Skocz do zawartości
romek

Konkurs Sapphire: Wybierz Najlepszy Film!

Rekomendowane odpowiedzi

Łeee... mój film przegrywa z produkcjami z Movie Maker'a :(

 

Szczęśliwego nowego 2009. :damage_wall: :rolleyes:

Widzisz ... A ja wybrałem movie makera, bo nie chciałem robić filmiku na programie który nie jest moją własnością...

Szukałem innego dobrego darmowego programu ale nie znalazłem...

 

Dla mnie liczy się to, że chociaż jedna osoba oddała głos na moją produkcję, bo to oznacza że warto było siedzieć nad nią tyle czasu.

 

Wszystkiego najlepszego w 2009 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koen - autor sam usunął ten film. Nie odpowiadamy za takie czyny użytkowników. Napisałem do autora o co kaman bo dość nie spotykany sposób brania udziału w konkursie. Jeśli to tylko przejściowy problem to dodamy aktualny film zaraz po jego dosłaniu (nie może różnić się od oryginału jaki mamy zapisany na dyskach).

 

Szczęśliwego Nowego Roku - Podsumowanie z życia serwisu znajdziecie tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dniowa wersja trial-basis większości programów, do stworzenia filmu na potrzeby owego konkursu wystarczy...wcale movie maker nie jest potrzebny, ale jak ktoś zauważył nie program jest oceniany lecz efekt końcowy.

Swoja droga film IGI podoba mi się dużo bardziej niż wszelkie produkcje "growe" AD$HD rox:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dniowa wersja trial-basis większości programów, do stworzenia filmu na potrzeby owego konkursu wystarczy...wcale movie maker nie jest potrzebny, ale jak ktoś zauważył nie program jest oceniany lecz efekt końcowy.

Swoja droga film IGI podoba mi się dużo bardziej niż wszelkie produkcje "growe" AD$HD rox:)

Dzięki :). Twój zaś uważam za najlepszy, co zresztą potwierdza liczba głosów.

Co do programu, to problem u mnie był tego rodzaju, że potrzebowałem takiego który umożliwi dodawanie obrazków klatka po klatce - wszystkie zrobiłem w gimpie i musiałem jakoś do kupy złożyć.

 

Miało być płynnie, ale rzeczywistość zweryfikowała zamiary - w movie maker na sekundę da się wsadzić chyba do 5 osobnych klatek - więc o płynności można zapomnieć, a dodatkowo wyprodukowanie takiej ilości klateczek żeby animacja była płynna zajęło by pewnie z tydzień czasu ;).

W tym co teraz jest mimo że tego nie widać, użyłem w sumie 238 unikalnych klatek, co niestety przy 24 kl/s dało by jakieś 10 sekund płynnej animacji :). A i tak siedziałem nad tym ponad 8 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koen - autor sam usunął ten film. Nie odpowiadamy za takie czyny użytkowników. Napisałem do autora o co kaman bo dość nie spotykany sposób brania udziału w konkursie. Jeśli to tylko przejściowy problem to dodamy aktualny film zaraz po jego dosłaniu (nie może różnić się od oryginału jaki mamy zapisany na dyskach).

 

Szczęśliwego Nowego Roku - Podsumowanie z życia serwisu znajdziecie tu.

Cóż.. usunął to jego problem, wg mnie stracił przez to 4850 (bo produkcja HeatheNa jest jednak bezkonkurencyjna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo nie podoba ilosc postów którą dzisiaj napisales i nazwa hosta, z którego piszesz. Nie mam co robić wiec zaraz sobie przejrze kto się rejestrował od wczoraj i trochę przebanuje. Bez szukania widze juz 2 konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś korupcja widzę że faworyci są odrzucani ^^

 

PS

ten cones sporo postów na trzaskał a że jeszcze zachwalał FC2 to wiadomo że jakiś przekręt [;

 

@down

bo FC2 nie może zachwycać na dłuższą metę , takie jest moje zdanie

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i go nie ma. Jakieś wałki w konkursie sa i zostały odrzucone niektóre pozycje ;)

 

 

 

 

Bez komentarza...

