Skocz do zawartości
007

Jakie macie klany w grach online ??

Rekomendowane odpowiedzi

CS - klan LorD :) ale gramy po lanie tylko... kompow jest ponad 1200 wiec chetni sa :D

Q3 - Bylem w kilku klanach.. teraz gram glownie Rocket Arene i tam jestem w -MB- :) moze graliscie kiedys z ERASERem :D to ja :P

Nascar Racing - team Pittbuls

 

to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w q3. Nie znosze tdm wiec nie jestem w zadnym klanie. Kiedys jednak zwerbowal mnie do swojego klanu [sA] niejaki mario. Ci co siedza w swiecie q3 wiedza, ze jest najlepszy w polsce na necie w q3. A dostalem sie do tego klanu po prostu bo mu spralem dupsko. Takie to byly czasy. A teraz zmiazdzylby mnie do minusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w q3. Nie znosze tdm wiec nie jestem w zadnym klanie. Kiedys jednak zwerbowal mnie do swojego klanu [sA] niejaki mario. Ci co siedza w swiecie q3 wiedza, ze jest najlepszy w polsce na necie w q3. A dostalem sie do tego klanu po prostu bo mu spralem <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Takie to byly czasy. A teraz zmiazdzylby mnie do minusa :P

Hehe Mario niejest najlepszy w polsce :)

Matrox to co innego ale juz niewymiata tak jak kiedys

 

 

Younior ciebie tez znam z q3 :) kidys podobno miales najlepsza kontrole nad quadem a teraz to juz niewiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na neta w domu wiec only FFA na szwedzkich serverach ale do niedawna :

cs ofkoz :

- a76 [Arena 1976]

- nervous clan

 

a na turniejach :

 

disturbed individuals lub electronic army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w q3. Nie znosze tdm wiec nie jestem w zadnym klanie. Kiedys jednak zwerbowal mnie do swojego klanu [sA] niejaki mario. Ci co siedza w swiecie q3 wiedza, ze jest najlepszy w polsce na necie w q3. A dostalem sie do tego klanu po prostu bo mu spralem <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Takie to byly czasy. A teraz zmiazdzylby mnie do minusa :P

Hehe Mario niejest najlepszy w polsce :)

Matrox to co innego ale juz niewymiata tak jak kiedys

 

 

Younior ciebie tez znam z q3 :) kidys podobno miales najlepsza kontrole nad quadem a teraz to juz niewiem :)

Kto jest lepszy od Mario na necie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS - Gbh

Diablo - Gbh

Diablo II - Gbh

Diablo II Exp - Gbh

War 3 - Gbh

War 2 - Gbh

War 3 TFT {BETA} - Gbh

Starcraft - Gbh

Starcraft Exp - Gbh

Q3 - Gbh

Q3 Exp - Gbh

Q2 - Gbh

Od niedawna Q1 - Gbh

Od niedawna RTCW - Gbh

Wiecej Klanuuf nie pamietam ale szczeze polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w q3. Nie znosze tdm wiec nie jestem w zadnym klanie. Kiedys jednak zwerbowal mnie do swojego klanu [sA] niejaki mario. Ci co siedza w swiecie q3 wiedza, ze jest najlepszy w polsce na necie w q3. A dostalem sie do tego klanu po prostu bo mu spralem <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Takie to byly czasy. A teraz zmiazdzylby mnie do minusa :P

Hehe Mario niejest najlepszy w polsce :)

Matrox to co innego ale juz niewymiata tak jak kiedys

 

 

Younior ciebie tez znam z q3 :) kidys podobno miales najlepsza kontrole nad quadem a teraz to juz niewiem :)

Kto jest lepszy od Mario na necie ?

na necie nie ma w polsce chyba lepszego od maria. ale na lanie to matrox miazdzy wszystkich (choc ostatnio cos mu tak dobrze nie idzie :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GROM - Polish Americas Army Clan

 

Jestem Clan-Leaderm :) Bardzo duze sukcesy w lidze europejskiej www.teamwarfare.com Oraz ogolne uznanie i podziw od polakow grajacych w AA:)

 

Adres naszej strony to: www.grom.americasarmy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS - Gbh

Diablo - Gbh

Diablo II - Gbh

Diablo II Exp - Gbh

War 3 - Gbh

War 2 - Gbh

War 3 TFT {BETA} - Gbh

Starcraft - Gbh

Starcraft Exp - Gbh

Q3 - Gbh

Q3 Exp - Gbh

Q2 - Gbh

Od niedawna Q1 - Gbh

Od niedawna RTCW - Gbh

Wiecej Klanuuf nie pamietam ale szczeze polecam :D

Gbh ??? gram w starCrafta od 4 lat i nie spotkalem sie nigdy z tym klanem :( ani na NTC ani na Europie w LCW/Cw tez nie gracie , co to za klan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake 3 rocket arena wtc (najlepszy polski klan rocket areny :) )

A ja slyszalem, ze UVM jest najlepsze w RA :)

Moge sie mylic, bo slyszalem to od niekoniecznie obiektywnego czlonka tegoz klanu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake 3 rocket arena wtc (najlepszy polski klan rocket areny :) )

A ja slyszalem, ze UVM jest najlepsze w RA :)

Moge sie mylic, bo slyszalem to od niekoniecznie obiektywnego czlonka tegoz klanu :)

 

to niemozliwe wtc najlepszy :)

a tak BTW fido ty7 byles na tym bekowtym nagraniu jak sie kolesie klucili na lanie ?? beka ze szok jak sie koles w<span style="color:red;">[ciach!]</span>... to normalnie jednemu chcial najeba.. i to wlasnie byl fido wiec sie pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...