Skocz do zawartości
piórko

Multiplayer'y Sieciowe

Rekomendowane odpowiedzi

witam

gram juz 2 lata, albo i wiecej - juz nie pamietam - w Wolfenstein: Enemy Territory (ET)... przez ostatni rok nabiłem około 700 godzin gry... gierałka kompletnie mi sie juz znudzila i szukam czegos innego na dobrym poziomie, co proponujecie ?

koniecznie jakas dobra sieciowka, ale taka za ktora nie trzeba placic abonamentow miesiecznych ! nacisk na shotery, ewentualnie mmorpg, przegladarkowe shity odpadaja... no i zapomnialem o najwazniejszym - musi miec to cos :)

pzdr

 

edit: literowka

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem najwazniejszej rzeczy, w shoterach liczy sie dla mnie przede wszystkim: po pierwsze skill, po drugie skill, po trzecie taktyka :)

nie chce grac w jakas bezsensowna sieczke... przydalo by sie jeszcze, aby gra nie byla bardzo stara - np. ET miało premiere w 2003 r. w obecnej chwili juz gra mało osob.

co w takim razie celowac ?

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem najwazniejszej rzeczy, w shoterach liczy sie dla mnie przede wszystkim: po pierwsze skill, po drugie skill, po trzecie taktyka :)

to odnosnie tf2? :] jezeli wg ciebie po tych frag movie nie jest potrzebny skill i taktyka, to stary xDDDDDDDDDDDD

 

Pierwszy Team Fortress na quake'u zapoczatkowal druzynowe siecowki z podzialem na klasy, gdyby nie on to nie bylo by rtcw/et.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to odnosnie tf2? :] jezeli wg ciebie po tych frag movie nie jest potrzebny skill i taktyka, to stary xDDDDDDDDDDDD

jakos nie widze, aby z "tego czegos" ktos strzelał headshoty ^^ ja jestem zadowolony jakos kogos zabije w et pakujac w niego srednio minimum 2 lub 2,5 hs'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w Call of Duty 4 bardzo przyjemnie gra. Masz tam bardzo dużo wyzwań, które dają Ci punkty doświadczenia, odblokowują nowe dodatki do broni itd. Można nabić 55 levelów.

Jeśli trafisz na w miarę mały serwer(Bo na dużych zawsze się znajdzie kilku idiotów, którzy chcą zepsuć grę innym), to i idzie świetnie pograć taktycznie. Naprawdę po roku grania, z kilkoma osobami świetne akcje potrafiliśmy robić. Szkoda, że teraz już nie gram, bo sprzedałem ją. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie widze, aby z "tego czegos" ktos strzelał headshoty ^^ ja jestem zadowolony jakos kogos zabije w et pakujac w niego srednio minimum 2 lub 2,5 hs'a :)

:lol2: czyli quake 3 to gra dla noskilli i glupkow bo nie ma tam hsow? Sprawdz w slowniku co oznacza slowo skill, a potem sprobuj w tf'ie wsadzic komus dwa airshoty demomanem, albo przynajmniej soldem. Zobaczymy na co cie stac ;-)

 

W tf'ie hs'y mozesz sadzic snajperem.

 

 

btw. masz jakies sukcesy w ET? Albo przynajmniej skill na gatherach na odpowiednim poziomie? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w Call of Duty 4 bardzo przyjemnie gra. Masz tam bardzo dużo wyzwań, które dają Ci punkty doświadczenia, odblokowują nowe dodatki do broni itd. Można nabić 55 levelów.

Jeśli trafisz na w miarę mały serwer(Bo na dużych zawsze się znajdzie kilku idiotów, którzy chcą zepsuć grę innym), to i idzie świetnie pograć taktycznie. Naprawdę po roku grania, z kilkoma osobami świetne akcje potrafiliśmy robić. Szkoda, że teraz już nie gram, bo sprzedałem ją. :(

Nigdy na publiku nie uswiadczylem "taktyk" kazdy jara sie punktami i ma w [gluteus maximus] kto wygra wazne by byc pierwszym w tabeli, co innego to gra w klanie, ale zgodze sie ze cod4 mocno wciaga, nawet cod2 powraca do lask i jest z kim pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż szok mnie bierze, że jeszcze nikt nie wspomniał o Counter Strike :huh: Około 3 lat grałem w wersje Source. Przerzuciłem się na xboxa i teraz baaardzo mnie wciągną Call of Duty 4, ale akcje w CS do dziś wspominam. Genialna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jeszcze zipie póki stoi serek bc shotzone, coś się rusza w kwestii kontynuacji ale nie wiadomo co z tego będzie bo Coroner (żeby go pokręciło skubańca) nie chce udostępnić kodu ;c

Nie wiem czy podchodzą Ci gry bez celownika [;

Mechanika podobna do cod4, z tym że tce było 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie widze, aby z "tego czegos" ktos strzelał headshoty ^^ ja jestem zadowolony jakos kogos zabije w et pakujac w niego srednio minimum 2 lub 2,5 hs'a :)

No widzisz... jak jesteś taki pr0 to chyba potrafisz również znaleźć odpowiednią grę dla siebie. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter-strike 1.6? Stary ale jary, dużo brzydziej od ET nie wygląda a gra w niego nadal mnóstwo ludzi.