[attachmelnt=24811:ipki.jpg]

 

Ale wy ludzie jesteście dziwni.

Sieć radiowa wiadomo ,że niektóre osoby mają takie samo ip ...

Najlepiej to sprawdźcie cookies.

 

Co do M@TI dlaczego uważasz ,że przekręt dlatego ,że zachwalał FC 2? "BĄDŹMY POWAŻNI LUDZIE"

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kto nie wierzy niech zmierzy" :)

 

Otóż jest to możliwe ;P Pan (GOOGLE.PL) na pewno odpowie Ci na to pytanie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez OSSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan google mówi ze 3 konta w tym samym czasie z jakiejs malej sieci z lokalizacja - wiocha mająca 13tys mieszkanców to nie przypadek. Dobranoc.

 

 

Pan google odnalazł tez stronę dostawce netu a na niej co widzimy?

 

Dla każdego klienta zewnętrzny adres IP gratis!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wam za różnica jak mam 2 konto to niech się cieszy. Jak jest nie uczciwy to już taki zostanie

Edytowane przez pheon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka różnica że chyba na każdym forum za wielokonto od razu dostaje się banana.. a to było stworzone chyba tylko po to żeby zagłosowac konkursie..

Ale fakt faktem nie znamy wszystkich szczegółów. Przecież konto może należeć do kogoś innego, kto używa tego samego komputera. Np mój brat (prawdziwy autor "mojego" filmiku) zarejestrował się przedwczoraj, mając nadzieję że zagłosuje.

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy kryterium jest użyty program? :P

Nie jest, nie ma na to reguły... Ale MM jest strasznie mało ambitny... Nie twierdzę, że wszystkie filmy w nim tworzone są złe - nie, niektórzy jak widzę nic lepszego nie potrzebowali do zrealizowania filmu, więc tych to rozumiem... Ale inne produkcje mogłyby być bardziej efektowne, czego niestety MM nie zapewnia.

 

Widzisz ... A ja wybrałem movie makera, bo nie chciałem robić filmiku na programie który nie jest moją własnością...

Szukałem innego dobrego darmowego programu ale nie znalazłem...

 

Dla mnie liczy się to, że chociaż jedna osoba oddała głos na moją produkcję, bo to oznacza że warto było siedzieć nad nią tyle czasu.

 

Wszystkiego najlepszego w 2009 :)

Kiepsko szukałeś... Sony Vegas, trial, którego ja użyłem, zachowuje pełną funkcjonalność przez 30 dni od momentu instalacji.

Ja również się cieszę, że ta jedna jedyna jak na razie osoba na mnie głos oddała... I wielkie jej za to dzięki :) Nie żebym liczył na wygraną, wszak konkurencja jest zacna i mocna... Liczyłem na to, że robiąc nieco dynamiczniejszy od reszty filmik troszeczkę ludzi "rozruszam", a tu nic z tego :P

Wszak pomarzłem trochę na dworze, przy samym montażu spędziłem nieco ponad 5h. Fakt, że się nie spieszyłem, ale chciałem wszystko dokładnie zrobić... Ech, wrodzony pedantyzm :P

 

Dzięki i wzajemnie ;)

 

PS. Aha, no i już mogę HeatheN'owi pogratulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dluzszy czas ogladam co sie tu dzieje, HeatheN wiedzialem ze zrobisz furore :D tylko jedno mi nie odpowiada, jak patrze na glosy ktore zbiera meeron to troche mnie dziwi, nie wiem dlaczego praca meerona dostala sie do drugiego etapu, nie widze tam glownego bohatera sapphire (sory meeron zyjemy w wolnym panstwie i takie jest moje zdanie), zworcicie uwage na IGI i megadega, bo to moim zdaniem produkcje ktore powinny znalezc sie na podium. To tylko moje skromne zdanie, z gory przepraszam jesli kogos tym uradzilem.

 

Pozdro, MandraX 8)

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie uraziles

nie wiem co rozumiesz przez brak głownego bohatera sapphire, mial w moim filmie wystapic prezes tej firmy ?

szczesliwego nowego : )

niee ale miało być logo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...