Skocz do zawartości
max340

Radeon Hd 4770 40 Nm Od Amd

Rekomendowane odpowiedzi

ehh... też czekam na 4770... przy czym u mnie od tej karty uzależnione jest kupno całego zestawu a przesiadam się z bardzo starej już konfiguracji... gry czekają już na półeczce a karta jeszcze się nie pojawiła, jeśli ktoś posiądzie jakieś konkretne info w sprawie tych kart to niech zarzuci na forum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak patrzę na testy to 4830 na stock zegarach nie wiele i to naprawdę niewiele odstaje od 4770 z reguły jest to różnica 3-5 klatek w porywach do 10fps jak w F3 czy QW więcej. Zastanawiam jakby sie testy prezentowały po podkręceniu 4830 na 750mhz ?

No i jeszcze ta lipa z dostępnością i cena :( ale przynajmniej pobór prądu mają mały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... też czekam na 4770... przy czym u mnie od tej karty uzależnione jest kupno całego zestawu a przesiadam się z bardzo starej już konfiguracji... gry czekają już na półeczce a karta jeszcze się nie pojawiła, jeśli ktoś posiądzie jakieś konkretne info w sprawie tych kart to niech zarzuci na forum :]

Zamówiłeś już zestaw czy czekasz na kartę? Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej już zamów, bo już trochę osób ma zamówionych, a jak karty przyjdą to dużo osób zamówi i możesz nie zdążyć.

Też tak muszę zrobić bo mam taką samą sytuację jak kolega - chce zamawiać komputer a tej karty nie ma... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad takim rozwiązaniem ale szczerze powiedziawszy wolę poczekać i zobaczyć, w którym sklepie internetowym pojawi się jako pierwsza i wtedy złoże zamówienie - aż tak bardzo mi się nie śpieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam, sprzedalem swojego 9600Gt z mysla o 4770,nawet jak sie juz pojawia to przeczekam na niereferenty.Moje zapasowe, cudowne GT130 za 130zl daje rade :wink:

 

Sly44

Chlodzenie zawsze warto zmienic,ja nawet nie odpalam grafy na referncyjnym,tylko pierwsze co,to zmiana chlodzenia.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e8400, p5b premium, 2gb 1066 ocz, radeon 4770 i corsaira cx400W

Lepiej i taniej a780gxh + x3 710.

Starczy ci wtedy na hd4850 ddr5.

 

 

 

Referent i tak jest cichy i chłodny. Tylko dobre oc by się przydało.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam, sprzedalem swojego 9600Gt z mysla o 4770,nawet jak sie juz pojawia to przeczekam na niereferenty.Moje zapasowe, cudowne GT130 za 130zl daje rade :wink:

 

Sly44

Chlodzenie zawsze warto zmienic,ja nawet nie odpalam grafy na referncyjnym,tylko pierwsze co,to zmiana chlodzenia.

dlaczego nie odpalasz? Usmaży Ci się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten a780gxh obsłuży mi pamiątki 1066? tzn. może obsłużyć je nawet na 800 mhz byleby obsłużył, ew. jakie pamiątki polecisz 2gb 800 mhz w cenie do 100 zł? póki co muszę kupić mniej pamięci (2gb), żeby mnie było stać na zasilacz a potem dokupie drugie 2gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie odpalasz? Usmaży Ci się ?

Poniewaz to najcichsze,jest dla mnie za glosne :wink: poza tym lubie jak temperatura jest niska,a takiego 4770 to i w pasywie puszcze. Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...