Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

HBAO - Horizon-Based Ambient Occlusion , to jest jedna z odmian Ambient Occlusion :wink: . U mnie jest tylko samo fps czy on czy off.

 

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1129155

 

Ale tutaj jest troszkę inaczej :wink: , być może pod dx10/dx11 jest taki spadek.

jest spadek i to duzy, a roznica niewielka

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała solucja odnośnie optymalizacji bety pod kątem wydajności http://www.fragcast.org/?p=433 ang.

"Heh teraz co nowsza gierka to bedziemy slyszeli ze optymalizacja slaba.

Poprostu czas pozmieniac lekko blaszaki, z seria BF zawsze bylo ciezko z wymaganiami ;]" - spójrz w sygnaturę na co mam zmienić, chyba jedynie fermi mnie ratuje, bo crossfire ani sli mnie nie interesuje

Co do heli to mialem jechac juz do drugiego mieszkania po joya, ale rownie wygodnie gra sie na padzie... Lecz samolotu na padzie to juz nie dalbym rady obsluzyc ;/ - można latać jetem w becie bo nigdzie prócz filmiku końcowego (A10 warthog mniam:)) nie widziałem ??

Outlander- tak masz rację model lotu helki zmieniony, średnio rozwinięty szympans da sobie radę, z tym ze jego moc mniejsza jak blackhawka w bt2 (ath specjalnie dla ciebie objaśnienie bt2=battlefield 2)

To wymyśliłeś skrót - może stosuj tak jak 99% ludzi - bf2. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurs, uniknąć próbują kamperstawa, ale to jest śmieszne gdy się nie można schować przed czołgiem czasami w BF2 na czystym polu jak się poczłożysz sniperem to ciebie nie zauważy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

konkurs, uniknąć próbują kamperstawa, ale to jest śmieszne gdy się nie można schować przed czołgiem czasami w BF2 na czystym polu jak się poczłożysz sniperem to ciebie nie zauważy...

Ale po co leżeć skoro lepiej schować się za czymś i robić tylko >kucnięcie> wstanie> strzał> kucnięcie>reload> itd

 

Z resztą nie wiem jakie armie świata nie używają leżenia i wychylania się przecież to jest podstawa jakiejkolwiek taktyki:/

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeszcze samolotów.

Grałem w bete na PS3 inna mapa i teraz na PC. Jednak co myszka i klawiatura to nie pad. Na PC mam wrażenie że gra szarpie (nie chodzi tutaj o ping) nawet na niższych ustawieniach graficznych gra ma takie chwilowe zmuły a potem rusza dalej z kopyta. Większe mapy, 64graczy, samoloty i to był by battlefield. Tak samo brakuje mi profesji tylko 4? Ehh za bardzo przywiązałem się do BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o brak czołgania się, to spotkałem się z opinią, że to z powodu trudności związanych z implementacją - i to wszystko tłumaczy. Bo zrobić tak jak w BF2 to każdy by potrafił - tylko, żeby nie było nóżek wystających ze ściany, to już trzeba trochę więcej roboty, poza tym, poruszanie się w pomieszczeniach byłoby dość niewygodne i mocno ograniczone. Oczywiście można zablokować leżenie w pomieszczeniu - i mielibyśmy ludzi skaczących z radości, jak w BF2, w momencie, gdy nie można się położyć w czymś o kilka cm głębszym od kałuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn ale to wciaga

granie snajperem w koncu sprawia frajde, fakt ze nierealistyczne troche(widac jak leci kula na dystansie~~500-700m? ) ale ujdzie

nie wiem tylko czy wiatr ma wpływ, na pewno grawitacja

 

swoja droga najlepszy moj hit to zesztrzelenie strzelca w apachy i zdjecie kolesia na 4wheels wczasie jazdy, bynajmniej nie na wprost i z odleglosci ~400m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn ale to wciaga

granie snajperem w koncu sprawia frajde, fakt ze nierealistyczne troche(widac jak leci kula na dystansie~~500-700m? ) ale ujdzie

nie wiem tylko czy wiatr ma wpływ, na pewno grawitacja

 

swoja droga najlepszy moj hit to zesztrzelenie strzelca w apachy i zdjecie kolesia na 4wheels wczasie jazdy, bynajmniej nie na wprost i z odleglosci ~400m :)

recon wymiata, szczegolnie mortar, wczoraj grajac praktycznie caly atak sam powtrzymalem systematycznym bombardowaniem, nawet jednego punktu nie wysadzili, szkoda ze to nie dziala na poruszajace sie jednostki, ale wtedy to by byla masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lecac na spadochronie zestrzeliłem sniperą jakiegos biegajacego goscia :P

