Skocz do zawartości
Vmod

Mushkin Blueline 1000 Mhz Es2-8000 2x2gb Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Nabylem ostatnio fajne, przynajmniej tak mi sie zdaje pamieci Mushkin o parametrach

Opóźnienia : 5-5-5-18

Napięcie : 2.1-2.15 V

reszta jest w tytule :D

 

Z racji ze poczekam troche na paczke z bo wikend idzie chcialbym zebrac jakieś konkretne informacje o tym produkcie np. na jakich ukladach sa te pamieci bo nie moge sie doszukac?

Są jakieś problemy z tymi pamięciami?

Czy ktoś ma takie i co potrafią?

 

Mysle ze 215zł z przesyłka to nie jest zla cena szczegolnie ze zamieniłem praktycznie swoje A-data extreme 800MHz 2x2 GB B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabylem ostatnio fajne, przynajmniej tak mi sie zdaje pamieci Mushkin o parametrach

Opóźnienia : 5-5-5-18

Napięcie : 2.1-2.15 V

reszta jest w tytule :D

 

Z racji ze poczekam troche na paczke z bo wikend idzie chcialbym zebrac jakieś konkretne informacje o tym produkcie np. na jakich ukladach sa te pamieci bo nie moge sie doszukac?

Są jakieś problemy z tymi pamięciami?

Czy ktoś ma takie i co potrafią?

 

Mysle ze 215zł z przesyłka to nie jest zla cena szczegolnie ze zamieniłem praktycznie swoje A-data extreme 800MHz 2x2 GB B-)

Psc jakies 1030-1060 max v do oc 2,25V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać dość średni psc spd rozpisane poprawnie

po za tym bez rewelacji.

tetowałem chyba z 5 szt średnia 1020 -1060

Chcesz powiedziec ze na standardowych timingach z 1000MHz zrobie max 1060 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedziec ze na standardowych timingach z 1000MHz zrobie max 1060 ????

 

to jest bardzo słaby ram kolego... ogólnie ostatnio wszystkie Muchy są do duupy... bez urazy (napisałem do rymu)

zobacz testy na egiełdzie kazdej jednej wersji

 

to są zdaje sie POWERCHIP czyli padaczka ze skalowalnoscią napięciami i ogólnie mały potencjał...

Edytowane przez IbanezRG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo słaby ram kolego... ogólnie ostatnio wszystkie Muchy są do duupy... bez urazy (napisałem do rymu)

zobacz testy na egiełdzie kazdej jednej wersji

 

to są zdaje sie POWERCHIP czyli padaczka ze skalowalnoscią napięciami i ogólnie mały potencjał...

Niezaleznie od wyniku zamieszcze screena B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo słaby ram kolego... ogólnie ostatnio wszystkie Muchy są do duupy... bez urazy (napisałem do rymu)

zobacz testy na egiełdzie kazdej jednej wersji

 

to są zdaje sie POWERCHIP czyli padaczka ze skalowalnoscią napięciami i ogólnie mały potencjał...

PSC montowane jest też w Gskill 1066 cl6 a one są całkiem dobre (teraz sporo ramów jest słabych much(nie wszystkie) ,a-daty,niektóre gskill itp) Edytowane przez DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSC montowane jest też w Gskill 1066 cl6 a one są całkiem dobre (teraz sporo ramów jest słabych much(nie wszystkie) ,a-daty,niektóre gskill itp)

Trafiają się czasami nawet perełki w teoretycznie złych ramach ;]. Moje Ocz titanium 800MHz działają na 5-5-5-15 przy 1066MHz i napięciu 2.1. Jak dostanie te ramki to zobaczymy co z nich wyciśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji. Pamiatki to rasowane 800MHz wg cpuz. U mnie na 2,2V 1053 5 5 5 18. Teraz mam 420 na 4 4 4 10 i wydajnosc jest ta sama wg super pi 1M. Wogole to procek mnie ogranicza e6850 nie chce isc wyzej ja 3780 pozniej jest niestabilny. Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...