Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się wygrać zasilacz 350W ;-) pierwszy raz w tym serwisie a brałem udział chyba we wszystkich konkursach od dłuuugiego czasu, skoro los się odwrócił to idę puścić totka ;-)

moje dane wysłałem, gratuluję pozostałym zwycięzcom,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody wyślę koło wtorku-środy więc dość szybko dojdą. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców.

Czy jak już wyślesz nagrody to napiszesz na forum ? Chciałbym wiedzieć kiedy mogę się spodziewać paczki, żeby być w domu jak zapukają do mych drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakąś PW w sprawie wysyłki to nie dostałem nic. Wysłałem jedynie dane do przesyłki. Od tamtej pory nic nie dostałem na PW i żaden kurier nie dzwonił do mnie. Tak z siebie paczuszka przyszła :P

Pozdrawiam

Edytowane przez AlCaponexp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie narazie dotarła tylko kartka z informacją, że paczka czeka na poczcie i że niby mnie nie było w domu. hmmm... po prostu Poczta Polska. Ale i tak już dziękuję organizatorom (szczególnie romkowi, który musiał znosić moje zniecierpliwienie :rolleyes: ) i sponsorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) No tak znów zapomniałem napisać, że wszystko wysłane wg ustaleń. Wentylatory poszły w poniedziałek do Was. Zasilacze mam wszystkie potwierdzone, że dotarły więc dobre i to.

Sorrka, że wysłałem do Was Pocztą Polską wentyle ale od poniedziałku firma, w której korzystam z wysyłek ma remanent do końca tygodnia i szkoda było jeszcze kolejny tydzień czekać. Przesyłki do końca tygodnia do końca tygodnia powinny do wszystkich dojść i tylko się cieszyć z użytkowania nagród :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...