Skocz do zawartości
OrtoN

Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana planów jak się okazało najmniejsze czarne mają 5mm wziąłem na próbę siwe i czerwone po kilka metrów... 15zł wysyłka :/

no ja dokładnie dupę trułem i przy mnie babka stan na magazynie sprawdzała i szukała to nie było, dlatego się zdziwiłem. Jeśli chodzi o wysyłkę, to trzabyło dać znać. Kopiłbym ci na miejscu i wysłał PP najtańszym poleconym.

 

Vdrop

wystarczy 3mm jeśli chodzi i rpm. ewentualnie ja jeszcze myślę nad wsadzeniem go w koszulkę termokurczliwą. ale to spowoduje, że będzie trochę sztywny. Tak czy inaczej właduję chyba wszystko w te 5mm.

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Helukabel ma w swojej ofercie oploty od 1 do 40mm ALE jak dowiedziałem się w hurtowni za zwój 100m chcą 418zł netto :/ jak komuś kasy nie szkoda to niech zamawia ;)

 

http://www.helukabel.pl/index.php?page=sho...&Itemid=121

4,- za metr netto? pff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli zakup przedluzki w oplocie z allegro za 65pln (jakis gosciu po tyle sprzedawal) wcale nie jest takim zlym pomyslem...

Ja w sumie i tak bede oplatal nie tylko 24 pin, ale wszystko co sie da, wiec pewnie bede sam sie meczyl. Planowalem w ten weekend nieco zaczac zabawe, niestety dopadlo mnie grypsko, wiec moze za tydzien dopiero co nieco czasu znajde :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyszło:

 

8m oplotu - 27zeta ( wysyłka 15zeta )

ATX 35cm - 28zeta ( wysyłka 9zeta )

rurka - grosze

 

czyli jakieś 55-60zeta

eee...

8m oplotu (5mm) ~15,- (+ wysyłka; ja miałem na miejscu)

24pin 19,- (+9,- wysyłka PP, 13,- kurier)

rurka 1,50

 

razem dałem < 50,-

Jest gość ze szczecin aktory sprzedaje przedłużkę razem z oplotem za 65,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8m oplotu - 30zł

przedłużka ATX 30cm - 37zł

rurki termokurczliwe - grosze

 

W sumie 65-70zł?

Już to zauważyłem ze praktycznie nie opłaca się robić samemu przedłużki bo wyjdzie pare złoty taniej a na allegro tak jak @YoGi pisze za 65zł kupimy przedłużka 24pin w oplocie + 10zł wysyłka 75zł.

Jak kupimy przedłużke 24pin gotową w oplotach to już nie będzie tej satysfakcji ze zrobiliśmy to sami własnoręcznie a z drugiej strony to, że zaoszczędzimy troske czasu ;)

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest 20cm a 30cm jest droższa ok 10zł.

to jest błąd w opisie aukcji ;)

 

na fotkach przedmiotu na opakowaniu widać że jest to przedłużka 30cm ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tego ja sobie chwiowo odpuscilem...

Wracam do opcji zakupienia przedluzek w qulingu i kombinacji jak sciagnac te do grafy :)

Może to? :wink:

 

http://www.cooling.pl/silentiumpc-adapter-...ukt,551246.html

 

jak chcesz mieć dłuższe kable to wystarczy dorobić zdeczka :D zamawiać póki są :D

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo walkowane nieco wyzej...

tak ze jeszcze raz powtarzam:

- za krotkie

- nie ma wersji 8-8pin

- nie warto bawic sie w przerobki, po co kupowac cos, gdzie i tak musze wywalic kable i dac nowe, skoro taniej dalo by rade nabyc koncowki, lepiej zalozyc kable w nowe piny niz bawic sie w rozbieranie starych i zakladac na nie nowe kable...

 

Ja widze 3 opcje:

1. Dogadac sie z jakims sklepem, na przyklad qulingiem

2. Sciagnac z UK/DE takie przedluzki w wiekszej ilosci coby wyszlo taniej

3. Sciagnac z jakiejs hurtowni koncowki z pinami tez w wiekszej ilosci, bo niestety zwykle nie da sie 2-3 sztuk zamowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wtyczke 24 pin sposób znalazłem :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... moja padnięta dfi już nie ma wacka :D :D

nie wiem jak inni, ale ja tu nie widze nic oprocz tekstu... ale sie domyslam co zrobiles :P tyle czy piny sie trzymaja w gniezdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie muszą bo zamówię te z tme a one są do wtyczki typu przewód - przewód a jak będą trochę wystawać to najwyżej dam w koszulkę a na to oplot i znowu koszule :D

chyba że wymyśle coś innego by nie płacić za chore przesyłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...