Skocz do zawartości
Psikus

Lcd 19 Gł. Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądałem parę tematów ale nie natknąłem sie na podobne kryteria do moich albo posty były już nieco stare... Poszukuje LCD, nie więcej jak 19 cali. Monitor ma służyć gł. do gier ale również internet... sporadycznie film. Normalne proporcje boków, nie panorama. Co do ceny to do 1000zł ale z naciskiem na 800 zł ;).

Aktualna k. graficzna to XFX RADEON HD4870 1024MB DDR5 (z HDMI)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mogę ci podesłać test monitorów 19'' w proporcji 4:3, ale jest to dość stary test (sprzed 2 lat ;/ ale ten format przeszedł już prawie do historii wiec ciężko znaleźć coś nowego) w teście tym monitory na dobrych matrycach PVA i MVA i 3 na TN (nieco gorszych) A jeśli chciał byś jakąś nowszą propozycję to bazuj na podanych producentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gier najlepiej panoramę brać, monitory w proporcji 5:4 kiepsko się do gier nadają. Na panoramie w grach masz szersze kąty widzenia dzięki czemu zobaczysz więcej - najlepiej zobacz jak to wygląda na TEJ stronie. Jeśli chcesz mieć monitor o wysokości 19" 5:4 to polecam panoramę 22" - ma taką wysokość jak 19" 5:4 ale jest szerszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nikt już nie traktuje poważnie 19-tek - czytaj: nie robi im testów. Klasyczne 19-ki zostały zastąpione przez 22-u calowe panoramy. Przesyłam Ci link do nowości rynku niemieckiego, może sobie coś wybierzesz, ale raczej nie licz na to, że znajdziesz testy wytypowanych monitorów.

 

http://www.prad.de/en/guide/neuzugaenge.html

 

Pozdrówy

 

P.S. Sprawdź tego:

http://pcarena.pl/page/84416/NEC-MultiSync...-zawodnik-NECa/

Edytowane przez Virtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam Ci link do nowości rynku niemieckiego, może sobie coś wybierzesz, ale raczej nie licz na to, że znajdziesz testy wytypowanych monitorów.

 

http://www.prad.de/en/guide/neuzugaenge.html

Ten link to żadne nowości tylko monitory które już dawno się pojawiły, a data przedstawia dzień wprowadzenia ich do bazy danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wiecie, jak on chce 19 " to może ma ku temu konkretny powód? np to, że ma mało miejsca na biurku?

po za tym z 19 polecam ten monitor. Jego zaletami oprócz parametrów i panoramy, jest dobry kąt widzenia 170 stopni w poziomie i pionie. No i ma bardzo dobrą matrycę.

Monitor 19" NEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...