Skocz do zawartości
ahu

Egzamin gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

JUHUUU, zajefajnie :D:D. Prostsze niż myślałem i charakterysytka a nie rozprawka :D:D:D.

Nom...i ci bohaterowie Antygony...ehh...bede mi sie to snic do konca zycia :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUHUUU, zajefajnie :D:D. Prostsze niż myślałem i charakterysytka a nie rozprawka :D:D:D.

Nom...i ci bohaterowie Antygony...ehh...bede mi sie to snic do konca zycia :evil: .

Heh, ja Antygone czytałem jakieś 2 tygodnie temu :D. Więc nie miałe problemów ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUHUUU, zajefajnie :D:D. Prostsze niż myślałem i charakterysytka a nie rozprawka :D:D:D.

Nom...i ci bohaterowie Antygony...ehh...bede mi sie to snic do konca zycia :evil: .

Heh, ja Antygone czytałem jakieś 2 tygodnie temu :D. Więc nie miałe problemów ;].

A ja ze dwa lata temu :D . No ale grunt, ze podanie dobrze napisane :? . Wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic odpowiedzi? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUHUUU, zajefajnie :D:D. Prostsze niż myślałem i charakterysytka a nie rozprawka :D:D:D.

Nom...i ci bohaterowie Antygony...ehh...bede mi sie to snic do konca zycia :evil: .

Heh, ja Antygone czytałem jakieś 2 tygodnie temu :D. Więc nie miałe problemów ;].

A ja ze dwa lata temu :D . No ale grunt, ze podanie dobrze napisane :? . Wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic odpowiedzi? :o

Jutro w gazecie wyborczej, ja nie jestem specjalnie zadowolony z charakterystyki ktora napisalem, ale IMO byla poprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poszło średnio dobrze :D znaczy zamkniete niezle ,te male pisemne tez w miare w miare... ,podanie tez napisalem OK ale nie znalem trzech postaci antygony :D (nie czytalem tego...) to napisałem : Antygona ,siostra Antygony i Król Krety :D (bo to chyba tam sie rozgrywalo :) ). Jezeli chodzi o charakterystyke to nie umialem jej pisać :( ale napisalem jakoś wziołem na opis Papkina. Jakoś poszło 30pkt powinno być bankowo I hope...

 

Jutro trudniejsza czesc ehhh... posiedze troche i spadam pouczyc sie majcy. PS. do egzaminu humanistycznego NIC sie nie uczylem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na ok. 40 pkt :D  z humana, zobaczymy jak będzie jutro z matmy!  

Pozdro :!:

a są gdzieś te egzaminy z odpowiedziami?? ja teraz szukam na www.oke.kraków.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poszło średnio dobrze :D znaczy zamkniete niezle ,te male pisemne tez w miare w miare... ,podanie tez napisalem OK ale nie znalem trzech postaci antygony :D (nie czytalem tego...) to napisałem : Antygona ,siostra Antygony i Król Krety :D (bo to chyba tam sie rozgrywalo :) ). Jezeli chodzi o charakterystyke to nie umialem jej pisać :( ale napisalem jakoś wziołem na opis Papkina. Jakoś poszło 30pkt powinno być bankowo I hope...

 

Jutro trudniejsza czesc ehhh... posiedze troche i spadam pouczyc sie majcy. PS. do egzaminu humanistycznego NIC sie nie uczylem :D

Wcale nie :P. Jutro prostsza część :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poszło średnio dobrze :D znaczy zamkniete niezle ,te male pisemne tez w miare w miare... ,podanie tez napisalem OK ale nie znalem trzech postaci antygony :D (nie czytalem tego...) to napisałem : Antygona ,siostra Antygony i Król Krety :D (bo to chyba tam sie rozgrywalo :) ). Jezeli chodzi o charakterystyke to nie umialem jej pisać :( ale napisalem jakoś wziołem na opis Papkina. Jakoś poszło 30pkt powinno być bankowo I hope...

 

Jutro trudniejsza czesc ehhh... posiedze troche i spadam pouczyc sie majcy. PS. do egzaminu humanistycznego NIC sie nie uczylem :D

Wcale nie :P. Jutro prostsza część :P.

