Skocz do zawartości
milka

Jaka Grafa Do Zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę kupić taki zestaw ,pomóżcie mi dobrać cichą,wydajną i nie pobierającą dużo prądu grafikę do ok 500zl. Myślałam nad radeonem hd 4850 Palita ale nie ma go w morele i komputroniku, oraz podpowiedzcie na jaki napęd zamienić Samsung SH-223B SATA. Do kompa jeszcze dokupię tuner tv-taki na jaki wystarczy kasy. Jak coś źle dobrałam to poprawcie mnie bo nie znam się na kompach.

 

Procesor- AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz, Black

Płyta główna- Gigabyte MA770T-UD3P

RAM- A-DATA 2x2GB DDR3 1333 CL7

Karta graficzna-

Zasilacz- OCZ ModXStream Pro 500W

HDD- Samsung 500GB 5400rpm 16MB cache SATA-II F2EG

Napęd-

Karta dźwiękowa- Creative Labs X-Fi Xtreme Gamer

Obudowa- Asus TA-863 (black) wentylator 120mm

Wentylator- SilentiumPC Zephyr 120 (13,9 dBA).

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki ;) jeżeli komp nie bezie podłączony do jakichś wysokiej klasy głośników, czy zestawu audiofilskiego możesz kupić SB Audigy pełne, lub Audigy SE lub SB 24-bit i zainstalować do tych 2 ostatnich zmodowane sterowniki dźwięk będzie porównywalny do tego z X-FI a wyjdzie znacznie taniej.

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,wiem.Czy mogłbyś mi wybrać taką do ok 500zl cichą wydajną i nie ciągnącą dużo prądu ,chciałabym a raczej muszę zamówić z moreli lub komputronika niestety a tam ich nie ma.Hmm teraz w nic nie mogę grać bo mi się komp nie wyrabia jak zmieniłam monitor na 22" i muszę mieć dziwną rozdzielczość 1152x864 hehe i na pewno grać w takiej nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z morele.net:

 

Procesor : AMD Phenom II X3 720 Black Edition - 441 zł

Płyta Główna : Gigabyte MA770T-UD3P - 299 zł

RAM :2x A-data 2x2GB 1333MHZ CL7 - 250 zł

Karta Graficzna : HIS HD4870 1GB - 602 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 265 zł

HDD : Western Digital 320GB WD3200AAKS - 162 zł

Napęd : Samsung SH-S222A/BEBE - 97 zł

Obudowa : Asus TA-861 - 100 zł

Karta Dźwiękowa : Creative Labs X-Fi Xtreme Audio - 221 zł

Karta Telewizyjna : Leadtek WinFast TV 2000XP Expert - 143 zł

 

RAZEM : 2580 zł

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie czy moge w tej obudowie miec wentylator 120 mm czy sie cos nie zmiesci? ŹLE napisalam chodzilo mi o nagrywarke dvd a nie naped ,poszukasz mi nagrywarki? Wiem ze truje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,ze ciagle wracam do tematu ale pojawil sie kolejny problem i chyba nigdy nie kupie tego kompa.Dzisiaj w nocy siedzac i czytajac kolejny Wasz artykul wpadlam na genialny pomysl zeby policzyc tak z ciekawosci ile mi to wszystko pocianie W i wyszlo ze max 505W a mam kupic zasilacz 500W ,i co mam teraz zrobic brac wiekszy zeby zostalo troche zapasu,czy bedzie ok ?Jesli tak to jaki ,bo oczywiscie tego z zestawow na morele nie ma.Chcialabym zeby byl cichy i dobry ,kasa sie jeszcze jakas znajdzie.Jeszcze wracajac do dysku (samsunga nie mi jednak nie sciagna ) nie bede zydzic i dorzuce do 500 GB teraz ktory lepszy i cichy ten http://www.morele.net/dysk-western-digital...5000aaks-84900/ czy http://www.morele.net/dysk-seagate-barracu...00418as-208842/ albo moze inny (morele.net)? BARDZO PROSZE O POMOC !!! chcialabym miec wreszcie tego kompa :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalam ,ze "czegos" nie wiem i na pewno bedzie spoko no to dobrze, ufff.Wolalam zapytac fachowca o zdanie.DZIEKI SERDECZNE ,pozdrawiam

PS.Dobrze ,ze jest ktos taki na forum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...