Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Również nie mogę się doczekać. :) Drugą część przechodziłem ze sto razy (genialny i klimatyczny odgłos sonaru, albo scena narodzin obcego). Co prawda, ostatnio bywa tak jak powiedział kerio, po napiętym oczekiwaniu, pojawia się wielkie rozczarowanie. Przykładem dla mnie jest Fallout 3, który śmiało może konkurowac na miano "Gniot 2008". Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądali dwa Gameplay'je?

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50381

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50379

 

Ja mam mieszane uczucia, Predatorem skakanie wygląda trochę dziwnie. Walka z obcymi też słaba. Mam nadzieję, że kampania marines będzie trzymała poziom :)

 

Hehe, ale na końcu ładny "scareFace" xD

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie napaliłem...normalnie.....poprzedniczki zaliczone w 100%, avp2 też, avp2 primal hunt ssał.....ostatnio tak wyczekiwałem na doom3 (mi sie podobal:P) juz odliczam dni...kolejna gra po diablo 3, ktora dla mnie jest "must have..." :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mi sie wydaje czy ten gosciu grał na jakiejs konsoli (ruchy kamera, w jednym miejscu pisało "press X")

A tak na temat gameplay to git :D:D grafika mi sie bardzo podoba, troche widać ze plansze w lesie sa robione na jedną słuszna ścieżkę ale mi to pasi :)

 

ciekawe jak multi :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie gameplay z predatorem na drugim filmie. Za bardzo rambo style, lowca biega miedzy tymi marinami jakby byli manekinami, praktycznie nic go nie rusza, nie chowa sie w cieniu na niewidzialnosci ( w poprzednich czesciach marines dostrzegali predatora zamaskowanego obok zrodla swiatla, przynajmniej wzbudzalo to ich uwage ).

wogole to jakis poziom extreme easy ( pewnie dla konsolowcow ) bo obcy biegaja przyklejeni do podloza chyba klejem - oduczyli sie skutecznie skakac na ofiary. Jeden po zaatakowaniu predatora odszedl sobie poprostu od niego na pobliska sciane zeby dac sie zastrzelic, boze co za dno.

Za chwile dwoch marines wypada z bramy, drugi kompletnie olewa kumpla rozrywanego przez predatora. AI chyba w tej grze przestalo istniec.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu dla prezentacji dali specjalnie taka wersje ?

Troche glupio by wygladalo jakby koles chcial pokazac jakies efekty itp a tu co chwile by ginal i ladowal mu sie save ;]

Nie oceniajmy ksiązki po okladce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True True. Również zauważyłem fakt, że predator jest bardzo wytrzymały na ostrzał ludzi w stosunku do poprzednich części. Ale jak wspomnieliście - konsola, demo etc. Wszystko się może zmienić (a właściwie powinno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale słabo to wyglądało - a pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

 

Na szczęście to była na konsoli i na PC będzie lepiej xD

 

Z takim sprzętem (zwłaszcza ten zasilacz ;)) to możesz nie doświadczyć tego zdziwienia, że na PC AI też może być słabe. To już nie tylko w przypadku konsol Developerzy idą z tym na łatwiznę. Czasy F.E.A.R'a mamy chyba za sobą.

 

Ale poczekajmy do jakiegoś konkretnego gameplaya z PC i Konsoli, bo śmieszą mnie takie komentarze jak Stachuu, że jak na konsole to już musi być niskie A.I dla mało rozgarniętej Amerykańskiej młodzieży. Nie zawsze tak jest i oby ten filmik to jakieś wczesne Alpha Demo ;)

 

P.S Bez urazy Stachuuu ale wyraziłem tylko swoją opinie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu kilku trailerów mam mieszane uczucia. zwłaszcza rodzaje wizji u predatora i efekt ich przełączania. nijak ma się to do tego co było w filmie, ponadto brak zakłóceń widzenia przy włączonym maskowaniu, brak trybu "nawigacyjnego", ogólna wysoka widoczność w trybach termowizji itp. O takich rzeczach jak AI botów to wypowiem się jak pogram. :)

 

Ale i tak raczej trójka nie będzie lepsza niż avp2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim sprzętem (zwłaszcza ten zasilacz )

Eee Pan się o mnie nie martwi. Gra ma być na UE3.0, a już w kilka gierek na tym silniczku grałem - tragedii nie było- Z reszto mam taką przewagę, że mam CRT :) Żadna rozdzielczość mi nie straszna ( Cod5 przechodziłem w 800x600, czasem schodziłem na 640x480 [ czasy 73GTddr2 ]

 

śmieszą mnie takie komentarze jak Stachuu, że jak na konsole to już musi być niskie A.I

Nic o A.I. nie wspominałem - to tylko Pana domysły :)

I nie wiem, czy Pan zauważył znak XD na końcu? Może mam edytować i pogrubić go?

 

Żeby nie było niedomówień jakiś

Na szczęście to była na konsoli i na PC będzie lepiej xD

Chodziło mi głównie o walkę, która ( szczególnie z obcymi ) wyglądała słabo...

 

I nie chce mieć wojny typu Komputer ( obcy ) kontra konsola ( predator) xD

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po gameplayach moge stwierdzić, że jeżeli nie dodadzą jeszcze kilku fatality dla Predatora, to szybko znudzi mi się urywanie głów Marines ;p i mimo wszystko fajnie byłoby, gdyby misje Predatorem były bardziej "skradankowe" niż w stylu Rambo.

