Skocz do zawartości
satou

Riddick: Dark Athena

Rekomendowane odpowiedzi

THE CHRONICLES OF RIDDICK :

 

Assault on Dark Athena

 

Dołączona grafika

 

Debut trailer: http://www.gametrailers.com/player/43332.html

 

Premiera: Wiosna 2009

 

With his pair of sharply curved knives in hand, Riddick stalks the halls of the pirate ship Dark Athena, looking to deal some pain. Creeping through the shadows in a room full of cargo crates, Riddick is hidden yet surrounded by a number of drone soldiers--mindless automatons that patrol the ship and that can be remote-controlled by members of the Dark Athena's crew. Skulking in the shadows, Riddick sneaks up behind an unwitting drone, takes him out, and tries to take his weapon from him. But wait--the gun is attached to the drone's hand. No problem for Riddick; he simply picks up the drone and begins blasting the other enemies to bits with the attached weapon. It's just one of the grimly enjoyable approaches to combat in the upcoming The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, which we had a chance to check out at a recent Atari press event.

Dołączona grafika

 

Przygotowywany od dlugiego czasu przez szwedzka grupe Starbreeze sequel Escape from Butcher's Bay zmierza oficjalnie na komputery osobiste ( jako dodatek otrzymamy remake przygod Riddicka z Butcher's Bay ). Zachecam do obejrzenia debut trailera, jest moim zdaniem naprawde klimatyczny :) Vin Diesel podkladajacy glos Riddicka jeszcze daje rade.

 

Zapraszam do dzielenia sie wrażeniami .

 

Dodatkowe info: http://www.gamecyte.com/riddick-dark-athen...-remake-no-more

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zapowiada się bardzo ciekawie i dobrze, że Vin Diesel udziela się przy tej produkcji. Na cuda nie liczę bowiem ostatnio zbyt mocno się sparzyłem na kilku tytułach, ale mam nadzieje ze starbreeze studios sprosta zadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo w koncu

 

jedna z lepszych, wciągających i klimatycznych gier w jakie grałem (niedościgły póki co jest dla mnie half-life 1)

 

i charakterystyczna postać :)

 

nie moge sie doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowywany od dlugiego czasu przez szwedzka grupe Starbreeze remake Escape from Butcher's Bay zmierza oficjalnie na komputery osobiste. Zachecam do obejrzenia debut trailera, jest moim zdaniem naprawde klimatyczny :) Vin Diesel podkladajacy glos Riddicka jeszcze daje rade.

Tak dla ścisłości nie remake tylko sequel ;)

 

http://www.gamecyte.com/riddick-dark-athen...-remake-no-more

(Dzięki za info dla MacOSk'a który podzielił się linkiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości nie remake tylko sequel ;)

 

(Dzięki za info dla MacOSk'a który podzielił się linkiem )

Dzieki za info, ale mylilem sie polowicznie. Zawitamy pononie w Butcher's Bay , jako dodatkowa zawartosc gry, wiec pol-remake, pol-sequel :) Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, ale mylilem sie polowicznie. Zawitamy pononie w Butcher's Bay , jako dodatkowa zawartosc gry, wiec pol-remake, pol-sequel :)

Odświeżone epizody z Butcher Bay + nowy epizod. W sumie odgrzewany kotlecik w nowej oprawie graficznej + kilka misji. Ale za to jaki kotlet :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Jedynka to jedna z najlepszych gier akcji jakie wyszły. Dobra mechanika, niezła fabuła i szczypta przygodówki wznosząca grę w inny wymiar.

 

Zapewne kupię, ale nie w ciemno (z ostrożności procesowej, po Gothicu 3... :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starbreeze to byla grupa dobrych coderow do tego Klimat gry super ,

oby zrobili gre na miare obecnych czasow inaczej mnie zawiada ..

