Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pograłem trochę dłużej i o dziwo bez lagów i skaczącego pingu... Dźwięk świetny, podobnie jak i eksplozje... reszta niestety cienko, zwłaszcza hit'y - to jest delikatnie mówiąć porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim cos na mocnym cpu najlepiej 4 rdzenie, pamieci chyba nie pozera jakos duzo

 

Co do konsol - mniej osob moze grac na jednej mapce w stosunku do pc

Nie wierzę w to, żeby średniej klasy PC nie ogarnął tej gry w standardzie Xboxa i nie trzeba do tego 4 rdzeni :)

 

Ale tak swoją drogą to ciekawa sprawa, że na 1440 i low detalach mam tyle samo klatek prawie co na 1920 na fullu :)

Optymalizacja tej bety = zero totalne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, żeby średniej klasy PC nie ogarnął tej gry w standardzie Xboxa i nie trzeba do tego 4 rdzeni :)

 

Ale tak swoją drogą to ciekawa sprawa, że na 1440 i low detalach mam tyle samo klatek prawie co na 1920 na fullu :)

Optymalizacja tej bety = zero totalne :-)

Znaczy ze proc nie wyrabia, tylko dlaczego ? Poziom graficzny naprawdę nic nadzwyczajnego - jest po prostu dobry. Powinno to lepiej hulać.

 

Zaraz bede miał m249 ale wywala do pulpitu bardzo czesto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym mowa jest na forum EA, że zmiana rozdzielczości w niczym nie pomaga, czy jest 720p czy 1080p to różnica wynosi zaledwie kilka klatek. Optymalizacja bety jest fatalna.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlef...rmance-fps.html

 

Nie mam pojęcia jak ta gra ma się dobrze sprzedać na PC z takimi wymaganiami, szczególnie że to sieciówka. Już widzę tych setki tys potencjalnych klientów z komputerami w których 'siedzą' 4 rdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911

mialem tak samo przedwczoraj z COD4, pb sie sypnął i nie mogłem nic poradzić, mimo uzywania pbsvc.exe do reinstalowania usuwania itp...

 

po drodze jednak zrobilem reinstal systemu bo i po tym juz działało ok, moze kwestia jakiegos niezbędnego procesu systemowego(usługi w sensie, jak sie za duzo powyłącza to kupa rzeczy nagle przestaje działać...)

 

dzis jeszcze przez poł godziny po robocie popróbuje, zobaczy się czy uda się wbić i choć zerknąć na mape...

 

z tego co widze kupa ludzi z topowym sprzetem ma problemy...np konst fps 22 na medium w 1920x1080 i nizszymi...zero optymalizacji

 

oj jak nie spaczują bety i nic sie nie poprawi w ciagu miesiąca to jak nic, skasuje preorder, gry kupuje by grac a nie by zalegaly na hdd i czekały na pacze...albo az wymienie sprzęt na core i7 z 16gb ramu i grafą dx11 next gena(te z konca 2010) z 2gb ramu...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

A jak tam FPSy w grze ? Trzeba jakiegoś mocnego blaszaka? Są jakieś dymki tak jak w Battlefield 2? (Hitboxy) W sensie że ładować trzeba magazynek w plecy aby zabić?

 

 

btw. Beta, oficjalna wersja będzie pewnie 1/3 fpsów więcej :)

Edytowane przez zajcev99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszło jak zwykle?

A miało być inaczej.Na obrazku wyglądało całkiem fajnie a w rzeczywistości znowu jest inaczej.

Nie mam pojęcia czy coś tam jeszcze poprawią w pełnej wersji.

Na szczęście jest jeszcze CoD 4 i cała masa innych staroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

O wychylaniu nie wiem, ale położyć się nie da, co prawda jest to minus dla snajperów, ale mniej będzie camperów.

Czy ja wiem. Na stojąco i kucaka ze snajpy i tak strzela się łatwo. I wygląda to tak, że stoisz na górce za kamieniem i tylko robisz krok w przód żeby się wychylać, strzelasz, cofasz się i przeładowujesz i znów. 10:0 tak zrobić to nie problem :]. Aaa panowie strasznie mnie wkurza to, że myszka nie chodzi gładko tylko tak trochę skacze co wkurza przy snajpie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wydajnością mogłoby być lepiej trochę, ale nie jest tragicznie.

Co do problemu z brakiem połączenie, to coś w systemie mam namieszane chyba, bo gdy przelogowałem się na viste 32 (z xp64) wszedłem za drugim razem i grałem bez problemu.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje co poniektorym wejsc do tematu Battlefield2 i zobaczyc jakie wtedy byly placze ;]

 

Sam zmienilem grafe chyba na 7800GT

 

 

Mi tam milo sie gra. i czekam na wieksza ilosc znajomkow z ktorymi bedzie mozna przeprowadzac normalne misje, bo narazie to co dzieje sie na mapach to jeden wileki chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem z 10 min na szybko i powiem ze źle nie jest

musze sie bardziej jeszcze wgryźć :P

 

ale zle nie wyglada i nawet syzbko działa, przynajmniej zadnych lagów fps-woych nie zauwazylem, włącze att z licnzikiem fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

a po to że może uda się dorwać klucz oby bo nerwicy dostane tak na to czekałem a teraz pała

Nie no nic niemam sam kiedyś tak robiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multiplay.uk wbijajcie. Po dłuższym graniu i awansowaniu na 5 lvl i zdobyciu nowego lpm mam mieszane uczucia.

 

Jak już wcześniej wspomniałem poziom graficzny nieadekwatny do FPSów ;). Jest ich po prostu za mało, nie ma płynności potrzebnej w MP do swobodnej gry. Trochę movement mi nie pasuje ale to po części pewnie wina FPSów. Ostatnią rzeczą jest FOV - za mały jest, poruszanie się w zamkniętych pomieszczeniach jest śmieszne momentami. Gram tylko medem ze względu na fajny dźwięk defibrylatora - poza tym lubie reviewować ;).

 

No i teraz jest dylemat: COD6 nie kupiłem i czekałem na BC2, którego chyba też nie kupie... Pogram jeszcze i poczekam na demo. Jak full bedzie tak samo chodzić jak bete chyba zrezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...