Skocz do zawartości
Maciem

Prawie Caly Komp Za 1700 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedalem mojego starego kompa i posiadam 1700 zl i za to chcialbym zlozyc nowego :)

A wiec tak , obojetne jest mi to czy sprzet jest nowy czy uzywany :)

Troche gmeralem i mam wiele dylematow

 

Procek myslalem nad uzwykami e7200 lub e7300 na allegro chodza za jakies 350 zl

Mobo tutaj chcialbym zakupic msi p35 neo2 mialem i bylem zadowolony z niej :) ok 250 zl

Ram G.Skill 4GB DDR2 PK PC800 210 zl

Chlodzenie Scythe ninja 100 zl

Dysk WD WD3200AAKS 320GB 189 zl

Buda Cooler Master Centurion 590 255 zl

Naped uzywam od brata przez siec :) wiec mi nie potrzebny :D

razem wychodzi 1350 zl

no i zostaje 400 zl na grafe i tu mam najwiekszy dylemat .

myslalem na poczatku nad 8800GT uzywka za 350 zl tudziez 8800 gts za ok 400 zl badz radek 4830 za ok 400 pln i teraz jeszcze czytalem newsa ze ma byc 4770 w tej samej cenie co 4830 ale ma juz rdzen w 40 nm i za pewne fajnie sie bedzie podkrecac ;D i taki maly dylemat mam tutaj takze nie wiem za bardzo ktora karta bedzie miala najwieksza wydajnosc po oc ?

 

Za wszelkie sugestie z gory dziekuje :D

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zestaw w porządku - jak oczywiście uda ci się upolować takie okazje.

 

Co do karty - najlepszym wyjściem byłoby kupno używanego 8800GTS 512MB, następnie używanego 8800GT, a jeśli coś nowego, to HD4830.

 

HD4770 ma się ukazać na początku maja, więc jak możesz poczekać, to ta karta byłaby najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz czekać to używany 8800GTS 512MB będzie bardzo dobrym wyborem. No i jak kolega wyżej napisał z nowych to HD4830. HD4770 będzie wydajnościowo podobny do HD4830 z tym że będzie pobierał znacznie mniej energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to dobrze :) a co do grafy to jak myslicie czekac na 4770 czy kupywac tego 8800 GTS ? jezeli po oc 4770 bedzie lepsza niz 8800 gts po oc to moge czekac mam stara grafe 6600 wiec nie ma problemu :) a pobor pradu nie stanowi dla mnie problemu , bo ja za nigo nie place B-) a i jeszcze takie pytanko male mam czy jest jakas konkretna roznica w wydajnosci miedzy pcie 1.0 a pcie 2.0 ? jak nie to raczej nie oplaca sie doplacac do p45.

z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda ci się upolować 8800GTS poniżej 400 zł, to kupuj teraz. Jemu blisko do HD4850, a HD4770 ma być od tej karty troszkę gorsza, a o OC tej karty nic nie wiadomo w tej chwili.

 

Tak więc jeśli nie obchodzi cię pobór mocy, to możesz brać już teraz 8800GTS.

 

Różnicy praktycznie nie ma.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...