Skocz do zawartości
Maniakalny

Obudowy Maniaka, Itx, Matx, Sff, Itp Itd

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko, jak się sprawuję te zasilacze pico + adaptery, głównie mam na myśli wytrzymałość. Nie padają po czasie lub coś podobnego?

Aha, czy do zestawu e8400 + mobo ze zintegrowaną grafą + dodatkowa karta dźwiękowa na pci wystarczy? Jaka moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, jak się sprawuję te zasilacze pico + adaptery, głównie mam na myśli wytrzymałość. Nie padają po czasie lub coś podobnego?

Aha, czy do zestawu e8400 + mobo ze zintegrowaną grafą + dodatkowa karta dźwiękowa na pci wystarczy? Jaka moc?

 

uzywam juz 15 miesięcy jednego prawie 24/7 i nic sie z nim nie dzieje

 

ostatnie 1,5 miesiąca pracuje na e8500 + gf9300 + 2gb + 2,5" 500gb

a ciągnął jeszcze 2x 320gb 3,5" bo musialem przegrać dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto uzywa wogole napedów w tych czasach :blink:

He, he... Że niby "Steam, Steam Über Alles" ;-). No i legalną windę cza czasami zainstalować...

 

BTW- ten eNeRDowiec z avatara intryguje!

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he... Że niby "Steam, Steam Über Alles" ;-). No i legalną windę cza czasami zainstalować...

 

BTW- ten eNeRDowiec z avatara intryguje!

 

Co do napedów, ogolnie chodziło ze w ITX-ie, przewaznie itx to drugi/trzeci komputer w domu, a wifi jest tak popularne ze mozna udostepnic naped z innego kompa.

 

Odnośnie legalnosci to oryginalny jest tylko cd-key ;), a swoją windee mam na pendrive (instalacja zajmuje 6-7minut), chociaz na swoim kompie a nie w celach testowych to juz nie pamietam kiedy system instalowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napedów, ogolnie chodziło ze w ITX-ie, przewaznie itx to drugi/trzeci komputer w domu, a wifi jest tak popularne ze mozna udostepnic naped z innego kompa.

 

Odnośnie legalnosci to oryginalny jest tylko cd-key ;), a swoją windee mam na pendrive (instalacja zajmuje 6-7minut), chociaz na swoim kompie a nie w celach testowych to juz nie pamietam kiedy system instalowalem

 

podaj na PW jaki jest koszt takiej obudowy bo chce zmontować NAS mam dysk i zwykły DVD -rom a resztę muszę kupić

 

szukam obudowy do http://www.komputronik.pl/index.php/product/99312/Podzespo_y_PC/P_yty_g_wne/Intel_BLKD945GSEJT.html i zastanawiam się jak będzie dobra z tych Obudów będzie dobra

 

do 180 PLN z wysyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz Maniakalny nam zaginął, mam pytanko czy ktos wie gdzie zrobic taki top z plexi na grafike. Mam nowa grafe i trzeba nowego topa mi zrobic :P

w zasadzie trzeba ploter zeby wydziergac literki

 

 

post-7690-0-13814600-1334607402_thumb.jpg

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na PCLolu i czymś innym się zajmuje, konkretnie wariacje nt. "ile monitorów da się podpiąć na raz do jednej puszki".

 

Siakiś się eksodus na forum robi... starzy odchodzą a nowych jakoś nie przybywa. Szkoda bo maniakalny robił fajne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne maluchy, sam bym jednego takiego przygarnął, kilka razy się przykładałem już do zbudowanie czegoś małego, ale za każdym razem coś szło nie po mojej myśli i rezygnowałem ;)

 

Osobiście obudowy bym za nic nie zrobił, dlatego musiałbym na gotowcach bazować - mój ideał ANTEC ISK 110 VESA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...