No z matmy bedzie prosciej...mam nadzieje! Z humana to tak ze 30 bede mial..charakterystyka chyba dobrze napisana...testowych tez pewnie mam sporo dobrze, z otwartych nie potrafie ocenic...wiem, ze wymienilem zlych bohaterow w tym podaniu :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzik, do podania mi zadne postacie nie bylyl potrzebne, ladnie ubralem w slowa po prostu, charakterystyke o Gandalfie, ledwo sie zmiescilem. Czesc zamknieta sprawdzalem z kumplem z przodu :) ogolnie byly takie mozliwosci sciagania ze smiech na sali. podpowiadam komus tam a baba z kuratorium sie na mnie patrzy i smieje :lol: mam nadzieje ze jutro tez tak dobrze bedzie, chociaz troche sie poucze jeszcze dzis, pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj wziąłem pierwszą lepszą książkę w łapę, patrzę "Antygona"... o co w tym chodziło? Przewertowałem dwie strony, patrzę na bohaterów... "Antygona, Kreon, Ismena (to ta siostra) trzeba zapamiętać... Ismena, Ismena, a <span style="color:red;">[ciach!]</span> z nią..."

 

Niezłe szczęście ale i tak kolesiówy zapomniałem i się głowiłem jak miała na imię...fuck. Ale jakoś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yezoo, w zyciu bym sie nie spodziewal ze tu tylu gimnazjalistow siedzi 8O  :P.

Tak czy inaczej powodzenia (to nic ze po fakcie, wynikow jeszcze nie ma ;) ).

 

Pozdr...

Jeszcze nie po fakcie :). Jutro część matematyczno-przyrodnicza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos poszlo Soplice opisalem

tylko [ciach!]

:lol: to miałeś to samo miejsce co Ja w ubiegłym roku :lol: Gdyby jeszce komisja podpowiadała a tu nic jeszzce cie baqrdzies stresuje bi VCi patrzy w testy i looka co tam jest, wqrwiające to jest :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!

ja dostane ze 35 pkt :(

ehhh, tak to jest jak sie nie uczy :/

charakterystyki bym sie nie spodziewal nigdy :)

ale zobaczymy! :P

ekheheheheh

 

na mnie sie ku*** komisja jopila, bo naprzeciwko!

fak, jutro tak samo i [gluteus maximus] ze sciagania :(

beee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe... ja pisalem w charakterystyce Robinsona Crusoe :) A nic wymyslec nie moglem:) O 18 niech syscy napisza jak im poszlo!! przypominam adres dla zapominalskich:) ]http://www2.gazeta.pl/edukacja/0,0.html

 

jutro matma:) a mi na hale wleciala jaskolka i sobie cwierkala:) siedzielalem w trzecim rzedzie od konca!nikogo z zewnatrz nie bylo a komisja: Xsiadz, Katechetka, 60 letni matematyk, Geografica(spox babka). obydwie nauczycielki podpowiadaly az sie kurzylo! kolega siedzial za mna i pyta : "czym sie roznia te dwie maski?" myslalem,ze padne!

 

ale tu gimnazjalistufffffff! :twisted: :twisted: chopaki! rzadzimy!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze odpisywanie i u was w szkolach odchodzi :D. ja rok temu na humanie nic nie odpisalem bo popieprzona komisja byla :(, ale na matematycznym to takie jaja odchodzily, ze szok. :P a zreszta nie bede sie chwilil bo mi jeszcze egzamin anuluja i wyrzuca mnie zliceum :P

ja wam tez to radze. jak gdzies zlookaja to kto wie co oni moga zrobic :? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe... ja pisalem w charakterystyce Robinsona Crusoe :) A nic wymyslec nie moglem:) O 18 niech syscy napisza jak im poszlo!! przypominam adres dla zapominalskich:) ]http://www2.gazeta.pl/edukacja/0,0.html

 

jutro matma:) a mi na hale wleciala jaskolka i sobie cwierkala:) siedzielalem w trzecim rzedzie od konca!nikogo z zewnatrz nie bylo a komisja: Xsiadz, Katechetka, 60 letni matematyk, Geografica(spox babka). obydwie nauczycielki podpowiadaly az sie kurzylo! kolega siedzial za mna i pyta : "czym sie roznia te dwie maski?" myslalem,ze padne!

 

ale tu gimnazjalistufffffff!  :twisted:  :twisted:  chopaki! rzadzimy!:

lepiej sie tak nie chwal, bo jak ktos doniesie ze tak u was bylo to macie uniewazniony i milego pisania w sierpniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze odpisywanie i u was w szkolach odchodzi :D. ja rok temu na humanie nic nie odpisalem bo popieprzona komisja byla :(, ale na matematycznym to takie jaja odchodzily, ze szok. :P a zreszta nie bede sie chwilil bo mi jeszcze egzamin anuluja i wyrzuca mnie zliceum :P

ja wam tez to radze. jak gdzies zlookaja to kto wie co oni moga zrobic :? :?:

watpie zeby moj Xionc albo biologiczka na tweak'a dotarli :lol: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...