Skocz do zawartości
Gość dragonlore

E3 Expo - 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Stworzylem ten temat abysmy mogli na czas Expo powymieniac sie pogladami na temat nowych propozycji Najwiekszych w branzy gier.

 

Na poczatek : Microsoft

 

uwazam prezentacje za udana i ciekawa, zapodanie kamerki jako kontrolera jest prztyczkiem w nos dla nintendo i nowym kierunkiem w strone Casuali.

 

Pokaz Petera tez zrobil wrazenie, mozna w miejsce chlopca wstawic ,kobiete, zwierze czy obcego, mysle ze uzyje tej technologi w Fable3 abysmy jeszcze bardziej zintegrowali sie z gra, samo sterowanie cialem tez nie jest najgorszym pomyslem,szczegulnie dla lubiacych ruch w domu :lol2: :wink:

 

Dodanie sciagania muzyki w live oraz integracja z facebook'iem i radio tez sie kiedys przydadza, no i oczywiscie glosowo-gestowa obsluga dasha rowniez mile widziana,malo tego konsola nas rozpozna po facjacie i glosie i zaloguje do naszego Profilu.

 

jesli sony nie pokaze czegos ukrytego w zanadrzu to ten rok "nalezacego do sony" bedzie musialo przeniesc na przyszly rok ;)

 

 

czekaja nas jeszcze prezentacje sony i nintendo

 

edit trwa konferencja EA :)

 

milo project

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Milo robi wrażenie, początki AI ? :D no a samym Natalem z'own'ili całe E3 szczególnie mnie wymiotło jak po trailerku z rodzinką na kanapie a oni zaczynają prezentować tech dema a ja szczeka na podłodze :grin: aż jestem ciekaw co za 7 godzin pokaże sony ale nie spodziewam się nic ciekawego, nie po tym co pokazał MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo robi wrażenie owszem, myślę że jest to dobry krok naprzód jeśli chodzi o interakcję w grach. Teraz to już w ogole dzieciaki z domu nie będą wychodzić bo po co - przyjaciela mają w konsoli, z którym sobie pogadają, połowią ryby czy zagrają w piłe xD A tak na poważnie to jeszcze do AI daleka droga - kroczek już zrobiony. A jak taki Milo moglby pomoc w nauce języka na przykład. Czujecie to?

Fajnie, że microsoft idzie dobrą drogą :) narzucają tempo można by nawet rzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake w 2010 dopiero :( ale gameplay jest świetny :)

Obawiam się że 2010 będzie już za późną datą by Alan zdziałał coś na rynku. Ileż to gier było które dawały nadzieje i budziły emocje, ale niestety wychodziły rok lub dwa lata później i już nie były tym czym były prezentowane...

 

Co do kamerki Microsoftów. Wchodzę w to! :mrgreen: Jak to będzie tak działać jak pokazywane było na prezentacji to szykuje się miazga. Mam nadzieje że po tym sezonie ogórkowym ( według mnie nic nie wyszło ostatnio ciekawego od GTA IV) w końcu coś się ruszy i zaczne znów myśleć o X jak te jeszcze pare lat temu kiedy nie wiedziałem w jaką gre ręce włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jeszcze 30 min do nastepnej konferencji (niny):)

i bedzie znowu mozna poplotkowac ;)

 

postaram sie cos pisac na biezaco,aczkolwiek nie spodziewam sie czegos odkrywczego, sadze ze zanonsuja nowa Zelde na Wii i nowego Mario co moim zdaniem, bedzie bardzooooooo dobrym posunieciem, bo osobiscie wole Zelde niz cale te: wielkie super tytuly na "duze" konsole ;)

 

zaczelo sie ....

 

super mario bros na 4 osoby

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

I tak E3 zmieniło się w wojenkę nintendo, MSa i Sony. Populistyczne gadania i przechwałki jak na premierach filmów w kinach. Żal patrzeć na to wszystko ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu lol, co się dzieje?

Pokazali:

-nowe mario

-nowy wii fit

-nowy wiilot

-nowe mario

Konferencja prowadzona przez panią od fizyki - jak ktoś wytrzyma do końca, to na prawdę ma jakieś skłonności sado-maso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jak ktoś jeszcze nie włączył konferencji Nintendo to lepiej niech nie włącza. Normalnie aż żal patrzeć...

[ciach!]........................A gdzie jest nowa Zelda na Wii?? -niny nie daruje ci tego , "jeszcze tu wroce z Olem "

 

ps.nowy Metroid na oslode...bardzo mala oslode :(

 

dobra i tak gwodziem dzisiejszego wieczoru jest sony ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]........................A gdzie jest nowa Zelda na Wii?? -niny nie daruje ci tego , "jeszcze tu wroce z Olem "

 

ps.nowy Metroid na oslode...bardzo mala oslode :(

 

dobra i tak gwodziem dzisiejszego wieczoru jest sony ;)

mam nadzieje że nie do trumny sony :lol2: jestem ciekaw czy wreszcie pokarzą GT5 czy przełożą na następny rok co by z Forzą konkurować nie musiał :wink:

 

PS.

powiedzieli że za kilka minut zaczynają konferencje :) piwo jest paluszki solone także jestem przygotowany na show :)

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

sony-

 

Metal Gear Solid na PSP będzie nosił podtytuł Peace Walker

02.06.2009 01:23

Dołączona grafika big boss

 

Prawdopodobnie komuś w Konami nie chciało się wykonywać swojej pracy zbyt dokładnie, więc uznał, że może już zamieścić nazwę nowego Metal Geara na PSP w katalogu gier na GamesPress. Wszystko wskazuje zatem na to, że oprócz multiplatformowego MGS: Rising otrzymamy jeszcze Metal Gear Solid: Peace Walker na PSP, o którym wspominał John Koller przy prezentacji PGP Go. Planowana data premiery to 2010 rok i na razie nie są znane żadne dodatkowe szczegóły, ale przecież już jutro konferencja Sony.

3..2..1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

scena z helikopterem z Uncharted 2 jest poprostu debilna,wala do goscia z heli plus goscie z dolu a nasz bohater przyjmuje 2 tony olowiu na klatkie i nic....

 

za to widoczek na miasto piekny :)

 

M.A.G nic ciekawego

 

dali brawa za Hanna Montana i Rozowe psp :lol2: ...lubie amerykanow ;)

 

maja chociaz Japonca co mowi dobrze po angielsku, bo ten od Niny to poracha byla :D

 

psp go...ziew

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...