 

Możesz też spróbować Counter-strike'a Source, ale tak jak Jin wspomniał - to tez sourcowy, badziewiasty net-code, na dodatek usunęli wallshoty a hs'y wpadają strzelając w klatę.

 

Nawet sie nie bierz za CoD4, a już tymbardziej CoD WaW - te gry ze skillem mają tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. masz jakies sukcesy w ET? Albo przynajmniej skill na gatherach na odpowiednim poziomie? :]

nigdy nie gralem klanowo na powaznie... dla mnie liczy sie tylko fun.

 

No widzisz... jak jesteś taki pr0 to chyba potrafisz również znaleźć odpowiednią grę dla siebie.

dobrych graczy na publikach nie spotkasz... raz miałem przyjemnosc grac z gosciem 1na1, ktory gral w et praktycznie od poczatku jego istnienia - tylko na modach pro i... przez caly okres mojego grania na publikach (pr0 jak to okreslasz) w ET nie spotkalem goscia o tak wysokim poziomie umiejetnosci... a nawet polowie jego umiejetnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile zacznie sie wojna ET vs CS vs CoD o to ktora to gra jest bardziej skillowa i fajna. Juz widac to po niektorych wypowiedziach... a autor szukal gry 4fun wiec pomyslcie ktora gra mu to zaoferuje a nie doszukujcie sie gier wymagajacych taktyk sraktyk bo tego i tak piorko na publiku nie zazna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, na publiku to ludzie graja na wykonywanie misji, tylko wtedy kiedy znudzila im sie gra na fragi :)

a co do shoterow to mam takie oczekiwania jakie juz wyzej wymienilem, czyli: popularnosc, z naciskiem na skill - zeby nie bylo tak, ze ten co pierwszy zaczyna strzelac to wygrywa pojedynek - w et o tyle jest dobrze, ze jak ktos zacznie strzelac np. w plecy, to twoja szybka reakcja i celnosc, pozwola zniwelowac przeciwnika i przy okazji kilku innych :) nie wiem jak jest w innych grach, bo gralem przez neta tylko w et...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania systemowe

 

Minimalne: Procesor 1,7 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna obsługująca DirectX® 8, Windows® Vista/XP/2000, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem

 

Zalecane: Procesor Pentium 4 (3,0 GHz lub szybszy), 1 GB RAM, karta graficzna obsługująca DirectX® 9, Windows® Vista/XP/2000, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam CoD4 - gram praktycznie od premiery... a wypowiedź odnośnie braku taktyki można włożyć między bajki - wszystko zależy od ludzi na serwerze i ich liczebności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy,ale wedlug mnie CoD to typowa sieczka nic poza tym.BF2 rulez i nie widze gondego przeciwnika.No chyba,ze dla kogos sie liczy,latanie jak idiota z wcisnietym spustem,to niech nie zabiera sie do BF-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CS nie ma zbytniego problemu z brakiem taktyki na publikach, a jak już się znajdzie dobry serwer ze stałymi bywalcami, którzy się znają to już w ogóle wypas, co więcej to w CSie nawet nie da się grać bez taktyki. Wyjątki są ale jak drużyny są w miarę zrównoważone to bez taktyki się nie da grać.

 

W CoD4 na xboxie zbieramy się w grupki i zawsze w jednej drużynie się gra to i taktycznie można grać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy,ale wedlug mnie CoD to typowa sieczka nic poza tym.BF2 rulez i nie widze gondego przeciwnika.No chyba,ze dla kogos sie liczy,latanie jak idiota z wcisnietym spustem,to niech nie zabiera sie do BF-a.

Totalne bzdury. Widać nigdy nie miałeś do czynienia z rozgrywkami klanowymi. Taktykę musisz mieć nawet w QIII - bez niej faktycznie będziesz latał po mapie jak osioł.

 

BF2 jest dobry ale są równie dobre gry a nawet lepsze, np ET czy CoD to klasyka i świetne MP - co w tych grach jest "typową sieczką" to nie mam pojęcia - zresztą sam nawet tego nie wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...