Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w BC2 od paru dni i pojawil sie problem, mianowicie mniej wiecej co 2-3min gra zaczyna zamulac (fps spada do 1) na ok 1-2sek, niezaleznie co bym robil.

Probowalem pobawic sie ustawieniami grafiki itp. ale bez rezultatu (zaznaczam ze wczesniej tego problemu nie bylo)

Sprzet jak w podpisie Win7 Ultimate, stery do grafiki 257.21

 

Jakies pomysly co to moze byc?

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat latające beczki i inne śmieci się podobają :lol: Widok latającego na 200m ścierwa - bezcenne :lol2:

 

Lepiej bym tego nie ujął :wink:

 

Swoją drogą to ostatnio wlazłem na jakiś niemiecki serwer drużynowej gorączki. Jazda była nieziemska, bowiem jeszcze tak to nie grałem. Zasady proste: tylko nóż lub wiertarka, albo sprzęt medyka. Niesamowity fun zgry, a przecież o to właśnie chodzi. Próbowaliście tak kiedyś grać? Polecam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melampus

Możesz podać nazwę serwa?

 

Zapodam wieczorkiem jak wrócę z roboty. Mam nadzieję, że serwek nie wyparował z listy, bo ostatnio dziwne rzeczy się z nią dzieją.

 

 

OK oto serwer.

3444443248,5a0fb005-b5cb-4237-a7b5-c7cbf9f30785,Justice-Fighters =JF= Hardcore | GER | DE |

 

Nie wiem do końca czy dobrze podaję, lecz w momencie kiedy to piszę wszystkie serwery na liście są na szaro! Nie wiem o co kaman? Dawno już takiej sytuacji nie miałem (od bety?). Chyba wakacje i dużo czasu robią swoje? Grałem tam raz w niedzielę i nie mogę teraz potwierdzić na 100% czy to właśnie ten serwer. Zapodaje jednak :rolleyes:

Jak wspomniałem noże itp. sprawy, ale co jakiś czas są normalnie (z bronią palną) rozgrywane rundy.

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w BC2 od paru dni i pojawil sie problem, mianowicie mniej wiecej co 2-3min gra zaczyna zamulac (fps spada do 1) na ok 1-2sek, niezaleznie co bym robil.

Probowalem pobawic sie ustawieniami grafiki itp. ale bez rezultatu (zaznaczam ze wczesniej tego problemu nie bylo)

Sprzet jak w podpisie Win7 Ultimate, stery do grafiki 257.21

 

Jakies pomysly co to moze byc?

 

mi sie tak robi jak pootwieram duzo kart przegladarki, nawet jak ja zamkne i odpale gre to sie co jakis czas wiesza

widocznie jakies procesy zostaja i obciazaja proca

jak zrestartuje kompa i odpale na czysto gre to wszystko jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klecior

 

 

Sprawdz pochodzenie : Win7 Ultimate bo jest tego swinstwa w cholere na torrentach

z przerobkami kernela tak ze zaden antivirus tego nie rozpozna

a pakiety danych o uzytkowniku leca w nieznanym kierunku :)

 

Zaryzykuje stwierdzenie ze na 10 sciagnietych z neta Windows 7 czy XP tylko jeden jest w pelni czysty

 

Jezeli jestes pewien swojej Windy to moze cos sie przegrzewa w kompie ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca czy dobrze podaję, lecz w momencie kiedy to piszę wszystkie serwery na liście są na szaro! Nie wiem o co kaman? Dawno już takiej sytuacji nie miałem (od bety?).

 

Sprawdź czy masz włączone filtry. Ostatni raz gdy tak miałem okazało się, że ustawiłem wcześniej Atacama Rush w preferencjach :) Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz włączone filtry. Ostatni raz gdy tak miałem okazało się, że ustawiłem wcześniej Atacama Rush w preferencjach :)

 

 

Tu nie chodzi o filtry , ta gra Tak ma i moze , moze to kiedys poprawia

Mam dokladnie takie same jaja , mialem w ulubionych kilka serverow , wszystkie sa teraz w oknie nie aktywne !!

jak je wyszukam ponownie to moge na nie wbijac ,wiec babol jak nic

To samo z historia , na drugi dzien mam w niej wszystko nie aktywne

aczkolwiek servery smigaja normalnie :/

 

Ta gra ma wiecej baboli niz 5 letnie BF2 , oni chyba za duzo na chama z konsol poprzenosili stad wiecej baboli niz w starym hicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh nie ma to jak poczciwy BF z rana przed praca ;)

 

Jak ty z takim pingiem uzyskales takie ratio , u mnie przy zblizonym pingu trudno kogokolwiek ubic z sniperki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty z takim pingiem uzyskales takie ratio , u mnie przy zblizonym pingu trudno kogokolwiek ubic z sniperki ?

