Skocz do zawartości
MaciekCi

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam. Słuchajcie mam problem z AC2 :/ Sęk w tym, że gra się zacina po założeniu ostrza u da Vinci'ego. Wciskam Q i wybieram ostrze a tu nic... Zero reakcji... Komp z sygnaturki, tylko system Win7 32-bit.

 

Myślę, że trzeba nacisnąć klawisz oznaczony cyfrą dwa, która wygląda tak:

 

2

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Słuchajcie mam pytanie.

 

 

Co ma wcisnąć, żeby podczas walki odebrać broń przeciwnikowi i go tą bronią zabić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Czyli mam mieć wybrane pięści, nie broń i mam bronić się wciskając ppm i jednocześnie kiedy trzymam ppm mam wcisnąć lpm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Dobra to teraz nie mam pojęcia...

 

Jest misja od Mario "Uniki"

 

Mam zrobić 3 uniki trzymając F i wciskajać spacje. No i ja robie te uniku, biegam jak głupi w koło i tak nie zalicza stale jest 0/3 ! WTF ???

 

Grę mam oryginalną wczoraj kupiłem... <_<

Edytowane przez mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Dzięki, ale powiedziałeś to za późno bo sam do tego doszedłem.

 

U mnie na kompie z sygny na maxie 1680 x 1050 x8 AA mam stałe 60 FPS,a na maxie w sterownikach (16QAA/16AF/Przeczroczystość - Próbkowanie najwyższej jakości) jest 17 - 50 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra wymiata... ;) Jest dużo lepsza od jedynki. I warto nawet zainwestować w oryginała. Gram 20 godzin i nadal nie mam końca (robię misję w Rzymie, myśle że to ostatnia), śmieszy mnie jak mi kumpel napisał, że przeszedł ją, patrze na xf i ma 8h grania :blink:. Jakoś ja zdobyłem szaty asasina, odblokowałem wszystkie punkty widokowe w każdym mieście, zebrałem strony kodu, mam prawie 70 piór, w każdym mieście wszystkie skarby zebrane, moje miasto przynosi prawie 20k dochodu co 20 minut. Misji wcale tak dużo razy nie powtarzałem, po prostu zarabiałem kase na remont mojej wioski zbierałem różne duperele i odblokowywałem różne rzeczy, po prostu po drodze do misji zawsze było coś innego do roboty ;). Ale uważam, że dobrze mi się grało, nawet bardzo dobrze ;)

 

Grę oceniam na 5+/6

 

minus? Grajki latające non top za mną i fałszują jak jakieś niedorozwinięte słowiki poznańskie, a i łucznicy na dachach nie można się zbytnio rozpędzić i już jakiś ściga, w 1 mniej ich było ;)

 

"Dziękuje dobranoc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Sekwencja 14 i stoje. A dokładniej to stoje przed ścianą z kartami z kodeksu i nie wiem co robić. Już ułożyłem tą mapę, a nawet przeczytałem kazdą jedną strone... i nie wiem co mam robić. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ułożyłeś mapę w eagle vision? Przyjrzy się dokładnie czy wszystkie elementy są dobrze obrócone. Ja pamiętam, że kartka w lewej górnej części wydawał mi się pasować, a okazało się, że jest jednak źle obrócona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Sekwencja 14 i stoje. A dokładniej to stoje przed ścianą z kartami z kodeksu i nie wiem co robić. Już ułożyłem tą mapę, a nawet przeczytałem kazdą jedną strone... i nie wiem co mam robić. Pomocy!

 

Zewnętrzne karty układasz według schematu prostokąta, aby zachować proste linie, następnie wpatrujesz się i widzisz, iż powstaje mapa świata, a więc układasz ją, uważaj bo w Afryce czycha kruczek, łatwo się pomylić w środkowej części kontynentu -> poobracaj trochę i powinno wskoczyć ;)

 

 

oczywiście wzrok orła -> "E"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to wszystko jak piszecie, ale nic się nie dzieje. Jeszcze się pobawię jak wrocę z pracy.

 

musi działać... kumpel wczoraj do mnie dzwonił bo też miał problem. Na pewno źle układasz mapę, mam nadzieję , że wiesz jak mapa świata wygląda :lol:

 

Problem zapewne tkwi gdzieś w środku kontynentów, może źle EU, lub Azję, albo tak jak mówiłem Afrykę układasz... ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mapa wygląda to wiem :P Pobawię się tym zaraz, może rzeczywiście coś źle ułożyłem.

 

Edit: Heh, dzisiaj ułozyłem karty dokładnie tak samo jak ostatnio i nagle zaskoczyło. Może po prostu gra jakoś zamuliła.... ?

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mapa wygląda to wiem :P Pobawię się tym zaraz, może rzeczywiście coś źle ułożyłem.

