Skocz do zawartości
Gość dragonlore

E3 Expo - 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując, oto nadchodzące exclusivy dla PS3:

 

1. God of War 3

2. Last Guardian

3. Final Fantasy 14

4. Modnation Racers

5. Gran Turosmo 5

6. Agent

7. Heavy Rain

8. Uncharted 2

9. Ratchet and Clank: Crack in Time

10. MAG

 

 

Z tego ja czekam na Last Guardian, GoW3, Heavy Rain, Uncharted 2, Ratchet (i może GT5).

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ModNation - poczekamy zobaczymy, dla mnie LBP okazało sie np. zbyt płytkie ;]

 

No trzeba przyznac M$ że dali rade, generalnie moze w 2010 Sony przejmie w koncu kontrole.. ehhhh.

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Podsumowując, oto nadchodzące exclusivy dla PS3:

 

1. God of War 3

2. Last Guardian

3. Final Fantasy 14

4. Modnation Racers

5. Gran Turosmo 5

6. Agent

7. Heavy Rain

8. Uncharted 2

9. Ratchet and Clank: Crack in Time

10. MAG

co ciekawe nie powiedzieli nic o FF13 versus ktore ponoc jest rowniez exlusivem na ps3 ani o HR a GT5 tylko render ech..

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta konferencja to kicha :] Przynajmniej w porównaniu z wczorajszą konferencją MS. Prawie zero nowych informacji...

- Uncharted 2, GoW3, FF13, to wszystko widzieliśmy wcześniej

- FF14 Online = crap

- BRAK DATY PREMIERY GT5, brak konkretnego gameplaya tylko znowu jakiś render, czy coś

- fajnie że napisali kiedy wyjdzie GT na PSP, ale znowu zero konkretnego gameplaya

- GoW3 przesuneli na 2010 (ale Kratosowi można wybaczyć - zarządzi na bank)

- motion control w wykonaniu Sony to śmiech na sali w porównaniu z tym co pokazał MS

- eeee MAG? 256 graczy fajnie brzmi, ale prezentacja w ogóle mi się nie podobała, nudne to się wydawało

- Project Trico, sorry, The Last Guardian zarządzi, ale to już przed E3 wiedzieliśmy

- zero konkretów o Heavy Rain, nawet daty premiery nie pokazali

 

Zresztą to wszystko nieważne jest. Co by nie pokazali i tak nie przebiją Forzy 3 :D :D :D

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pan prowadzący rozpoczął, żartobliwie o tych wszystkich przeciekach :)

 

Trochę powiało żalem, jak zaczął prezentować gry, z czego tylko 2 multiplatformowe. A potem oczywiście cyferki, szkoda ze bez użycia LBP jak rok temu :D

 

Uncharted 2 bardzo fajne, jedyne co mnie się nie spodobało to odgłosy broni - jak zabawki.

 

MAG tak jak już mówiłem - przerost formy nad treścią. To wszystko fajnie wygląda na papierze i na wyreżyserowanych clan warach. To sie nie sprawdza praktycznie w żadnej grze, Battlefield to najlepszy przykład. A na gameplayu widziałem jeden wielki chaos.

 

PSPGo to troche przesada z tą ceną, drożej niż Xbox 360, toż to fail. I to jeszcze bez jakiegokolwiek nośnika, fail x2.

 

Prezentacja "line-upu PS3" to w 95% gry multiplatformowe. Ja tam widziałem jedynie Uncharted 2, God of War 3 i Infamous, cos pominąłem?

 

Agent - nic nie wiadomo oprócz tego ze wyjdzie. Typowe.

 

Pokazali AC2 i FFXIII które nie są exclusivami. AC2 - lekki zawód bo jakoś nie zauważyłem wyeleminowania błędów. Myślałem że będzie to must have, ale teraz juz wiem, że wstrzymam się do pierwszych opinii...

 

FF XIV - wtf? :D Znowu jakiś trailerek, nie wiadomo o co chodzi. Jakieś MMO chyba? Warte odnotowania, że exclusive.

 

Ten kontroler (bo jak go tu nazwać... wibrator? :D) to fajna sprawa, ale podobnie jak Natal - jakiś zbędny bajer dla casuali, który sie szybko znudzi. Szczerze przyznam ze sam się troche podjarałem napierdzielaniem z miecza i strzelaniem z łuku. Trzeba też jednak przyznać, że wygląda to mniej zaawansowanie niż Natal.

 

Modnation Racing - MEGA LOL, co to ma być? Toż to jakiś chłam dla dzieciarni. Żal było na to patrzeć, tylko czas zajęli.

 

Gran Turismo 5 - śmiech na sali. Pokazali render na odpierdziel, żebyśmy nie pytali za często o niego. Oczywiście nic więcej, nawet daty premiery!

 

God of War 3 wygląda bardzo fajnie, ale nie zostałem zniszczony tym co zobaczyłem. Z chęcią bym zagrał, taka odskocznia od Ninja Gaiden.