 

Po trailerze widac ze cudow graficznych nie bedzie , a szkoda

bo wisna wychodza nowe demony ze stajni NVidi i AMD/ATI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interview z gameplayem w tle

 

3162567[/snapback]

Po trailerze widac ze cudow graficznych nie bedzie , a szkoda

bo wisna wychodza nowe demony ze stajni NVidi i AMD/ATI ;)

Potrafisz takie rzeczy wychwycic po jednym trailerze ? ;)

Wazny jest klimat i zeby chcialo sie grac, w d... mam nowe demony od nVidii i ATI, ktore pokazaly przy GTA IV jak istotne one sa dla producentow.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos (a dokladniej Atari) dal ciala:

 

The protection on the PC version of The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena is an activation system with online authentication required the first time you install the game on a machine. The activation code lets you install the game on up to 3 machines, with an unlimited number of installs on each assuming that you don’t change any major hardware in your PC or re-install your operating system.

 

If you reach the maximum number of installations you can contact the Atari hotline and if it’s a legitimate request you can get a new activation code.

 

We implement this protection in an effort to avoid early piracy.

http://www.ataricommunity.com/forums/showthread.php?t=672558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki sam myk jak w wypadku spore - taka sama reakcja, na amazonie średnia ocena to 1/5 własnie ze względu na DRM; jedno jednak się udało gra jest zabezpieczona systemem TAGES czy jakoś tak, którego jak dotąd nie udało się złamać, a gra krąży po sieci od tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale jest jeden warunek - musisz mieć oryginał ;) w tym konkretnym wypadku gra od tygodnia hula po sieci, a cukierka jak nie było tak nie ma co może przemawiać za skutecznością tego systemu. I dobrze. Zawsze denerwowało mnie jak musiałem czekać na premierę sklepową z odłożoną kwotą na grę podczas gdy reszta, która zassała grę z neta dawno już ją ukończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale jest jeden warunek - musisz mieć oryginał ;) w tym konkretnym wypadku gra od tygodnia hula po sieci, a cukierka jak nie było tak nie ma co może przemawiać za skutecznością tego systemu. I dobrze. Zawsze denerwowało mnie jak musiałem czekać na premierę sklepową z odłożoną kwotą na grę podczas gdy reszta, która zassała grę z neta dawno już ją ukończyła.

Dodatkowo pisala 'crap, tnie wymagania z kosmosu na planszy' gdy to byla wina cukierkow i sie dziwili czemu maja bany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

taki sam myk jak w wypadku spore - taka sama reakcja, na amazonie średnia ocena to 1/5 własnie ze względu na DRM; jedno jednak się udało gra jest zabezpieczona systemem TAGES czy jakoś tak, którego jak dotąd nie udało się złamać, a gra krąży po sieci od tygodnia.

 

 

 

 

może i tak ale jest jeden warunek - musisz mieć oryginał ;) w tym konkretnym wypadku gra od tygodnia hula po sieci, a cukierka jak nie było tak nie ma co może przemawiać za skutecznością tego systemu. I dobrze. Zawsze denerwowało mnie jak musiałem czekać na premierę sklepową z odłożoną kwotą na grę podczas gdy reszta, która zassała grę z neta dawno już ją ukończyła.

Mam obecnie zanstalowanych kilka gierek (Mass Effecta , Grida , Wiedzmina , Kotora 2) i ktoras z nich ma TAGESA , czy jak mu tam - W7 blokuje sterownik od tego czegos z powodu niby niekompatybilnoscia , a gry dzialaja ;)

 

Miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych, że najnowszy riddick został wreszcie złamany.

Crack, jak i samą grę można pobrać z wiadomych miejsc.

Pokażmy, że DRM mówimy stanowczo nie.

Sam mam pierwszą część oryginalną i chętnie bym kupił tą ale zasady to zasady - nie kupuje gier z mechanizmami DRM.

 

HM, zastanawia mnie czy nasz wydawca cdprojekt wydał tą gre z tagesem czy może nie ma tego zabezpieczenia.

