Skocz do zawartości
k2

"szybszy internet" ?? nie sadze, jestem sceptykiem

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaahahahha jaka sciema(choc niekoniecznie :))

 

przykładaowo u mni ejets tak: Mam net w sieci laan, w sieci sa dwa 2 dns'y oraz jeden zapasny tepsy.. czy taki program by pomogł w sciganiu stron?? :lol: Gdy komputer uzyska juz adres ip danej strony(trwa to chwilkę :)) to juz pozostaje przpustowość łacza i tu jest ten problem jesli chodzi o szybkosc wczytywania się stron :) Modemocom mzoe się takie coś przydac.. chyba :? Ale ja na ich miejscu nie kupował bym tego prograa korzystał (o ile jest to mozliw, bo nie mam juz od dawna modemu) ustawinie na stałe dns'ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm :| Słuchajce to moze działac i zapewne działa.. ale i tak uwazam kupno tego progsa za totaly bezsens :?Jesli łaczać sieprzez modem ze swojego miasta miał bym korzystac jakos z dns'a w Gdańsku z nie np. w OLsztynie(w Szczytnie zapwne nei ma dns'ów :)) to juz kupno tego prgramu było by dobrym sposobem na bardziej elastyczną prace w necie. ;)

 

 

pocahots chyba cos kolega mam omamy wzrokowe ;) Nie wiem czy wiesz ale dns nie ma nic do transferów ... DNS przekształcas tyko adres taki jak np. : www.wp.pl na odpowiedni dla tej witryny numer IP(212.77.100.101). Jesli wchodzac na tę strone zacznie ci sie ładowac to juz zaden podobny do tego programu nei przyspieszy tobie działania strony wp.pl ani transfeów na niej :) Ach nie chce w sumie mi sie nic pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę działa - tylko, że takie programy są DARMOWE - mam chyba pięć progów działających na zasadzie optymalizacji i wszystkie są darmowe.

 

Obecnie nie używam żadnego, bo zupełnie o tym zapomnałem.

a mozesz podac ich nazwy? thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam nazwy programu al cos takeigo jest, jakis dostawaca internetu gdzies na zachodzi dodaje taki program do swojej oferty, polega to na na zoptymalizowaniu strony np zamis pobierac ci jakis baner reklamowy, to on go pobiera ale w gorszej rozdzielczosci (czyli mniej zajmuje czyli szybciej chodzi) nie pamietam dokladnie jak gdzies znajde ten artykul to podrzuce

ps program polecany tylko dla modemowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...