Skocz do zawartości
Wnuq

radek 9100

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że 128-bit. Nie stawiaj tego samego pytania w dwóch miejscach. :?

Sorki, ale chciałem jak największą ilość opinii. Powiedzmy, że do tamtego wątki nic nie dopiszę. Bedę siedział TU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma nóżki po każdej stronie wiec to 64 z tego co zrozumiałem z Waszych wypocin :)

To popoć się nad nimi jeszcze chwilę. Jak nóżki z czterech stron, to kość ma 32-bit, a na karcie są cztery kości.

 

wojs, skoro zostajesz tutaj, to ponawiam: niemożliwe, żeby to było 10x22, bo te kości nie mają proporcji 1:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bez nóżek:

 

ok. 13x19mm - dokładnie zmierzyłem przed momentem

 

(cos mi się musiało popier.. skoro z nóżkami szerokość wyszła mi 10mm! ;) - chyba raczej była 15mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. 13x19mm - dokładnie zmierzyłem przed momentem

No to teraz poczekamy na kogoś, kto ma takie kości. :D Zaraz się okaże, że mogą być różne rozmiary. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach 3DMark2001 wnioskuję, ze ta karta jest 128bitowa, ale tylko po tym... Moze ktos się zgłosi... oby, bo ta zagadka męczy mnie już od dłuższego czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pisałem i zdjęcia dawałem, kostki 32 bitowe mają nóżki ze wszystkich stron i są większe niż zwykłe 16 bitowe w obudowach tsop. nie mam przy sobie karty zeby zmierzyć rozmiary ale na oko to jakieś 2,2 x 1,5 cm.

 

NA OKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą samą karte co wojs.. kurna watpie czy to są 64bit..

ja mam w 3dmarku 5200pkt ale proc jest 10*100i to mówi wszystko pozatym mam bardzo badziewane mabo a mianowcie sis 730s Matsonic wiec wiecie... jeśli faktycznie jest to karta 64bi to jak zmienie proca to wyniki mi nie skoczą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha już wiem wszyystko:) otuż to leci tak 128bitowa karta z 8kostami pamięci ma takie ,,nużki" tylko z 2 stron natomiast są wersje 4kostkowe które mają nóżki z 4 stron pamięci są ze wszystkich stron obudowane znaczy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha już wiem wszyystko:) otuż to leci tak 128bitowa karta z 8kostami pamięci ma takie ,,nużki" tylko z 2 stron natomiast są wersje 4kostkowe które mają nóżki z 4 stron pamięci są ze wszystkich stron obudowane znaczy sie

Taa, jak już to pmp podał kilka dni temu w innym wątku (do którego link jest na poprzedniej stronie tego wątku). No i wiesz: mógłbyś edytować wiadomość zamiast robić z każdego stwierdzenia osobny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna namieszałem i musze poprawić;-)

 

otuż tak : (wojs słuchaj)

są 2 radzaje pamięci (kostek) 16bitowe które mają nózki tylko z 2 boków kostki i ich usi być 8 zeby karta była 128bitowa

 

są też takie jakie mam ja i wojs czyli 32bitowe kosti które śa kwadratowe bardziej i ciut większe i mają nózki ze wszystkich 4 stron i dlatego ja i wojs w swoich kartach mamy tylko 4 kosci pamięci (karty od Super grace) niezmienia to fakty ze np.saaphhire robi 64wersje kart czyli wtawia cztery 16bitowe kostki

te od saphhire idzie rozpoznać gdyż mają dodatkowe pozostawione miejsca na pamięci (widać ścieżki które pierwotnie miały iść do nieistniejących pamięci) jest foto w www.barwkomp.pl

o ta za 314zł jak sie nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry myslałem ze to z innego wątku i chciałem sie z wami tym podzielić a szczegole z wojsem który sie zmartwił ze ma 64bitowe pamięci :) jednak dróga cześć posta jest z mojej główki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobiasz15 - no, powiem Ci, że to, co piszesz przemawia do mnie. :)

 

Ale nadal jest to zupełnie podobne do wróżenia z fusów. Czy są jakieś programy, które mogłyby to zweryfikować, albo jakieś źródła (artykuły, testy), dzięki którym moglibyśmy sprawdzić nasze domysły na 100%???

 

Tobiasz, a tak BTW, to powiem Ci, że po zmianie zasilacza, pamieci (bez żadnych artefaktów!) spokojnie podkręciły się na 222@234...

 

A moje wyniki w 3DMarku bez podkręcania procesora i karty oscylują w granicach 5000-5100...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie Riva Tunera, w głównej zakładce powinno być

"128 bit AGP with 64 MB DDR memory" (czy jakoś tak)

Wydaje mi się, że to się odnosi do szyny pamięci właśnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie Riva Tunera, w głównej zakładce powinno być  

"128 bit AGP with 64 MB DDR memory" (czy jakoś tak)

Wydaje mi się, że to się odnosi do szyny pamięci właśnie :roll:

 

wreszcie jeden madry wyreczyl mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówi Aida32:

 

"Szerokość magistrali: 128-bitowy(a)"

 

Tobiasz15 - możemy spać spokojnie ;) Niech nam żadne cwaniaczki nie wciskają ciemnoty, że "Jak 4 kości to 64 bit i koniec!!!" :)

 

Dzięki bombel i Miope...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)) mi tez aida pokazuje 128-bitowy i co ? ;p

I TO, ŻE NA KAŻDYM TOPICU O MOJEJ KARCIE MÓWIONO CO INNEGO!!! A TERAZ WIEM JUŻ NA 100%, ŻE MAM 128bit. I TO, ŻE JAK ZMIENIĘ PROCA NA A_XP, TO MAM SZANSE NA WIĘCEJ NIŻ 7000 PKT. W 3DMARK2001...

(Sorki, ze tak krzyczę, ale ta sprawa od dawna mnie już wkurzała...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim mam zamiar przekroczyc 11000 zostalo mi juz tylko 413pts :D

mam pytanko jaki masz zasilacz?? Bo zastanawiam sie czy nie bede musiał zmienic przy ew zakupie karty...

Mam 3 letniego Wintecha 300W

Wspaniale trzyma napiecia. ANwet nie wiem czy nie ma za wysokich

+12V - 12,16-12,22V

+5V - 5,00-5,12V

+3,3V -3,27V

W zaleznosci ile wiatrakow jest wlaczonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...