Skocz do zawartości
evoniv

Jaki Model Laptopa Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić laptopa w cenie w granicach 3000zl. Mam problem z wyborem modelu. Nie mam jakichś szczególnych kryteriów wyboru, ale chciałbym żeby dało się na nim pograć w najnowsze gry. I nie chce aby to był Acer tylko jakaś dobra marka np. Asus. Zastanawiam się czy wybrać model z matrycą 15'4 czy z większą. Może zaproponuje ktoś jakiś model?

Edytowane przez evoniv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najlepiej zrezygnować z lapa i kupić stacjonarkę. W przypadku laptopa, płacisz za mobilność mniej więcej połowę jego wartości, czyli wyrzucasz pieniądze w błoto. Poza tym, nie wymienisz w nim grafy. Po co kupować laptopa, który będzie musiał nieźle się napracować, żeby móc grać na średnich lub niskich detalach, skoro w tej samej cenie można mieć stacjonarkę, na której będzie można bez problemu poszaleć z ustawieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nic nie zastępuje rozłożenie sobie lapa na brzuchu we własnym łóżku/na kanapie i oglądania filmu przy piwku w nudny niedzielny poranek, więc z tą stacjonarką bym się tak nie zapędzał, szczególnie że pomijając granie, dzisiejsze laptopy są bardzo wydajne i niezbyt drogie. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu znalazłem całkiem porządnego asusa.

A tutaj bardzo fajny acer. Ten model wybrałem kumplowi, który ostatnio szukał lapka(jeszcze go nie kupił więc nie wiem czy dobrze doradziłem ;] ).

 

Ja używam compala fl90 i jestem z niego wielce zadowolony. Na Twoim miejscu przemyślałbym więc także jhl90. Nie wiem czy nie warto kupić jednak czegoś z 8600M GT. Nie wiem jak 9600M GT, ale 8600 się całkiem przyzwoicie podkręca i zbliża się do 9600M GT. U mnie przy c2d t5750 w 3dmarku 05 doszedłem do 8k, 9600M GT przy mocnych prockach mają koło 9-10k punktów, więc różnica nie jest zbyt duża(a pieniędzy sporo zostaje jednak w kieszeni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o problemach nie słyszałem. Nie tak dawno(w zeszłym roku) został otwarty serwis Compala w Łodzi, więc nie trzeba sprzętu wysyłać za granicę. Ten MSI jest super, najlepszy wybór!

Edytowane przez kodaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...