Skocz do zawartości
ogoorek

Czy Warto Zmieniać Kartę Graficzną?

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim,

trochę wypadłem z obiegu i przestałem śledzić nowinki w świecie komputerów, więc żeby się nie błaźnić, wolę spytać speców <_<

 

Mam coś takiego:

AMD Venice 3000+@2385Mhz

ARCTIC COOLING Freezer 64 Pro

MSI K8N Neo4 FI nForce4 Ultra

3 x 512 TWINMos 400MHz

MSI 7900GS

WD 80GB 7200 8MB

WD 250GB 7200 8MB

Amacrox Warrior AX450-PNF

 

Kiedy jeszcze 2-3 lata temu grałem jak dziki sprzęt był w miarę wystarczający.

Teraz grywam bardzo okazyjnie i szczerze mówiąc nie mam na to dużo czasu, ale gdy przysiądę to chciałbym mieć w miarę przyzwoitą płynność.

Więc zastanawiam się tylko nad wymianą karty graficznej - ale nie chciałbym wydawać jakiś dużych pieniędzy - najlepiej w granicach 250-350zł.

 

Czy jest w ogóle sens? Na zmianę wszystkich podzespołów ani nie mam ochoty (bo pograć w Wiedźmina czy Bioshock da się i na tym) ani nie mam zamiaru wydawać tyle kasy. Więc czy zmiana karty - JAKIEJ???!!! zda egzamin?

 

Jaka kartę byście mogli mi polecić, bo gdy zacząłem czytać fora i oferty sklepów - zdębiałem - 2 lata poza obiegiem i nie wiem za co się zabrać :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900GS to dla tego procka dobra karta, na pewno nie jest dławiona. Ale każda mocniejsza to już będzie przesada, więc na co byś nie zmienił to przyrostu wydajności raczej nie poczujesz. Podkręć bardziej procka, to powinno dać lekkiego kopa w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900GS to dla tego procka dobra karta, na pewno nie jest dławiona. Ale każda mocniejsza to już będzie przesada, więc na co byś nie zmienił to przyrostu wydajności raczej nie poczujesz. Podkręć bardziej procka, to powinno dać lekkiego kopa w grach.

Ok.

Dzięki wszystkim za rady!

 

Temat chyba do zamknięcia :)

Edytowane przez ogoorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...