Skocz do zawartości
daar

Age oF Empires 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka microsoftu nie chodzi pod windowsem.....ech ten microsoft..

A sztuczka z trybem zgodnosci powinna odpalic... jak nie to patcha poszukajcie... bo napewno sie da w nia grac - ja w nia na Xp gralem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem expertem w RTS ale zawsze gralem w nie na srednim poziomie trudnosci. Poczatkowe scenariusze zmeczylem z wieksza lub mniejsza latwoscia a tymczasem w 2 drugiej kampani (Joan D'Arc) w 5 i 6 scenariuszu zaczynaja sie powazne schody.

Powiedzcie mi czy to taka trudna gra czy to ja jestem do bani. Nie gralem nigdy w multi w RTS tylko w singla i pewnie dltego. Ale to nie moj gatunek. Chcialem sobie tylko popykac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady J. d'Arc nie byla taka trudna. Po prostu jakas taktyke trzeba bylo obrac. Nie pamietam juz o czym byly te scenariusze, ale probuj, po jakims czasie na pewno sie uda. Z nastepnymi kampaniami jest juz gorzej. Genghiskhan i Barbarosa to dopiero zabawa jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzialalo bez problemu, ale sadzac po tym co znalazlo google nie jest to tylko twoj problem. Na jednej ze stron znalazlem:

 

OK works with WinXP great, but with patch version 2.0a.

http://download.microsoft.com/download/aoea ok/Update/2.0a/W9XNT4/EN-US/Age2upA.exe

Mozesz takze zajrzec na oficjalna strone:

http://www.microsoft.com/games/age2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak by nie patrzec mam problem z age of empires 2. Od pewnego czasu gramy z kumplami w te gre po Lanie gdy robimy zlot komputerowy. Age oczywiscie w wersji 2.0a. Czyli chyba najnowszej. Po lanie wszystko smiga. Ostatnio dorobilem sie stalego IP i wpadlismy na pomysl ze moznaby pograc se soba przez internet. Kumple maja neo ja zas stalke w Toya ze stalym IP. Pinguja mnie poprzez "uruchom", widza mnie, w q3 moga sie normalnie do mnie podlaczyc i pograc lecz w age-a za cholire. Stawiam server i nikt nie moze sie podlaczyc. Testowalismy to takze przy uzyciu stalki z multimedii ze stalym IP. Na multimedie mozna sie podlaczyc. Pytanie brzmi, czemu w q3, wolfaET i pare innych gierek mozemy pograc (gdy ja stawiam serva) zas w age of empires 2 nie moga sie do mnie podlaczyc? Czy ktos mial taki problem? Jesli chodzi o systemy ja mam win2000, kumple na neo WinXP. Pozdrawiam i prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak to sprawdzic i je odblokowac ewentualnie? (win2000)

 

EDIT: Znalazlem, wszystkie odblokowalem ale nadal to samo. Nie wiem co sie dzieje. Teoretycznie powinno dzialac. Age laczy sie przez directplay. W dxdiagu jest mozliwosc przetestowania polaczenia i wszystko tam dziala a w grze nie chce. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...