Skocz do zawartości
Spisaczek

America's Army 3 - Następca Aa - Premiera 17 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

No i się doczekałem.

Właśnie pobiera mi się 1.09GB patch. Oo Kawał kobyły.

Ciekawe czy w ogóle coś zmieni ;)

Wieczorem albo jutro zdam relacje.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że pobiorę AA3 :) 4.5GB na łączu neo 1mbit to był horror. Ale dobra, pół dnia zmarnowanego, odpalam gierke- co? Update na ponad 2h? Nie, ja dziękuje. Jedyny plus w tej grze jaki widziałem, to to że jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi idzie średnio połową łączą, czyli 4-5Mb. za 20min powinien być to obadam co pozmieniali.

Ostatnio sporo się nawnerwiałem z zacinaniem się broni i bugiem kucania.

 

EDYTA: LOL!!! Przed chwilą nie wytrzymałem lamerstwa swojej drużyny i kompletnego braku zgrania i w przypływie furii przyłożyłem jednemu lamusowi z drużyny z kolby... LOADING... siedzę w karcerze :D LOL!

 

2 EDYTY: patch 3.0.4 jest zwyczajnie niegrywalny... Się chłopaki popisały... z tym, że raczej markerem po sutach kolegi. ;/ Ciągle te same bugi broni, nawet chyba częściej. Poprawili granaty dymne. Już nie wyglądają jak uwięzione pod szklanym kloszem. Animacja leży nadal. Przyspieszyła i to sporo wyszukiwarka serwerów, jednak same serwery wywalają częściej niż przedtem. Cud miód malina.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można usunąć pliki *fmap z \AA3DeployClient\dcds tak by po ponownym uruchomieniu gry nie sciągał ich ponownie ?

 

Gra po aktualizacjach nawet nawet ale jakoś drętwo się gra w porównaniu z Arma2 lub CSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to me oczy widzą. Wydali łatę 3.0.5. Tym razem już tak nie popłynęli i tylko 116MB zamiast ponad 1GB.

Potestuję za chwilę.

 

EDYTA: No więc próba wbicia na jakikolwiek serwer kończy się zawieszeniem gry. Do tego znowu popsuli wyszukiwarkę serwerów. U mnie szuka do 5% i koniec. Patch dla mnie jest zupełnie niegrywalny.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w ogole dziwi, ze jeszcze w to grasz.

 

motyw z wyszukiwarką jest najlepszy. to przyklad tego, ze nikt nie testuje gry po zaaplikowaniu paczy. hamburgery pelną geba.  :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie gra stoi w miejscu pomimo że jest w wersji 3.0.6 (pełno bugów, niewiele mniej od dnia premiery), choć podobno niedługo wyjdzie patch który wiele ma naprawić. Ale i tak koszmarna "drętwość" tej gry pozostanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw

probowalem wrocic do AA, naet udalo mi sie przypomniec namiar na konto z 2.x co jeszcze bardziej mnie nakrecilo na gre ... niestety zdezylem sie z realiami wydajnosci na moim cfg. Gra jest u mnie niegrywalne gdy graja >6 osoby, bo nie podejme sie stwierdzenia ze 20FPS to komfortowa gra. Pozatym grajac na paru serverach (.de, .pl) zauwazylem ze rozgrywka jest jakas malo plynna, scinajace animacje, haczenie postaci ... takie sa moje odczucia po 1.5h zmagan. Moze i za malo na obiektywna ocene ale szkoda mi czasu na wiecej, narazie mowie pass. Moze w przyszlosci. Na szczescie mozna grac dalej w 2.8.5. a jakby tego bylo malo, co raz bardziej podoba mi sie Insurgency.

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A właśnie miałem polecić Insurgency ;) Też się przerzuciłem z 2.8.5 i po mocnym rozczarowaniu wersją 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insurgency jest świetne jednak projekt tak wolno się rozwija, że większość osób które znam (nawet testerzy Insurgency czy członkowie devów) odłożyła grę daaaawno temu. Obiecanki cacanki a Orange Box engine dalej niewprowadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komu Insurgency na source? Pierwsze slysze nawet, dla mnie ta gra jest miodna z taka grafika jaka jest! :). Swoja droga monaby sie kiedys umowic na giercowanie, maly sklad na tle servera 15vs15 moze byc ciekawy.

