Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

ponizej trailer z kontynuacji swietnej gry ICO, filmik pochodzi sprzed roku gdzie byl pokazywany tylko wybranym osoba, i dopiero teraz znalazl sie w sieci, miejmy nadzieje ze na E3 pokaza cos nowego, najlepiej cala gre :)

 

a filmik jest niesamowity i jak najbardziej w klimacie poprzedniej czesci

 

trailer ICO 2

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie miałem zakładać temat:)

 

Cóż, trailer obejrzałem w pracy, więc bez dzwięku:( Mimo wszystko radość ogarnęła mnie niesamowita, dwie poprzednie gry to dla mnie dzieła sztuki i trzecia gra Teamu ICO to najbardziej oczekiwana gra przeze mnie, oby w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WANT!

 

piękne. Aż sobie na YT puscilem dla przypomnienia koncową piosenke z ICO

 

chyba dzisiaj sobie odpale i przejde ponownie tą piękną grę, ktora osobiscie stawiam nad niedużomniej genialnym SotC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

tytul edytowany ;) , troche polecieli z tym tytulem wczesniej, jedno jest pewne gra zarzadzi

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer dobrej jakości:

 

Ehh, tylko kiedy to wyjdzie. Must have for me.

 

 

 

 

EDIT:

 

Tutaj trailer właściwy: http://www.gametrailers.com/video/e3-09-th.../50352?type=flv

Ten wcześniejszy to jeszcze Project Trico.

 

Wspominałem już, że gra będzie wspaniała? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Trailer dobrej jakości:

 

Ehh, tylko kiedy to wyjdzie. Must have for me.

 

 

 

 

EDIT:

 

Tutaj trailer właściwy: http://www.gametrailers.com/video/e3-09-th.../50352?type=flv

Ten wcześniejszy to jeszcze Project Trico.

 

Wspominałem już, że gra będzie wspaniała? ;)

nie wspominales..ale w sumie nic bardziej oczywistego nie mozna powiedziec o tej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Widać są jeszcze ciekawe pomysły. Jestem dziwnie spokojna, że nie wyjdzie z tego amerykańska chała.

 

Ico i Shadow of Colossus to dla mnie klasa sama w sobie. Gry bez precedensu. Myślę, że Last Guardian pójdzie w tym samym kierunku.

 

"Stworzonko" faktycznie chwyta za serce :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego typu grach akurat grafika ma mniejsze znaczenie, bo gra nie nudzi. Przynajmniej ja nie miałem okazji się nudzić przy przechodzeniu ICO. A grałem w zasadzie całkiem niedawno i to pierwszy raz. Akurat to Ty mi doradzałeś za co dziękuję ;). Czekam niecierpliwie na Last Guardian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia Dołączona grafika

 

http://www.gamesindustry.biz/articles/2013-10-03-shuhei-yoshida-playstation-4-indies-and-the-xbox-one

 

 


Q: I'll wrap up with an inevitable question which you're probably not going to answer. The Last Guardian - where is it? It's in this building [sony Studios Japan] somewhere, presumably?

Shuhei Yoshida: Yeah, in this building!

Q: What console is it coming out on?

Shuhei Yoshida: Ahh... That, I cannot talk about.

Q: It doesn't seem to make any sense for it to a PS3 title so late in the lifespan. I know they have PS4 kits in their office, because I heard them talking about them...

Shuhei Yoshida: So, we're waiting for the right time to re-introduce The Last Guardian in an appropriate way. I can't... Well, the game is in development, and it's well staffed, and Ueda-san is here, working - even though he's not a Sony employee, he's dedicated to the product. But we're not ready to update yet.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...