Skocz do zawartości
maziboss

Stacja FDD

Czy uzywasz jeszcze FDD ??  

  1. 1. Czy uzywasz jeszcze FDD ??

    • tak, ale bardzo rzadko
      36
    • tak, jest czaly czas w uzyciu
      3
    • nie i nie mam zamiaru !!
      4
    • stacje dyskow juz dawno wywalilem
      9
    • tylko podczas instalacji systemu :)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to tylko raz w tygodniu przynoszę materiały z laborki z informatyki. Gdyby nie to to bym zaznaczył "nie i nie mam zamiaru". Przy instalacji łindowzy używam płyty startowej, więc nawet wtedy FDD nie była by mi przydatna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam bo jest czasem nei zastopiona ..np. flashowanie biosu karty grafiki ? z pod win sie nei da co innegio z biosem płyty ,,,do ghosta , przy instace win wole z płytki szybciej jest ale narazie jest i bedzie w moim kompie nei wadzi mi a przydaje sie czasem proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech wy młodzi ...

niepamiętaćie czasów gdy kompa można było zabotować TYLKO z flopa? Ja w każdym kompie mam flopa 5.25 i cały czas z nich korzystam..

a ty nie wiesz ze dinozaury juz dawno wyginely ;) (choc chodza sluchy ze na tym forum jeszcze pare zostalo) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech wy młodzi ...

niepamiętaćie czasów gdy kompa można było zabotować TYLKO z flopa? Ja w każdym kompie mam flopa 5.25 i cały czas z nich korzystam..

a ty nie wiesz ze dinozaury juz dawno wyginely ;) (choc chodza sluchy ze na tym forum jeszcze pare zostalo) :P
Nie wyginęły tylko przeniosły się do nowej lepszej krainy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech wy młodzi ...

niepamiętaćie czasów gdy kompa można było zabotować TYLKO z flopa? Ja w każdym kompie mam flopa 5.25 i cały czas z nich korzystam..

a ty nie wiesz ze dinozaury juz dawno wyginely ;) (choc chodza sluchy ze na tym forum jeszcze pare zostalo) :P
Nie wyginęły tylko przeniosły się do nowej lepszej krainy.

... zwanej TWEAKolandią :) :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...