Skocz do zawartości
Aramis

Hd3850 Czy Hd4670?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Do kompa:

 

Athlon X2 4600 (F3) @ 3GHz

GA-MA78GM-S2H (grafa integra)

2x1GB Kingston (Dual)

MC-350ATX2.0

 

chcę dokupić grafę. Mam możliwość kupienia Radka 3850 lub Radka 4670 w tej samej cenie (ok. 300zł). Obie karty mają 512MB GDDR3.

Patrząc na różne testy 3850 raczej prowadzi, jednak wolę się upewnić :) Jakby nie patrzeć 4670 jest nowszym produktem, teoretycznie na architekturze 4xxx, jednak szyna pamięci obcięta do 128bit trochę mnie niepokoi.

Karta jest mi potrzebna do grania głównie w Obliviona i F3 (póki co te gry pełzają na integrze).

Ewentualnie jaką inną grafę w tej cenie (do 300-320 zł)?

 

EDIT:

No i jakiej firmy kartę? Asus, Palit, Gainward - to te dla mnie dość dostępne.

Edytowane przez Aramis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej - kupuj 9600GT - jest porównywalny bardziej z HD3870 a po włączeniu wygładzania zostawia go w tyle.

Różne gry (i różne konfiguracje sprzętowe) w różny sposób korzystają z procesora graficznego dlatego w specyficznych warunkach 9600GT może być nawet szybszy od 9800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link do MSI - obrazki wszystkich 3 wersji tu

Pod czerwonym plastokiem v127_v2 ma inny radiator, finy rozchodzą się promieniści wokół wiatraka, a nie są równoległe jak w v127. Powiększenie obrazków:

v127

v127_v2

Edytowane przez Aramis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie porady, w końcu kupiłem to.

Mam nadzieję że to żadna podpucha...

 

Temat do zamknięcia.

Podpucha pewnie nie,bo cena normalna jak za grafe bez gwary. Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...