 

---------------

 

Jak dla mnie MS > Sony. Nic wielkiego nie zapowiedzieli, a brak jakiegokolwiek info o Gran Turismo 5 to dla mnie FAIL całego E3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie konferencja udana. Co do kontrolera to IMO jest świetny, póki co cięzko mi sobie wyobrazić, aby to co pokazał Microsoft naprawdę dobrze działało.

Wielką szkodą jest to, że większość z pokazanych gier będzie miała premierę w przyszłym roku, ale od Microsoftu też nic specjalnego nie widzę na ten rok (oprócz Forzy).

 

 

 

EDIT:

 

Exclusivy na X360:

1. Crackdown 2

2. Splinter Cell: Conviction

3. Forza 3

4. Halo 3: ODST

5. Tony Hawk: Ride

6. Halo Reach

7. Mass Effect 2

8. Left 4 Dead 2

9. Alan Wake

10. MGS: Rising (?)

 

Zapewne kilka z nich wyjdzie na PC (SC: Conviction, L4D2, Alan Wake i pewnie Mass Effect 2), więc to takie pół-exclusive.

 

 

Exclusivy na PS3:

1. God of War 3

2. Last Guardian

3. Final Fantasy 14

4. Modnation Racers

5. Gran Turosmo 5

6. Agent

7. Heavy Rain

8. Uncharted 2

9. Ratchet and Clank: Crack in Time

10. MAG

 

 

 

 

IMO, oferta Sony lepsza, IMO!

 

 

EDIT: Dodany MGS: Rising, poprawiony błąd w numeracji.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z polyphony przestraszyli się mojego ujadania i postanowili wypuścić gt mobile. Coś czuję, że w październiku przestanę istnieć dla świata zewnętrznego :lol:

Tylko jak zwykle, zero filmików z rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

najlepsza konferencja -sony, pozniej Microsoft....daleko za gorami i lasami cos co nie powinno miec chyba miejsca ..nintendo

 

Micro i sony swoimi nowymi zabawkami za rok powala niny na pysk i skonczy sie dominacja niny, bo choc im dobrze zycze, to ze z ostatnim hardware pojechali na maxa w dol - to tego im nie wybacze.

 

aby zobaczyc nowe kontrolery w ruchu trzeba chyba okolo roku bo i gry musza je obslugiwac jak i dopracowac reszte, bardziej mi sie podoba jednak kontroler sony bo byl bardzo precyzyjny i w grach moze byc lepiej wykorzystany,a co ciekawe obliczal pozycjonowanie rowniez z ruchem gracza(glebia ruchu a nie tylko gora dol), najlepszy byl elektryczny bat gdzie wyraznie bylo widac jak dopracowana jest ta technologia.

 

do obslugi dasha wole kam od microsoftu bo nie musze miec nic w dloni ;)

 

thuGG -a gdzie na liscie micro, mgs rising?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi sie podoba jednak kontroler sony bo byl bardzo precyzyjny i w grach moze byc lepiej wykorzystany,a co ciekawe obliczal pozycjonowanie rowniez z ruchem gracza(glebia ruchu a nie tylko gora dol)

Dokładnie to samo potrafi ten cały Microsoftowy Natal, tylko dodatkowo rozpoznaje twarze, głos i wiele wiele więcej. A to wszystko bez żadnych kontrolerów, bez trzymania "pilota z kolorową gałką" w dłoni ;)

Więcej tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Project_Natal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore, co do MGS rising to czytałem gdzieś, że jednak nie ma pewności, że to exclusive ( 3296634[/snapback]

Dokładnie to samo potrafi ten cały Microsoftowy Natal, tylko dodatkowo rozpoznaje twarze, głos i wiele wiele więcej. A to wszystko bez żadnych kontrolerów, bez trzymania "pilota z kolorową gałką" w dłoni ;)

Więcej tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Project_Natal

to fajny projekt ,jednak sie obawiam ze zbyt szerokie zastosowanie opozni jego wdrozenie, oraz, ze narazie nie dysponuje taka precyzja jak wibrato.."paleczki" sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Of War 3 nie zaskoczył mnie tak, jak zrobił to Uncharted 2. Niestety, wybrali chyba slaby kawałek gry do pokazu. Reggie powinien zobaczyć jak się strzela z łuku przy pomocy wibratora Sony,a Sony własnie strzeliło sobie bramkę nie pokazując Heavy Rain. Na samym początku, gdy Tretton wymieniał hity, przy HR była największa wrzawa. No niestety nic więcej o grze nie wspomniano - nieładnie.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz sie tak przekomarzamy na poziomie podstawowki to ja powiem, ze God of War zdecydowanie o kant [gluteus maximus] rozbic :] 8-10h napie**alania bez sensu. Ani to nie ma fabuly, ani mechanizm rozgrywki nie jest ciekawy, nie ma nawet jakiegos wyzwania jak w DMC. Ot rozhypeowana miernota, jak Halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o czym mam tu z tobą pogadać, skoro wchodzisz z buciorami do tego tematu niemile widziany i wywołujesz flame'a? Rajcuje cię to? Jak cię tak bardzo boli istnienie konsol (co można wywnioskowac po twoich wcześniejszych postach), to się nie wychylaj z działu Gry, a wszyscy będą zadowoleni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No i o to właśnie mi chodzi. Same przekomarzania. Walki na liczby MSu i Sony, kto ma więcej exclusiveów, gadka jaka gra ma 30 jaka 60 fpsów, kto ma ładniejsza grafikę, oczywiście wszyscy mówią, że to najładniejsza gra na obecne konsole blabla bla paplanina jak przed wyborami. Tymczasem dawniej na E3 to developerzy się chwalili i pokazywali graczom to co mają. Teraz to dosłownie populistyczne show robiące dzieciakom ( nie mam mowy o wielu pełnoletnich osobach na tym forum) wody z mózgu o tym co jest najlepsze. Oczywiście nie którzy łykają wszystko jak leci no i z portfeli poleci kasa i o to właśnie teraz chodzi.

