Skocz do zawartości
WhiteX

Grafika Do Hp'ka...

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem, to Radeon HD 3650 to dośc wydajna karta, nawet na DDR2...

Wydaje mi się, że jest wydajniejsza od 4550... Są jakieś testy lub porównania? Czy wersja LP jest słabsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie LP są słabsze. 3650 ddr2 będzie słabsza od 4550 ddr3. Strata 4550 do 3650 ddr3 jest ok 5% a 3650 ddr2 traci do wersji ddr3 nawet 30%.

testy 3650 i 3650 ddr2

4550 vs 3650 ddr3

Poza tym jak chcesz zamontować grafikę high profil (3650) w obudowie HP Low Profil? Do tego jest potrzebna grafika low profil jak na przykład 3450, 4350 lub 4550.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta może być wydajniejsza o ok 10% od 4550. Nawet nie wiedziałem, że się takie pojawiły.

Jeden problem to zapotrzebowanie na [W]

3650 - 55W

4550 - 25W

Chyba jednak warto zapodać 3650lp, zasilacze w HP są prawdopodobnie bardzo dobre, tak jak w dell w stosunku do podawanej mocy więc te 250 będzie takie jak 350 W średniej jakości ( o ile jest takiej jakości jak w Dell).

Edit, acha, to jest ddr2. No to te 10% zysku pójdzie się... jednak brał bym asusa 4550, energooszczędny, cichy i nowoczesny i wydajniejszy.

8600gt nie będzie wcale dużo lepszy, też zależy czy wersja lp 8600gt będzie się kręciła, a sądzę, że nie.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym brał tą za 146 ale jak bym był w Rumii albo miał tam znajomych ;) gość ma 1 komentarz. Chyba, że za pobraniem, ale żaden kurier Ci się nie zgodzi czekać aż przetestujesz. Ryzykowne :/ ale karta bardzo atrakcyjna, jeżeli jest ok to jeszcze zmienisz chłodzenie w rozsądnych pieniądzach.

 

Ogólnie w takiej cenie to warto.

 

Znów ta za 200 też wygląda atrakcyjnie. Ma HDMI i DVI, duży radiator i turbinowy wentyl, niestety turbinki do cichych nie należą, to jeszcze zależy od obrotów.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta od MSI całkiem fajna, tylko te DDR2...

Czy jest jakiś sposób, żeby ten Galaxy 8600GT podłączyć w razie potrzeby do telewizora (HDMI), czy są

jakieś przejściówki, kable czy coś? Na karcie jest DVI, D-SUB i S- VIDEO.

Edytowane przez WhiteX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro takie kable DVI - HDMI...

Czy będzie można podłączyć za pomocą tego kabla tego Galaxy 8600GT do telewizora?

Jeżeli tak, jaka będzie jakość obrazu. Telewizor Toshiba LCD, obsługuje HD.

Kabel HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVI = HDMI oba złącza są cyfrowe. Nie wiem jak jakość kabelka, jeżeli jest dobry to powinno działać.

Aha, będzie o ile wiem obcięty obraz TV na nVidia serii 8xxx. Ale nie próbowałem, niech się wypowie na ten temat ktoś kto testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...