 

Edit: Heh, dzisiaj ułozyłem karty dokładnie tak samo jak ostatnio i nagle zaskoczyło. Może po prostu gra jakoś zamuliła.... ?

 

Albo nie wiesz jak mapa wygląda :lol:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość smarftony

Słuchajcie mam misję: Zabij 9 podżegaczy. Jak mam zabić tego który jest na statku ? Nie moge zostać rozpoznany, likwiduje wszystkich po kolei ale i tak później straże mnie zobaczą;/. Co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ta misja, ale kojarzy mi się, że trzeba było zabić gościa na kładce, potem wspiąć się bo boku statku, wciągnąć do wody po 1 gościu z lewej i prawej, potem to samo z tymi co chodzą wyżej przy sterze i wtedy ze steru z poręczy wykonać egzekucję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja załatwiłem tylko podżegacza (żadnego strażnika). podpłynąłem do łodzi od tyłu i wszedłem na łódkę mniej więcej na wysokości steru (może trochę bardziej w stronę dziobu). Gdy 2 patrolujących strażników poszła na rufę, szybko wspiąłem się na poręcz i skoczyłem na kolesia z ukrytym ostrzem. a potem to tylko bomba i dłuuugaaa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najfajniejszych misji (trzeba dużo myśleć ;) ). Ja wykończyłem najpierw wszystkich, potem został już tylko on. Jako wskazówkę mogę podpowiedzieć, że tych kolesi u góry, to po prostu, wszedłem tam i od tyłu zatrutym ostrzem (najcichsza opcja) i do wody, to samo z drugim. Kolesi z przodu, to wspiąłem się na ten "dziub" statku, i dwóch strażnikó do mnie "podeszło", po czym skończyli w wodzie. ;) Lekki fail z tym, że oni nie umieją pływać, byłoby trudniej i realistyczniej (o całej grze mówię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zabiłeś dwóch brutali co stali przed szefem? Imho ta misja została tak zaaranżowana żeby właśnie dokonać egzekucji skacząc ze steru. Btw. zwykłe ostrze jest cichsze od zatrutego bo jak kogoś zatrujesz to się miota i zwraca uwagę.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zabiłeś dwóch brutali co stali przed szefem? Imho ta misja została tak zaaranżowana żeby właśnie dokonać egzekucji skacząc ze steru. Btw. zwykłe ostrze jest cichsze od zatrutego bo jak kogoś zatrujesz to się miota i zwraca uwagę.

 

Brutali zwabiły leżące ciała na górze, no i znów sztuczka z zatrutym ostrzem, drugi brutal przyszedł zobaczyć co się stało z pierwszym brutalem i ten jako, że był sam, dostał już prawdziwą "kosę", bo chyba nawet zabrakło mi już trutek. ;) Misję było ciężko zaaranżować właśnie w ten sposób, ale tak to sobie obmyśliłem i powtarzałem ją ~ 10 razy, żeby wyszło idealnie jak chcę. 

 

Co do ostrzy, nie zgodzę się. Spróbuj w mieście przy wartownikach broniących stron kodeksu/skarbu (w tych pomieszczeniach) podejść i zabić któregoś zwykłym, ukrytym ostrzem. Jaki efekt ? Wszyscy Cię atakują. Zatrute ? nikt nie zwraca uwagi, Ty się oddalasz i po kłopocie. 

 

Na statku było to tak, że jak zatrułem to hop za burtę, aby nikt mnie nie zauważył. Poza tym, na statku był motyw, że na górze ci dwaj stali w jednej płaszczyźnie, więc zabijając jednego ukryty ostrzem, albo Ezio by go "położył", albo skoczył na niego, efekt by był taki, że strażnik z boku by się zorientował. Zatrute ostrze rlz (w Rzymie też dużo pomogło). ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do strażników broniących stron kodeksu to robiłem tak: dwóch środkowych zabijałem ostrzem za jednym razem, podchodziłem do trzeciego i kosa a czwartego z doskokiem ostrzem i nawet nie zdążyli wyjąć broni :) Ja zatrutego w ogóle nie używałem. Wole rozpierduchy 1vs15 ^^: póki jest dużo wrogów to szybkie ataki małym nożem, a jak zostaje końcówka to wyjmowałem miecz i kontratakami ich wykańczałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem główny wątek.

 

Gra w porównaniu do AC1 - genialna ! Fabuła jest ciekawa, misje zróżnicowane, nie ma w ogóle nudzenia się jak to było w 1 części. Widać producenci czasami słuchają krytyki fanów :] Całość mi zajęła jakieś 15h jak nie więcej (robiłem jeszcze sobie misje poboczne itd). I teraz czekamy na 3cią część, bo zakończenie drugiej było otwarte [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...