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA 3 miała pełno bugów po premierze, ale w obecna wersję da się grac bez przeszkód. Wydajność dobra, nic się nie wiesza. Nie jestem znawca serii AA, a 3 włączam od święta jak mi się nudzi, ale gra się przyjemnie.

 

Insurgency jest na engine Source (dokładnie w wersji EP1). Orange Box to też Source, ale nowszy. I ta gra dopiero ma bugi. Nie mówiąc o popularnym spawn killingu. Serwów można policzyć na palcach jednej ręki.

 

Z tych dwóch wolę zdecydowanie AA3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też odpaliłem AA3 zobaczyć jak się grze wiedzie. Gracze wszyscy PL, było nawet nawet, ale dziwnie się strzela, dalej coś nie tak.

Właśnie chcę ściągnąć AA 2.8.5 ale jak? skąd? Przez AA2Deploy nic nie leci :/ macie jakieś pomysły?

Mało tego, ten AA2Deploy przy probie ściągnięcia AA2 neta mi blokuje??? WTF?

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej ściągnąć AA 2.xx niż 3 jak dla mnie. Niby już polepszyli AA3 w stosunku do wersji premierowej, ale czegoś tej grze brakuje. Może gdyby przenieśli mapy z AA2 do AA3, to być może ruszyło by coś. Ale żeby trening był ciekawszy niż gra przez neta, to naprawdę dziwne jest...

 

AA2 też powoli upada :( a brakuje gry tego typu na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ VICTORious ja wczoraj ssalem z Deplay'a i szlo cacy.

 

No jasne ze jest na source, nie wiem co ja sobie myslalem. Tak czy inaczej grafika dla mnie jest ok, a rozgrywka? Mimo ze servery policze na jednej rece, a spawnkilling to sprawa zalezna glownie od graczy na jakich trafiam. Serverow AA3 tez nie ma nie wiadomo ile, chyba ze browser jest cos pochrzaniony. Nie jestem funboyem zadnego z w/w tytulow, ale AA3 razilo mnie bugami od samego poczatku, stad sam zaczalem szukac opinii inych i poradnikow w celu sprawdzenia czy to moze cos nie tak z moim clientem, ustawieniami. Insurgency pewnie grą idealna nie jest a dodatkowo ja specem od walki naziemnej nie jestem. Po prostu wlaczylem i czulem fun z gry od poczatku do konca, bez zgrzytow, grzebania w configach, motania i uzywania innych czarow. W AA3 ludzie na forum narzekaja na dynamike gry, animacje, mnogosc bugow, w koncu nie znikad wziely sie tak podzielone zdania dot. 'nowej, lepszej, odslony wspanialemgo AA'. Nie wiem na co narzekaja ludzie Ins'a na tego typu forum bo mam to gdzies, nie musialem po prostu czytac ich opinii. Tyle ode mnie nt. AA, wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale po prostu az mnie trzesie jak sobie przypomne jak ta gra zostala na nowym silniku spierd*&^*. Wybaczcie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do tej gry po roku. Nawet nie wiedziałem że jest już AA3...zassałem, odpaliłem, nawet pamiętali mój stary login...

 

Lubiłem grać AAO, było świetne a teraz? Tego się nie da jeść. Kotlet z psa przemielony razem z budą. Brak mi jakiś obiektywnych przykładów dlaczego jest gorzej [bo przecież grafika lepsza co widać od razu].

Coś skopali i ciężko powiedzieć co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że treningi trzeba zaliczyć od nowa to DEV informowali po opublikowaniu patcha.

Mogli poinformować o tym jak je robiłem i się bawiłem z nimi na perfekt :/ no cóż, dobrze że treningi są ciekawsze niż gra on-line :lol:

 

PS. Dobrze, że w AA2 jest jeszcze kilka serwerów... no i niedługo ma wyjść patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...