 

a jakos... pingi wszedzie wysokie ;/ A przykampic, tak racja :P ale po dluzszej przerwie i tak jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz włączone filtry. Ostatni raz gdy tak miałem okazało się, że ustawiłem wcześniej Atacama Rush w preferencjach :)

 

 

Dzięki za pomoc z ta listą. Zrobiłem reset ustawień w liście serwerów i gitara gra! +1 za HELPA :rolleyes:

 

Wracając do tematu rozgrywek na noże itp., o którym pisałem wcześniej to pomyliłem się co do podanego serwa. Teraz sprawdziłem na 101% i to ten serwer:

 

394450805,0414de0d-a6ed-4adb-a384-d3e3b9648cd8,Multiplay :: Chaotic Prophets

 

 

Sorki za małą pomyłkę :oops:

Wbijajcie i pamietajcie ...only knife :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abakan i tak rzadzi ;]

 

No wlasnie... Ja sie uparlem na te m16 i jakos wczoraj Jonathan gral abkan'em, sprobowalem i ups, od wczoraj gram tylko nim ;) Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej wystrzelalem platyne w M60 i M16, ale z Abakana lepiej sie strzela na wieksze odleglosci ;]

 

Kurde nie wie ktos czy da sie w Polsce postrzelac na strzelnicy z tej broni.

Znajomy mi mowil ze jest to bron dostepna tylko dla niektorych jednostek wojska rosyjskiego i ciezko to dorwac.

 

PS

Kuzwa MG36 jest z [gluteus maximus] przesadzone, miota to jak sniperka ;]

 

 

Maly zapisales gdzies ten wczorajszy serwer na ktorym gralismy na koncu?

Podobalo mi sie to ze brakowalo na nim sniperow (tylko 5 na team) i ze karali za gustawy i rpg7 strzelajace do piechoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno nie grałem, więc przy odpaleniu gry przywitała mnie aktualizacja. Wszystko byłoby ok, tyle że BFBC2MouseFix przestał działać jak należy :(

Przy ustawieniach domyślnych (dwie opcje zaznaczone) mam czułość w infantry b.małą (celownik przesuwa sie o 1cm a ja myszką o 10 :/). Zaś w pojazdach odwrotnie, lekki ruch myszką i wszystko lata jak głupie :/

Ustawiłem w końcu ręcznie, ale może ktoś poda jakie ma ustawienia w tym programie (ktoś kto używa ofc ;) )

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj fajny filmik odnosnie dmg poszczegolnych broni dla assaulta. jezeli chodzi o m16, to osobisce ja lubie, lecz w praktyce wydaje mi sie, ze jest mniej celna niz abakan .. ;<

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, ale dzieje się to jakby losowo. Może wina serwera.

 

Zdecydowanie nie jest to wina serwera. Od tamtej chwili gralem jeszcze na kilkunastu roznych i zawsze ten sam problem, animacja przeladowania pokazywala sie okazjonalnie podczas gdy przez wiekszosc czasu jej nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj fajny filmik odnosnie dmg poszczegolnych broni dla assaulta. jezeli chodzi o m16, to osobisce ja lubie, lecz w praktyce wydaje mi sie, ze jest mniej celna niz abakan .. ;<

 

Filmik niestety już raczej nieaktualny, aczkolwiek jeszcze w miarę nieźle oddaje power niektórych broni.

 

Aktualne statystyki, niestety w formie nudnych tabelek, można znaleźć tutaj

 

Bad Company 2 | DenKirson on Xanga

 

Osobiście na tronie stawiam an-94 i mg36 (po najnowszym patchu). Abakan niby osłabiono, ale dalej jest on po prostu najlepszą maszynką na polu bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...