Gra ma premierę dzisiaj - czas wysłać zapytanie do cdprojekt. Może jednak nie będę ściągał z sieci....

Z zasady? Powiedz mi przy czym masz problem? Bo mozesz instalowac nieograniczona ilosc razy (Crysis W mial slownie 3 krotna dla przypomnienia) na 3 komputerach? Az tak to boli? To znaczy , ze np. Windosa nigdy nie kupilbys bo trzeba aktywowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z góry przpraszam za OT....

owszem, Firekage, Z ZASADY. nie kumam IDIOTYCZNEGO podniecania sie tym ze wydawca chroni sie przed piractwem. ograniczenie albo niemożnośc kojarzenia oczywistych faktów. państwo policyjne? please ziom.. please... kupuje Crysis Warhead i co?! nie mam neta i nie pykne w singla bo qwa DRM?! ( fakty!!! ) kto posiada oryginał ten wie. gra WYMAGA polaczenia z netem co okreslona ilosc uruchomien albo "sory resory". i po cholere kupowalem gre? ( pretensja kierowana OCZYWISCIE do buraków... serio, zaluje ze kase wywalilem na oryginalna gre w cholernym pudełku, bo niestety gre zakupilem w sklepie... a teraz mam dyskomfort... i paragon fiskalny ze sklepu...! )... to ze "mimo W7 gra dziala" to o kant D! potłuc, co to za argument w ogole?? W7 RC? RC. gratuluje ziom, gratuluje... wiecej szczescia niz rozumu! ja mam wywalone, w przyszlosci sciagam/kopiuje jak leci :( ( a i tak gram malo ) bo po co mam ponosic debilne konsekwencje swojej uczciwosci i posiadania oryginała. tak kurde dokladnie strzał stope. i szczerze zycze zeby gnojki sobie sami w stope strzelali a nie uczciwym posiadaczom zakupionej kopii gier w jaja. bo nie każdy smarkaty szczyl podnieca sie tym ze ma mozliwosc piracenia p2p... skrajny aburd to fakt ze JA ( normalny człowiek kupujacy gry w w sklepie, kazda gra oryginał ) mialem opory przez ODINSTALOWYWANIEM/recznym kasowaniem na szybko ( taka koniecznosc tez czasem zachodzi ) gierek z obawy przed pozniejszymi konsekwencjami, limitem instacji czy CH wie czym.... fok dis. serialnie nie mialem pojecia czy KASUJAC RECZNIE ( bez dostepu do neta ) gre z HDD nie robie sobie pod gorke... Firekage, rozwalasz mnie. celnością, logiką. ich brakiem of kors. :) szkoda gadac. szczegolnie ze W7 RC. ponownie : gratuluje koledze. gratuluje.<rotfl, etcetera>...

do cfaniaków. mam w domu 6 kompów ( albo 4... moj interes ile ich mam.... ), w tym JEDEN, maks DWA ( bo, do cholery, nie róbmy z siebie pederastów ) z dostepem do neta. gra oryginalna. i co... "pełen luz"...? pykne...? no w koncu przeciez mam prawo... no nie? spoks. ehh... uczciwy gracz traci TAKA PRAWDA.... a pirat-leser ma pełen luzik i komfort... heh.... " gratuluję, kwiatkowski! gratuluję....!" ;) kupic dwa egzemplarze gier zeby grac na sześciu kompach ( taki mam kaprys ) i kazdemu zapewnic dostep do neta na te okolicznosc...? hehe :)

 

ps. post ma charakter retoryfczny... jednak, mimo wszystko, zadziwia mnie fakt POSPOLITEGO i z gruntu merytorycznie kiepskiego podejscia PRZECIETNYCH userów do tematu zabezpieczen... :) bo, skoro można, to czy na pewno trzeba? hehe... to się podręcznikowo nazywa przegięcie pały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...