Skocz do zawartości
satou

Riddick: Dark Athena

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mogliby dawać zniżkę jak ktoś ma pierwowzór, uwielbiam płacić dwa razy za to samo :/.

Przecież to nie jest to samo jest bardzo rozwinięta druga część gry, pierwsza część jest niejako bonusem dla tych co nie mieli wcześniej okazji zapoznać się z tytułowym bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Kończę Athenę i szczerze mówiąc nie polecam. Dla każdego kto zaliczył Butcher's Bay więcej niż raz, to tylko nudny dodatek. Autorzy przez x lat od wydania pierwowzoru mogli się wysilić i wymyślić jakieś nowe elementy. A tu nic, null, zero. Dobrze że wyrwałem na allegro trochę taniej niż kosztuje w sklepie, bo bym się solidnie wkurzył.

 

Nie wiem dlaczego gra ma tak wysokie oceny - dostajemy to samo co ostatnio plus trochę xero, a świat poszedł do przodu.

Athena powinna być sprzedawana tylko jako extra content do gry, wtedy nie miałbym zastrzeżeń.

 

5/10 za sam dodatek.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% jak skatowaliśmy butcher's bay no to szczerze powiedziawszy padaka ta gra, choć BB łyknąłem jeszcze raz ze smakiem ale DA no cóż. Dobrze, że kolega nie grał w BB to zadowolony jak się patrzy a ja się pozbylem bo samo BB gdzieś leży tylko, że w wersji na xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaPowiadają, że tylko dwie osoby w całym wszechświecie sypiają przy zapalonym świetle. Wcale nie dlatego, że boją się ciemności… Wręcz przeciwnie, to ona lęka się z nimi zostać sam na sam. Powyższe rewelacje można traktować w kategorii infantylnego żartu lub zwykłej plotki, ale ich bohaterowie do grona dowcipnisi z pewnością nie należą. Kimże są owi dżentelmeni? Jeden z nich to sławny Chuck Norris, wybawiciel uciemiężonych i żelazna noga sprawiedliwości. Drugi zaś jest recydywistą, banitą oraz mordercą. Jego imię budzi strach i szacunek, bowiem nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie czai się w mroku. Richard B. Riddick powraca w kontynuacji świetnego The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. W roli tytułowej, co niektórych uraduje innych zasmuci, wystąpił nie kto inny jak sam Vin Diesiel. Dwie gry z tym panem w ciągu niespełna kwartału, to jak na moje zszargane nerwy stanowczo zbyt wiele. Po nieciekawym Wheelmanie byłem pełen obaw, ale z drugiej strony Escape from Butcher Bay zapisał się w historii jako pozycja bardzo udana. Zatem do dzieła... Gdzieś tam, czyjeś plecki tylko czekają, żeby je dziabnąć nożem!

Autor: Sebastian "Caleb" Oktaba

ODNOŚNIK DO PUBLIKACJI

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig w podpisie a gierka tnie po ustawieniu wiekszosci opcji na high. Dropy bywają do 17 klatek ;/. To wina w7 czy może tego że jadę na 181.20 ?

Raczej cudowny silnik gry daje o sobie znać. Jaka rozdziałka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra w ogóle ma kaprysy - ustawia sobie odświeżanie na 59 Hz przez co mam biały ekran, ustawię na 75 - hula aż miło; 3 minuty później znów sama przestawia się na 59 i tak w kółko. Podziękowałem szczególnie biorąc pod uwagę ogólną opinię na temat gry "niby ok ale żeby to robić tyle lat?!". Niestety kolejne rozczarowanie wielkim, zapowiadanym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,może to i głupie pytanie ,ale mam orginalną gre riddicka z odświeżonym Escape FTBB i nie mogę znaleść katalogu z zapisanymi stanami gry z Escape FTBB. Wie ktoś gdzie ,lub jak się nazywa katalog lub plik z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...