Skocz do zawartości
CyraxFX

Jakie kraje odwiedziliście poza POlska

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: slowacja

:arrow: czechy

:arrow: yugoslawia

:arrow: macedonia

:arrow: grecja (riwiera olimpijska i skiatos) :twisted:

:arrow: niemcy

:arrow: austria

:arrow: wlochy

:arrow: san marino

 

ciekawi mnie tylko czemu tak duzo ludzi jezdzi na slowacje albo do czech ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Austria, Wlochy, Francja, Monaco, Lichtenstein, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Hiszpania, Andorra, Portugalia, Gibraltar, Ceuta, Szwecja, Czechy.

 

Ciekawie bylo w Monaco. Absoulutny bajer, jachtow w porcie tyle co mieszkancow (albo wiecej) i jeszcze jeden fajny patent: kort tenisowy na dachu budynku 8O

Jakbym jednak mial gdzies na stale zakotwiczyc poza ojczyzna to chyba w Szwecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawie bylo w Monaco. Absoulutny bajer, jachtow w porcie tyle co mieszkancow (albo wiecej)

I auta auta ;P Co krok cos na widok czego czlowiekowi slinka cieknie

Slinka to ciekla mi bardziej w San Marino , co krok albo co kilka, zwlaszcza ze wszystko mozna bylo degustowac :P 8)

 

BTW , nie bylem w Monaco :? (jeszcze :o )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Austria, Wlochy, Francja, Monaco, Lichtenstein, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Hiszpania, Andorra, Portugalia, Gibraltar, Ceuta, Szwecja, Czechy.

 

Ciekawie bylo w Monaco. Absoulutny bajer, jachtow w porcie tyle co mieszkancow (albo wiecej) i jeszcze jeden fajny patent: kort tenisowy na dachu budynku  8O 

Jakbym jednak mial gdzies na stale zakotwiczyc poza ojczyzna to chyba w Szwecji.

Ja widziałem "lepszy" patent w Monako - z tyłu jachtu zaparkowany.... MERCEDES S 600 (na pokładzie!!!) 8O 8O 8O 8O

 

Podobno zdażają się helikoptery, ale mi nie było dane tego widzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Austria, Wlochy, Francja, Monaco, Lichtenstein, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Hiszpania, Andorra, Portugalia, Gibraltar, Ceuta, Szwecja, Czechy.

 

Ciekawie bylo w Monaco. Absoulutny bajer, jachtow w porcie tyle co mieszkancow (albo wiecej) i jeszcze jeden fajny patent: kort tenisowy na dachu budynku  8O 

Jakbym jednak mial gdzies na stale zakotwiczyc poza ojczyzna to chyba w Szwecji.

Ja widziałem "lepszy" patent w Monako - z tyłu jachtu zaparkowany.... MERCEDES S 600 (na pokładzie!!!) 8O 8O 8O 8O

 

Podobno zdażają się helikoptery, ale mi nie było dane tego widzieć...

WOW

ci ludzie muszą mieć mnóstwo kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiedziłem Brukselę (Belgia) i Strasburg (Francja). Poza tym Słowacja - to co każdy :mrgreen: a przejazdem: Niemcy, Luksemburg, Czechy (Praga), ZSRR :lol: Bułgaria!!! - dawno, jeszcze za komuny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawie bylo w Monaco. Absoulutny bajer, jachtow w porcie tyle co mieszkancow (albo wiecej)

I auta auta ;P Co krok cos na widok czego czlowiekowi slinka cieknie

Slinka to ciekla mi bardziej w San Marino , co krok albo co kilka, zwlaszcza ze wszystko mozna bylo degustowac :P 8)

 

BTW , nie bylem w Monaco :? (jeszcze :o )

OOO TAK :) :) :) :) Niema jak:

Można jeszce ten likierek..hmm.. no to moze jeszce ten .. ?? a ten rum ma powabny smak można jeszce bo się zdecydować niemogę ..hmmm.. :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Francja, Hiszpania, Majorka, San Marino, Włochy, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Egipt, Tajlandia, Tunezja, Maroko, Ukraina (no comments) , Węgry, Austria, Holandia, Bośnia i Hercegowina, RPA, Kreta i w te wakację do Grecji . Ale Was w kompleksy wpędziłem :P  UP-DATE: 

Zapomniałem jeszcze o Portugalii.

Niby czym :roll: ? Nawet jak byś napisał że byłeś na Marsie to i tak nie zrobiło by to na mnie wrażenia (no może trochę :P ale wtedy wiedzałbym że ściemniesz :P )

 

Ja byłem tylko w Szwecji (prawdę mają ci którzy mówią że to super kraj i wspaniali ludzie, gdybym miał wybrać coś poza Polską to tylko Skandynawia) oraz tak, tak jak wszyscy (ciekawe dlaczego :roll: :lol: ) na Słowacji.

Mogłem jeszcze pojechać do Włoch (w ostatnim momencie odwołałm wyjazd, a miałem już wszystko przygotowane i opłacone sam się teraz dziwę :? :( ) we Francji i z milion razy w Austri (tu akurat dlatego że skończyła się ważność mojego paszportu a ciągle zpominam że muszę wyrobić nowy, teraz to znou kolejki będą przed wakacjami :x ). To wszystko nie znaczy że tam jeszcze nie pojadę i jeszcze dalej :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja tak :

Hiszpania(2 razy) (nocne zycie , dyski etc)

Francja (nie wiem co)

Monaco(te Ferrari Mercedesy Vipery Porsche itd mmm:) )

Wlochy(w chu** skuterow )

Czechy(kazdy wie)

Bułgaria

San Marino(degustacja napoi alkoholowych:))

Chorwacja (tak czystego morza nie widzialem 8O )

Slowenia (nic szczegolnego)

Austria (widoki i piekne mosty)

To by bylo na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...