 

@Mazzeo nie pisz w moim kierunku bo nawet na forum X0 kilka osób już Ci co nieco powiedziało.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gadka jaka gra ma 30 jaka 60 fpsów, kto ma ładniejsza grafikę, oczywiście wszyscy mówią, że to najładniejsza gra na obecne konsole blabla bla paplanina jak przed wyborami.

 

 

Pokaż gdzie?

 

 

Zresztą taka gadka to właśnie dominuje w tematach o grach na PC + "a na jakim sprzęcie to pójdzie".

 

 

 

Co do exclusivów, własnie odbyły się 3 konferencje 3 największych graczy w konsolowym świecie. Oczywiste jest, że najbardziej interesujące są exclusivy, więc nie wiem czego się czepiasz.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

chronicsmoke, proponuję Ci niezaglądanie do działu konsole. Mniej stresu dla ciebie, a innym też będzie weselej bez twoich genialnych przemyśleń

Ale co ja Ci robie? Na forum Xboxa nawet ludzie się ze mną zgadzają a tu jakaś sekta panuje i od razu od fanbojów PC wyzywa. Z resztą czego Ty się na forum PPC spodziewałeś? Spojrzenia ludzi przez klapki z logiem Ms, Sony czy Nintendo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie też już nie raz ktoś co nieco powiedział, a nadal trolujesz ;) Poza tym nie wiem o czym mówisz - ja sie nie wypowiadam na forum Xbox Online. No chyba że o jakieś inne ci chodzi, ale to może z łaski swojej byś pisał bardziej konkretnie, a nie na zasadzie domysłów? btw. nie ma to jak posiadanie paru nicków po roznych forach, jakie to bezpieczne i komfortowe ;)

 

Każdy ma prawo do dyskusji i że tak powiem "podniety" na dany temat. Niektórzy piszą i rajcują się tymi konferencjami, bo jest czym, a dla kogoś innego to nic wielkiego. Dlaczego tylko o większości exclusivów z konsol piszę się z zazdrością "dlaczego nie na PC?" . Nie musisz odpowiadać.

 

koniec ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mnie nic nie robisz, ale widać że się stresujesz, ciśnienie ci rośnie, niezbyt to zdrowe. Martwię się o Ciebie...

O moje tętno się nie martw, sercem nie jestem przywiązany do żadnej platformy. Widzę co się stało z E3 i pamiętam czym były te targi 9 lat temu. Teraz urosła im konkurencja wszystko się rozdrobniło a E3 stały się polem bitwy MS, Sony i Nintendo. Dawniej te targi były czymś więcej. Nie mówię, że jest źle parę ciekawych tytułów się pojawiło ale za mało nowych marek, czegoś bardziej przełomowego a za dużo gadania kto ma więcej i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

damit coś ciekawego bylo ja wyszedłem na dwór po PSP GO no nic jutro obejrze reszte

Pokazano w GT5 uszkodzenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest źle parę ciekawych tytułów się pojawiło ale za mało nowych marek, czegoś bardziej przełomowego

Bardziej przełomowego niż Microsoftowy Natal, czy nowy kontroler Sony?

 

a za dużo gadania kto ma więcej i lepiej.

Gadanie kto ma więcej i lepiej było TYLKO na konferencji Sony. Tylko oni chwalili się, jacy są super. Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Bardziej przełomowego niż Microsoftowy Natal, czy nowy kontroler Sony?

 

 

Gadanie kto ma więcej i lepiej było TYLKO na konferencji Sony. Tylko oni chwalili się, jacy są super.

 

Chodziło mi o gry ;)

 

No tak bo Sony najgorsze : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Panowie-nie zwracajcie uwagi na Chronicsmoke i Jin'a, chodza parami i robia burdel bo widocznie ich to bawi,szkoda czasu na ich zagrywki a skoro ich jeszcze nikt nie nauczyl, to niech sie moderzy wezma za nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...