Skocz do zawartości
dymy

Szczypiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zaważył początek II połowy. 2 kary, stracone 6 bramek i zdobyta przez nas tylko 1. Chłopaki się podłamali i przestawi wierzyć w zwycięstwo. Szkoda, bo Chorwacja nie była od nas o klasę wyższa na co mógłby wskazywać wynik końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa i tak, jesteśmy w finale pocieszenia. Za bardzo pasywnie graliśmy całe spotkanie IMHO. Wenta nieźle nakrzyczał na chłopaków, ale nic to nie dało. Duńczycy będą mocno zmotywowani, żeby z nimi wygrać trzeba zagrać konsekwentnie. Wierzę, że zdobędziemy brąz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC SIĘ NIE STAŁO!

Wierzę że damy radę z Danią ;) Szkoda że daliśmy się na początku drugiej połowy tak ograć. Pod koniec 1 części bardzo dobrze graliśmy a potem się posypało.

 

Parkiet made in china - no comment. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dalismy rade, dobry mecz ;)

 

i rozmawa na koniec slawka z reporterem

- jak bedziecie swietowac dzisiejsze zwyciestwo?

- ja bede pil alkohol, dziekuje. (i odszedl)

 

za rok ME w austrii

za 3 lata londyn

 

pozdrawiam!

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ocb z wywiadem po meczu, bo na onecie wyczytałem "że był żenujący" i że "Szmal się zdenerwował" Oglądałem na D:SF niestety więc nie widziałem.

 

A tak w ogóle to też się cieszę. Ładny meczyk i zasłużony medal. Gratulacje. Szkoda, że po pięknym meczu z Norwegią, Chorwatów nie rozwalili. Może następnym razem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ocb z wywiadem po meczu, bo na onecie wyczytałem "że był żenujący" i że "Szmal się zdenerwował" Oglądałem na D:SF niestety więc nie widziałem.

Szmal walnął dżołka, którego niewielu zrozumiało :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reporter był żenua, a Szmal mu ładnie dogadał "ja będę pić alkohol" :D Dobrze rozegrany meczyk, zaważył początek II połowy i przewaga, którą sobie wypracowaliśmy. Później jak Duńczycy doszli na 2 bramki myślałem, że będzie horror, ale nasi złapali drugi oddech, a Duńczycy zaczęli się sami motać z piłką :) Sam początek meczu wołał w naszym wykonaniu ofensywnym o pomstę... dobrze, że Dania nie była lepsza. Ostatnia obrona Szmala wisienka na torcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zgrali. Ale obawiam sie, że z Francją nie mieli by szans.

Ten remis w okolicy 18 trzymał się w finale przez łaadnych parę minut. Mają nerwy żabojady.

 

Gratulacje za medal dla polskiej reprezentacji [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Wenta popelnil jeden powazny taktyczny blad, mogl wyslac Bieleckiego do fryzjera przed meczem z Chorwacja!

 

a tak na powaznie zachowanie kibicow podczas dekoracji bylo zenujace.

 

zawodnikow Chorwacji tez.

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=C8FFMdWskT4 :lol2:

 

@fuey masz kompletna racje, mogli byc zawiedzeni/smutni/rozczarowani ale nic nie tlumaczy takich zachowan jak rzucacie przedmiotow przez kibicow na boisko.

 

smieszny byl tez trener niemiec :D (od 0:55)

http://pl.youtube.com/watch?v=gMXtset8KV0&...feature=related

 

no i kompletna porazka to odklejajaca sie podloga w naszym polfinale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze chorwaci przegrali, bo ich zachowanie to było ponizej godności. Haha Szmal znowu pokazał na co go stać, co do wywiadu to takie [ciach] na onecie fakt reporter zadał głupie pytanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nie powinni zachowywać się wicemistrzowie świata. Sam uprawiam sport i zdaje sobie sprawę że ciężko jest przełknąć gorycz porażki, ale pokazywać w taki sposób że jest się nie zadowolonym to bardzo nieładnie.

Ważne że Polacy pokazali w końcówce klasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...