trzeba jakieś stery zainstalować do płyty gł głównej b nie insowałem bo jak pokręciłem to mi płyta nie chce się instalować, niedostępny jest auto setup

mam tyko sis agp vxd driver v1.13

mam jeszcze coś ściągnąć żeby to dma szło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czex, my sie chyba nie rozumiemy. Ja rozumiem idee konsoli, gry dla plebsu ok. Ale sa to tylko uproszczenia PCta, a nie uzupelnienia. I o to mi przedewszystkim chodzi.

NIE mowie o uzupelnianiu hardware'owym(bo to bzdura), tylko soft rozrywkowy... GRY.

Denerwioje mnie ludzie majacy konsole, ktorzy proboje je stawiac ponad PCtami, mowiac ze gry z konsoli nigdy nie beda chodzic tak plynnie na blaszakach.

A czy ja cos takiego kiedykolwiek powiedzialem? NIE. HA! Nawet nigdy tak nie uwazalem i nie uwazam!

wiec obecne gry z konsol, wszystkich masci beda smigac na PCetach w duzo lepszych ustawieniach grafiki i z cala masa dodatkowych bajerow.

Ale jeszcze troche czasu minie, a wielu sie nie chce czekac i za pare lat grac w starocie(wtedy), kiedy bedzie masa innych, nowych gier. Poza tym wiele gier to 'exclusive' i nie ma pewnosci co do wydania gdzie indziej. Kiedy moje ulubione tytuly wkoncu wyjda na PC, moge byc juz ojcem! I co wtedy? Mniej czasu na granie bede mial qfa! na drzewo z czekaniem!

A co z tego ze niektore tytuly sa niedostepne na PC, jest cala masa tych ktore moga je z powodzeniem zastapic.

Pokaz mi na PC horror z tak dobra fabula jak Project Zero.... dopiero po ponad roku wyszla jedna konwersja.. SH2. To jest ta cala masa?? A ja za chwilke bede gral w 3ke :) Na PC nie ma ani jednej dobrej bijatyki 3D (w 2D jest GGX), a wiekszosc gier wychodzi z opoznieniem i zabugowana. Nie ma wcale calej masy zastepczych.. :(

Trzeba byc zkonczonym idiota zeby kupowac konsole dla kilku gier ...

Trzeba byc skonczonym idiota zeby kupowac tuz po premierze R9700pro.

Trzeba byc skonczonym idiota zeby kupowac nowe samochody z mocnymi silnikami na nasze kiepskie drogi.

Trzeba byc skonczonym idiota zeby kupowac... itd. itp.

Moja kasa, moja sprawa, moja rozrywka :) Piszac tak chyba innym zazdroscisz ;) Oni sa wieloplatformowymi prawdziwymi graczami, i zrobia wiele dla swoich ulubionych tytulow a ty nie :) ;)

Konsola nigdy nie dorosnie do piet PCtowi, zdecyduja sie na nia balwany dajace sie zaslepic marketingowi. Mozna do niej wkladac to tamto siamto. A i tak zostanie ona tylko uproszczonym PCtem. Zarowno w swej architekturze jak i idei.

Masz jakies problemy emocjonalne, ze ciagle o tym mowisz... ? :roll:

Ludzie wyrzucice te glupie pudeleczka, a w krotkim czasie zobaczycie, ze wyplyna te same tytuly na PCty, prszeciez Ci ludzie beda musieli zarobic, a wiekszego problemu przejscie na PC im nie zprawi, wtdy wszyscy bedziemy sie cieszyc wszytkim grami na 1 platformie.

Tylko ze takaie texty zatwardziali PCtowcy z uprzedzeniem do konsol puszczaja od kilku lat :lol: Zarobic?? Ha! Przy tak bardzo rozwinietym piractwie na PC?? Bzdura, tak malo gier sie sprzedaje w ponad milionie.. juz oni wiedzia gdzie sie da zarobic najwiecej. Dlatego na konsole gry sa zawsze pierwsze a dopiero daleeeko potem na PC jezeli wogole(oczywiscie nie mowie tu o czysto PCtowych RTS/FPS/MMO).

Ja mialem PSXa (to do ignoranta ktory strzepal se ze nie mialem) i czulem sie urzywajac go, jakbym mial kajdany na rekach, nie mozna tego tamtego, niemozesz przechowywac plikow (np z savami, pie***** zabawy w jakies karty pamieci), nie mozezs zmodowac progsow, nie mozesz wgracc addona, nie mozesz dostowsowac zbyt wiele do swoich potrzeb, zero indywidualizmu,...