Skok niby fajnie wymyślili, ale nie lubie takich "upiększaczy" gier. Ale jeżeli utrzymają klimat poprzednich części (zwłaszcza Marines z AvP2) to bez względu na "konsolowość" gry, kupie ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie baaardzo nie podoba ze w ktoryms trybie pokazuje predatorowi rodzaj przeciwnika i jego bron...tryb z AvP 2 byl o wiele lepszy. Trzeba bylo samemu popatrzec i stwierdzic co ma dany przeciwnik a tu takie mega uproszczenie ;/

 

ps. Sa jakies fajny mody do AvP2 na lepsza grafike ? znalazlem tylko pakiet lepszych textur ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejszy bedzie klimat w tej grze.

Ciagly polmrok oraz calkowity mrok, ciagla niepewnosc czy za moment nie rzuci sie na mnie Obcy, slabo swiecaca w dal latarka :unsure: , ostatni mgzynek w Pulse Rifle, a tu nagle w czujniku ruchu coraz szybsze "pikanie" i coraz wiecej kropek :wink: ....... a tu nagle za moimi pecami wyskakuje Obcy....

 

O to chodzi w tej grze, o ciagly strach i niepewnosc, jesli uda sie im przeniesc klimat przynajmniej z avp2 bedzie dobrze, jak bede sie czul tak gdy gralem marins'em w avp1 to bedzie CUDOWNIE :razz:

Obym sie bawil przy nim tak jak przechodzac DEAD SPACE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Video Recenzję z Gry-Online.pl na YT, wkurzył mnie fakt że Alieni będą wolniejsi jak i ludzie i Predator będzie dominował nie ma równego balansu, jak to będzie się na multi wyrównywało? Nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Video Recenzję z Gry-Online.pl na YT, wkurzył mnie fakt że Alieni będą wolniejsi jak i ludzie i Predator będzie dominował nie ma równego balansu, jak to będzie się na multi wyrównywało? Nie wiadomo.

Człowieku, weź zastosuj interpunkcję, bo nie wiadomo o co ci chodzi.

 

A jeśli chodzi o mnie, to bardzo chętnie zagram, oby tylko nie skopali klimatu. Profilaktycznie zakupię sobie relanium, żeby mi pompka nie pękła przy grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego tak twierdzisz? Chyba nie tego trailera, który nie pokazuje nic z gameplaya... Kurcze, mi wystarczy powielony schemat z jedynki plus nowożytna grafa, w końcu to ci sami goście ją tworzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? nic nowego się nie wymyśli. kij z tym że predator skacze w "fajny sposób" w filmie to dopiero fajnie latał.... IA żenada i nie sądzę abym się mylił. w końcu predator to jest coś zdrowo ponad człowiekiem, przynajmniej wg zdecydowanej większości i aby zachować te proporcje zdrowo obcięli IA. po co? nie mam bladego pojęcia. zresztą co ja gram jakimś technokratą czy prawdziwym łowcą? teraz to jest chyba bardziej "żaba z granatami"?!?! już w AvP2 predatorem grało się przyjemniej a była to najgorsza z postaci (mój był ulubiony obcy :) te latanie po kanałach i w ogóle :)) czuło się tam moc i wyższość predatora mimo iż marines czy obcy byli trudnymi przeciwnikami to jednak zdecydowanie dawało się odczuć kim się gra. podobnie z obcym. tym to jedynie szło przejść na zasadzie "grania w chowanego" i ataku od tyłu prawie każdy atak frontowy to był zgon. dokładnie tak samo jak w filmie, musiałeś powielać działania obcego. choć (chyba) nie ma jeszcze gampeplay'a z obcym to patrząc na to co serwują będzie to niezwykle wyrafinowana maszyna do rozpierdalania wszystkich w około nie imająca się kul... marines? zero progresu tylko stagnacja zresztą tutaj jedynie klimatem i fabułą da się nadrabiać. a ten chyba będzie kiepawy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie nastawiony do nowej czesci avp.

Bardzo mi sie podobaja wstawki w walce wrecz(odpychanie wroga, ostrza predatora, "jezyk" obcego) nadaja brutalnego charakteru rozgrywce.

Ogladajac trailer mam wrazenie ze gra jest bardziej dynamiczna od wczesniejszych czesci, ale moze to wrazenie przez odpowiednio wyrezyserowany "gameplay".

Dzwieki taki same jak we wczesniejszych czesciach i za to duzy +

 

Co do najwiekszego hardkora gry czyli Predatora to jednak racja-jest przesadzony. Grajac w avp2 uzywajac Shoulder Cannon'a nie musialem nawet celowac, a o zycie i energie nie martwilem sie, chwila spokoju i 2 nacisniecia klawiszy, na dodatek maskowanie i nie bylo mocnych.

 

Zobaczycie gra nie zawiedzie

 

Edit:

Sega potwierdziła, że światowa premiera gry Aliens Vs Predator na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery PC będzie miała miejsce w lutym 2010 roku.

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm- sorki, wybacz mi, moje niedopatrzenie.

 

Spodobala mi sie ta scena gdy predator otwiera dzwi, przykladajac glowe marinsa do czytnika, jak w "Człowiek Demolka" :lol:

Brawa za tworcom za pomysly :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...