Skocz do zawartości
ronifcb

Prosze O Rade.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam Procesor sempron 3000+ (am2) 2,5GB Ram , karte graficzna radeon 1950 XT 256MB do tego zasilacz 400W.Chciałbym zmienic karte graficzna na taka zeby Call of duty 4 chodziło płynnie czyli stałe 60FPS.

Prosze o rady jaka karte polecacie??Nie wiem czy nie powinienem zmienic rowniez procesora??Jak tak to jaki wybrac zeby nie było zbyt drogo...???

 

Nie patrzcie na sygnaturke bo to jest drugi komp:)

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Procesor sempron 3000+ (am2) 2,5GB Ram , karte graficzna radeon 1950 XT 256MB do tego zasilacz 400W.Chciałbym zmienic karte graficzna na taka zeby Call of duty 4 chodziło płynnie czyli stałe 60FPS.

Prosze o rady jaka karte polecacie??Nie wiem czy nie powinienem zmienic rowniez procesora??Jak tak to jaki wybrac zeby nie było zbyt drogo...???

 

Nie patrzcie na sygnaturke bo to jest drugi komp:)

Kup jakiegoś Athlona X2, może 5000+ z odblokowanym mnożnikiem. Za słabą wydajność odpowiada przede wszystkim ten Sempron i fakt, że ma tylko jeden rdzeń. Podaj też nazwę zasilacza, bo 400W to może mieć jakiś szajs, a nie zasilacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież - kup jakiegoś Athlona X2, zmiana karty nic nie da przy tym Sempronie, którego masz. A 2 rdzenie zrobią wielką różnicę w wielu grach. Płyta przyjmie Athlona X2 bez problemów.

 

Tu masz niezłą cenę:

 

Athlon 5200+ 65nm

 

Chyba, że kupisz tańszego i podkręcisz, ale to już twoja decyzja.

 

Kartę zostaw, jest dość dobra nawet dzisiaj, a 256MB na karcie wystarczy do rozdziałki 1280x1024.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/Procesory/AMD_At...pelny,id,40558/

 

Znalazłem w komputroniku chyba w dobrej cenie.NIe musze czekac i nie place za wysyłke :wink: Czyli jak zmieni procek to mowicie ze nie warto dalej inwestowac w grafe i mam zostawic tą tak??

Jade po procke do komputronika i takie mam pytanko :oops: :oops: .Czy musze instalować od nowa system po zmianie procka??

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie zapytał wcześniej.

 

 

ZASILACZ OBOWIĄŻKOWO DO WYMIANY!

 

 

Modecom MC-350ATX 2.0 i ten X2 4200+ z Allegro + OC....

 

 

 

 

 

 

 

Czemu w 99% przypadków, kiedy ktoś nie podaje marki zasilacza, tylko jego moc - okazuje się, że to g**** :mur: ?

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem odpowiedzi czy musze instalowac system od nowa??

PS.Zasilacz wymienie w tygodniu <_<

Nie musisz. A zasilacz wymień jak najszybciej, to jak trzymać w domu niewypał z II wojny...

 

Szkoda, że nikt nie zapytał wcześniej.

Ja zapytałem :wink: :

 

Podaj też nazwę zasilacza, bo 400W to może mieć jakiś szajs, a nie zasilacz...

Czemu w 99% przypadków, kiedy ktoś nie podaje marki zasilacza, tylko jego moc - okazuje się, że to g****

Też mnie to przeraża, dlatego pytanie o markę zasilacza powinno być chyba automatyczne dla każdego forumowicza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze juz ostatnie pytanko:)

Czy jest senst sprzedawac radeona 1950 xt 256mb i dołozyc 100zł do takiego sprzetu http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,60994/ ??

Poczekaj na proca, jeśli stwierdzisz, że potrzebujesz więcej mocy, to możesz tak zrobić. Patrząc na alledrogo jest duża szansa, że karta pójdzie za 200 zł z hakiem.

 

Wielkiej różnicy nie będzie, ja się kiedyś przesiadłem z tej samej karty na 8800GTS 320MB i szału nie było. Jeśli jednak jesteś w stanie uzbierać te 100zł... A i zalety, które wymienił Stachuuu, bez znaczenia nie są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok .Dzieki za odpowiedzi.Teraz bede montował procka.Mam nadzieje ze zasilacz pochodzi do przyszłego tygodnia :?

 

Po zmianie procesora na 2rdzeniowy wydajnosc w COD 4 zwiekszyła sie dwukrotnie:D.

Jaka moze być roznica w wydajnosci w procentach pomiedzy radeonem 1950xt 256MB ,a tym sprzetem http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=10685 ??A moze cos innego w tej cenie lepiej kupic??

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stała sie rzecz straszna.Miałem jechac o 15 do komputronika po nowy zasilacz,a 15 minut temu spalił mi sie mustang :lol2: Jak przywioze nową zasiłke i okaze sie ze zasilacz pociagnał za soba inne podzespoły to sie chyba załamie. :mur: :mur: A mogłem was posłuchac :cry: Miałem nadzieje ze wytrwa te kilka godzin :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...