Skocz do zawartości
szybki__

czemu nie ma jeszcze zadnego topica o gothic2? ;P

Rekomendowane odpowiedzi

popykałem dzisiaj w gothica, jestem uczniem magów, duma mnie rozpiera, a morrowinda już przeszedłem i moim zdaniem jest dużo łatwiejszy niż g2, Daghot Ur jest słaby jak barszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczylem od kumpla oryginalnego Gothic II, gierka sie instaluje, wszystko ladnie.Podczas uruchamiania prosi o wlozenie CD3. Plytka jest w napedzie ale gra jakby jej nie chwyta. robilem reinstal, wkladalem plyte do drugiego napedu i sytuacja sie powtarza. Plyta w obydwu napedach jest w pelni odczytywalna i mozne przejzec jej zawartosc w explorerze. Gra jest napewno oryginalna :) , kumplowi dziala bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ludzi co grali w ta gre odnosnie wydajnosci, jak na nia patrze to az takich super fajerwerkow graficznych nie ma a chadza mi srednio bym powiedzial, moje wyniki w markach macie w opisie, jak widzicie jest niezle a giera chadza sredniawo, jak ustawie na maxa w gzre wszystko to czasami mam taka frame ze nie da se grac gram w 1280x960x32 Anizo x 16 Aliasing x 6 , wylacze aliasing i nie ma roznicy dalej zwalnia, tylko gdy wylacze widocznos c z 300% i mgle z 300% na powiedzmy 180% wtedy jest juz ok, dziwi mnie to bo gra wcale nie ma takich bajerow, czyzby zly kod graficzny itp, jak ona u was biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom to cos nie tak .

No u mnie patrz podpis ladnie chodzi

1024-768

1280-960 natomiast na tej rozdzielczosci , czasami szarpnie

ale przeciez mam duzo gorszy sprzet od Ciebie

oczywiscie max detale i widocznosc 300

(zauwazylem ze najwiecej to mgla zabiera , przynajmniej u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też herca 9700(350;315), athlona 2100+@10*213;512MB ramu i abita nf7-s i czsami tak ciągło, że płakać się chce, zwłaszcza koło pierwszych gospodarstw, drwina. Ten silnik to nawet dla malucha się nie nada, ale grę przeszedłem wczoraj( łatwa jak żadna). Ustawienia miałem max detale widoczność 220, obiekty 300, AA4;AF16 i 1024-768, ale i tak czasami(rzadko) musiałem zmieniać widoczność na F1, grafika brzydka jak noc listopadowa.

 

Ps. Jordi23, jakie masz chłodzenie na karc i jaką wersje biosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] a nie wina radkow , ja mialem gf4ti4200 ladnie podkrecona i rwalo starsznie , teraz mam radka jak w podpisie i tez czasem rwie , ale o niebo lepiej sie gra niz na gf4 , a jak ktos kto ma gf4mx i pisze ze ma plynniutko , to ja mu wierze , bo dla niektortch 20fps to plynnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> a nie wina radkow , ja mialem gf4ti4200 ladnie podkrecona i rwalo starsznie , teraz mam radka jak w podpisie i tez czasem rwie , ale o niebo lepiej sie gra niz na gf4 , a jak ktos kto ma gf4mx i pisze ze ma plynniutko , to ja mu wierze , bo dla niektortch 20fps to plynnosc

a ja przypomniam ze ludzkie oko widzi >20 klatek na sekunde

 

dziekuje,

 

Ruido :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie niby 26 to plynne ale wcale tak nie jest widoczne to jest od razu jak gra sie w 40 i spada do tych np 26 tak jak przedmowca powiedzial wkurzajace jest to na maxa, a co do mojego pytania to widze ze z moim sprzetem wszystko ok, tylko wina kodu gry. Dzisiaj siagnalem sobie demo aquanoxa 2 i gram wszystko na maxa w grze i w 1280x1024x32 aliasing x 4 anizo x 16 i wszystko idelanie zadnych przyciec poprostu miodzio o grafa o niebo lepsza niz w gothicu2

 

a co do mojego chlodzenia to niec nie zmienialem wszystko standart chlodzenie, a bios jakis wgrywalem zaraz po zakupie karty ale bylo to pare miesiecy temu i nie pamietam jaki to byl dokladnie bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam, to ta gra ma zabezpieczenie posiadające czarną listę programów w towarzystwie których nie odpali się. nie będzie dzialać np z clonecd... gdzies o tym pisali, jak sobie przypomnę to napiszę...

a tak w ogóle to walcz, gra jest naprawdę wyśmienita, warto pomęczyć sie nad configiem - wynagrodzi to klimat gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam, to ta gra ma zabezpieczenie posiadające czarną listę programów w towarzystwie których nie odpali się. nie będzie dzialać np z clonecd... gdzies o tym pisali, jak sobie przypomnę to napiszę...

a tak w ogóle to walcz, gra jest naprawdę wyśmienita, warto pomęczyć sie nad configiem - wynagrodzi to klimat gierki

Dziwne posiadam oryginalnego Gothica 2 - takze mam zainstalowanego clona i alcohola, kazdy program stworzyl naped wirtualny - i gra dziala bez problemow wniosek zle przeczytales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...