Skocz do zawartości
baazar

Internet Do X360

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy mogę mieć internet w x360 np. od iplusa ? i czy mogę mieć internet tylko do x360? czy muszę mieć komputer? bo mam popsuty komputer zresztą nie potrzebuje komputera tylko chciałem neta do xboxa ale nie wiem czy mogę mieć obojętnie jaki i czy mogę mieć bezpośrednio do x360 podłączony.

 

ps. wiem wiem dużo pytań ale wolę spytać odrazu o wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć Internet od dowolnego providera, byle byś go dostarczył wtykiem RJ-45 do gniazdka w iksie lub poprzez WiFi ;)

Jeśli chodzi o iPlusa to będziesz potrzebował jakiś router z obslugą 3G, czyli np. coś takiego: http://www.allegro.pl/item702368608_linksy...cmcia_wifi.html

 

PS

Jest przyklejony temat o iksie, tam powinieneś spytać. Niech jakiś mod przeniesie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

No dobra, tylko co mu po necie z iPlusa, ktora bedzie chodzil jak krew z nosa? Ani na tym nie pogra, ani nie posciaga demek.

Sciagnac demowki to bedzie, tu nie widze problemow oprocz predkosci...

 

ale z graniem tu gorzej bezprzewodowy dostep do neta w x360 to pomylka - duzy ping po kilku minutach zacznie denerwowoc :)

 

lepiej polaczyc cos po kablu 1, 2 mb do gry w komfortowych warunkach starczy - do plynnego ogladania filmow (stream) lepiej wiecej - ale i tak nie zawsze to daje rezultat - duze obciazenie serwerow ms ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o bardzo dobrze dzięki. Jin* nie chodziło mi o podłączenie neta Iplusa tylko to taki przykład dokładnie chodziło mi o obojętnie jaki :]

 

PS. Bardzo wam dzięki :P :)

Zaraz, zaraz. A moze Ty masz na mysli pelna sieciowa funkcjonalnosc z dostepem do stron? Jezeli o ci chodzi, to nie. Bedziesz mial tylko dostep do oferowanych przez M$ kanalow, udostepnionych dem i gier arcade oraz mozliwosc wspolnej gry on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. potrzebuje neta tylko do x360, i do wszystkiego co oferuje Microsoft. Może jakieś propozycje co do neta? bo miałem z kablówki ale on nie działał na xboxsie oczywiście wtedy jak miałem działającego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. potrzebuje neta tylko do x360, i do wszystkiego co oferuje Microsoft. Może jakieś propozycje co do neta? bo miałem z kablówki ale on nie działał na xboxsie oczywiście wtedy jak miałem działającego kompa.

Można po polsku? W jaki sposób podzieliłeś łącze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...