 

edit:

musiałem poprawic to zdanie bo bez sensu bylo xD

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra z unlockami nabrała rumieńców, strzelec ckm w pojazdach rządzi, powinni wzmocnić TOW-a w realu rozwala pancerz 700mm a tu ledwie czołg naruszony, bardzo fajny jest ten mały śmigłowiec, jak przeciwnik nie kumaty to niezła sieczkę można robić, choć duży też jest ok ale rakiety zdecydowanie za słabe ,strzelec ma lepsze pole do popisu, teraz tylko czekam za kulfonem od intela i Fermi ,jeśli będzie wydajne, preordera jednak nie anuluję, chce widzieć finalną wersje, mimo mojego całego narzekania na betę (słusznego) top jednak coś w sobie ma ten bc2 bo już od 3 dni nie grałem w bf2 (co jest naprawdę wyjątkowe i niepodobne do mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o brak czołgania się, to spotkałem się z opinią, że to z powodu trudności związanych z implementacją - i to wszystko tłumaczy. Bo zrobić tak jak w BF2 to każdy by potrafił - tylko, żeby nie było nóżek wystających ze ściany, to już trzeba trochę więcej roboty, poza tym, poruszanie się w pomieszczeniach byłoby dość niewygodne i mocno ograniczone. Oczywiście można zablokować leżenie w pomieszczeniu - i mielibyśmy ludzi skaczących z radości, jak w BF2, w momencie, gdy nie można się położyć w czymś o kilka cm głębszym od kałuży.

Its not balanced for prone :lol:

 

Btw od czego jest ten granat MTM w reconie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra z unlockami nabrała rumieńców, strzelec ckm w pojazdach rządzi, powinni wzmocnić TOW-a w realu rozwala pancerz 700mm a tu ledwie czołg naruszony, bardzo fajny jest ten mały śmigłowiec, jak przeciwnik nie kumaty to niezła sieczkę można robić, choć duży też jest ok ale rakiety zdecydowanie za słabe ,strzelec ma lepsze pole do popisu, teraz tylko czekam za kulfonem od intela i Fermi ,jeśli będzie wydajne, preordera jednak nie anuluję, chce widzieć finalną wersje, mimo mojego całego narzekania na betę (słusznego) top jednak coś w sobie ma ten bc2 bo już od 3 dni nie grałem w bf2 (co jest naprawdę wyjątkowe i niepodobne do mnie)

 

Najgorsze jest jednak jak dorwiesz smiglowiec a za dzilkiem siada slepak ktory przez kilka minut jest w stanie zastrzelic 2 piechurow... Paranoja, dzisiaj 3 takich trafilem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam za śmigłowiec dwa razy wsiadłem to za daleko nie poleciałem. teraz tylko jako pasażer :P.

i wlasnie do takich akcji Jonathan przyda sie ekipa znajomych, gdzie po kilku grach juz beda wiedziec kto jaki ma styl grania i czego mozna sie spodziewać po koledze :).

dlatego jezeli ktos ma ochote. nick: bielski. dodawac do friedns i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jezeli ktos ma ochote. nick: bielski. dodawac do friedns i jazda :)

Wysłałem prośbę. Mój nick: Maciaz

PS. Jak chcecie to możecie mnie dodawać do friendsów ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest jednak jak dorwiesz smiglowiec a za dzilkiem siada slepak ktory przez kilka minut jest w stanie zastrzelic 2 piechurow... Paranoja, dzisiaj 3 takich trafilem ;/

to prawda, jeszcze gorsze jest jak wsiadasz do smiglowca a jakis idiota laduje w wodzie po 100 metrach lotu, niektorzy tez lataja jak debile i nie sposob w nic utrafic, to samo jest z czolgiem, idiota kierujacy nim stoi w miejscu zamiast ruszyc sie troche i umozliwic strzelanie do smiglowca, ten maly heli wymiata, czasami uda mi sie latac nim przez cala gre, chyba ze komus zaleze niezle za skore to wtedy na mnie poluje i nie da polatac :lol2:

 

jak ktos chce mnie dodac to moj nick w grze to: bhane

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa hamstwo, to samo jest nadal w 2142 i 2 (BF), ale w 2 to szczególnie jak Helikopterem na mapie 64-osobowej żeby cie zabić tylko ciebie wlatuje kamikadze, pozdro dla takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest jednak jak dorwiesz smiglowiec a za dzilkiem siada slepak ktory przez kilka minut jest w stanie zastrzelic 2 piechurow... Paranoja, dzisiaj 3 takich trafilem ;/

Hehe, to nawet ja niedzielny gracz zrobiłem ze 2000pt + 3k (lub 5K) premii.

Inna sprawa, że np: z minigun'a w BH jak strzelałem do kolesia to padł dopiero gdzieś po ok 7s :/

 

Mój nick YurekPPCT, gram rano i weekendy, przeważnie na serwerach multiplay.co.uk

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...