Miedzy PS1 a PS2 i Xboxem jest ogromna roznica :) Gadasz tak glupio, jak pewien koles do mnie, kiedy mi mowil ze gry MMO sa do [gluteus maximus], bo ciagle serwery padaja, jest masa bugow, i nie da sie grac --> koles gral tylko w Ultime Online, kiedy ta niedawno sie ukazala (!).

Save bez kart pamieci, pliki, modowanie, addony, dostosowywanie.. ---> TO WSZYSTKO OFERUJE XBOX!! I juz masz indywidualizm :D

konsolowcy Fuck All Y'All

a sam sie fuckaj, nie jestem konsolowcem tylko wieloplatformowcem.

A tak calkiem BTW to rok temu tez mowilem ze konsole sa do [gluteus maximus] , zanim nie zrozumialem swego bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy niekompresowanie tekstor.

Konsole padaly by przy nawet przy 800x600 z marnym 64mb ram(na np. kod prgramu/stos/dane ai/tekstory/bufor ramki/dane z-bufora ittd itd).

 

Zalozmy komprsowanie tekstor duzej jakosci

Jedna tekstora z mipmapami zajmoje blisko 3 MB, zakladajac 10 tekstor na scenie. ->> PS2 pada, brak pamieci

 

Teksty o grafie lepszej na konsolach nalezy miedzy bajki wsadzic.

 

Przykladowo R9700Pro pomisci blisko 50 takich tekstor (bardzo bardzo szczegolowa i roznorodna sceneria) i dopiero zacznie kwikac.

Widac ze bardzo kochasz swojego PCta :D Ciagle nawijasz o sprawach technicznych.. a co za roznica co jest mocniejsze.. Zreszta bez twoich wywodow i tak wiadomo, i nie mam na mysli malych skrzynek tylko midi towery :P Gry, gry, gry, gry kiedy to do ciebie dojdzie, ze "tam" tez jest wiele fajnych.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze bardzo kochasz swojego PCta  Ciagle nawijasz o sprawach technicznych.. a co za roznica co jest mocniejsze.. Zreszta bez twoich wywodow i tak wiadomo, i nie mam na mysli malych skrzynek tylko midi towery  Gry, gry, gry, gry kiedy to do ciebie dojdzie, ze "tam" tez jest wiele fajnych.......

Ahhh... szkoda gadac, ja nie zywie zadnych wyzszych uczuc do rzeczy martwych. Moze Ty je miewasz, ale wiesz kazdy ma swojego fetysza.

A burze sie bo irytuja mnie ludzie ktorzy pakujacy kase w durne pudeleczka, majac za biurkiem PC. I jeszcze piszacy na tym forum ze warto je miec bo sa tam ...jakies... gry. Stary ile masz lat, zpowazniej, prosze!.

 

Aha i tak!, ja mam wszystko najlepsze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...choc ja tez musze troche spowazniec

 

"dla niego istnieje tylko "biale" lub "czarne" zamiast "i", nawet nie wspominajac ze jest jeszcze "kolorowe"

- fakt w niektorych sprawach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze bardzo kochasz swojego PCta  Ciagle nawijasz o sprawach technicznych.. a co za roznica co jest mocniejsze.. Zreszta bez twoich wywodow i tak wiadomo, i nie mam na mysli malych skrzynek tylko midi towery  Gry, gry, gry, gry kiedy to do ciebie dojdzie, ze "tam" tez jest wiele fajnych.......

Ahhh... szkoda gadac, ja nie zywie zadnych wyzszych uczuc do rzeczy martwych. Moze Ty je miewasz, ale wiesz kazdy ma swojego fetysza.

A burze sie bo irytuja mnie ludzie ktorzy pakujacy kase w durne pudeleczka, majac za biurkiem PC. I jeszcze piszacy na tym forum ze warto je miec bo sa tam ...jakies... gry. Stary ile masz lat, zpowazniej, prosze!.

 

Aha i tak!, ja mam wszystko najlepsze :wink:

Mam ponad dwie dychy na karku, co nie znaczy ze nagle mam przestac byc graczem, bo to juz nie ten wiek! :lol:

 

"...jakies... gry" --> jak chcesz, moge podac spora liste tytulow, dla ktorych warto popelnic ten "grzech" i kupic "durne pudeleczko".

Dziwnie prawisz, bo to to samo jakbym ci zabronil(dziwil sie, wysmiewal) miec wiecej niz jednego PCta na ktorym mozesz grac, czy miec kilku samochodow, ...albo - o ironio - smial sie z ciebie ze masz dwie kochanki, zamiast jednej! :) W koncu po co pakowac kase na dwie laski, jak juz jedna do dymanka masz :lol: [Drogie Panie, wybaczcie moj sarkazm]

 

'Mozna miec jedna "zabawke" do grania, ale innej juz nie' <>Zastanow sie czy to ma sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...