Skocz do zawartości
malanacream

30-40 fps DoomIII na 9700

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz mowilem 30-40 fps przy ustawieniach performance :?

3900 3DMarku2003,ja juz nie moge spac po nocach..

Co z tym za<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym Radkiem :evil:

Moze mu bios inny dac :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz czy w catalystach masz wlaczone agp x8

Taa :lol: AGP8x da ci kopa :D

Moze masz wlaczone AA lub Anizo? Jakie stery do Radka? Cos bardzo malo masz markow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam

panowie ja juz z nim od kilku dni walcze.Bo tak w ogole to bylem z niego zadowolony ,ale jak pare dni temu puscilem 3DMarki to mi sie przykro zrobilo :( A dzis jeszcze ten Doom . Dalem za ta karte kupe kaski ,a tu lipa.Zastanawiam sie nad pujscie do sklepu z reklamacja,ale co powiedziec ze Doom w wersi alpha wolno chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz czy w catalystach masz wlaczone agp x8

Taa :lol: AGP8x da ci kopa :D

Moze masz wlaczone AA lub Anizo? Jakie stery do Radka? Cos bardzo malo masz markow :(

Powiedzialem agpx8 bo ma gigabyte ga-7vax, a tam to obsluguje jakby mial cos nizszego to bym powiedzial agpx4 ale niektorzy sie pewnie nie zorientowali i lubia sie posmiac. Mam nadzieje ze wiecej ludzi to rozbawilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowywalem winde juz pare razy ,a sp nie mam bo win jest pirat.

Nic nie daje :(

winXP nawet piracki smiga z SP1 tylko trzeba troche napracowac z kluczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ze tak spytam skad sciagnales dooma ja kurde mecze sie i nie moge znalezc linka :) sorka ze tak zapytalem hihih

Zawsze sobie możesz z eMule zassać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie po tylu próbach(reinstalki windy, sterów, naprawa młotkiem) :wink: , jedynym wyjściem jest sprawdzenie karty u jakiegoś kumpla lub w sklepie gdzie kupiłeś... wtedy bedziesz wiedział co i jak... poszukaj na madonion wyników sprzętu na którym 'puszczasz 3d mark03" i porównaj.

 

nic Ci nie zaszkodszi

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ,ale jesli on ma 9700 non-pro to nie jestem taki pewny czy to AZ TAK zly wynik.

Wkoncu procek leci na 1.8ghz niewiemy przy jakim FSB,jakie timingi ramu,no i niejest to nForce tylko KT400.

Mysle ze owszem powinines wyciagnac ponad 4k ale nie DUZO ponad,cos masz lekko skiszone z jakims ustawieniem/systemem ale ogolnie jest tak jak ma byc.Niema sie co martwic.Po zmianie procka karta ci sie wyskaluje,pozatym z AA i ANIZO to masz full wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,ale 9700 ma te same taktowania co 9500PRO,a rozni sie tylko dostepem do magsitrali 128bit vs 256bit, ktora owszem DUZO daje ALE jesli sie zaczyna korzystac z fajerwerkow typu AA,ANIZO albo jakies olbrzymiaste rozdzialki, wiec podkrecony 9500PRO moze sie w takich warunkach zrownywac z 9700 non-pro ktory nie jest krecony.

Pozatym on ma w sumie slaba reszte sprzetu,jak na taka karte ofkors.Wiec sie karta "dusi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie, że dopiszę pytanie,

czy mocno wpływają na wyniki w 3dsmarku działające w tle firewall + system works norton + monitoring CPU ??? :?:

 

 

P.S. Swoją drogą mam 2.4+, 512 266, epox 8rda, 9700 i wynik w 3d2003 4200 pkt, co szczerze powiedziawszy mam w zadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno maja jakis wplyw,ale to bywa roznie, od strasznego do niklego.

A co do pamieci to zalezy o jakich pamieciach mowisz, te na karcie maja BARDZO duzy wplyw ;).

A te w kompie zalezy,ale jak masz np. CAS 3 i najgorsze timingi to napewno cie ogranicza.

FSB teshj daje, ale wedlug mnie masz w miare normalny wynik,naprawde niema sie czym stresowac,nie rozumiem dlaczego ci ludzie mowia ze masz slaby,jak na sprzet to moze niemasz rewelacyjnego ale napewno nie padaczny,podkrec karte do 300/300 to zobaczysz jak pojdzie do gory.Zreshta nie wynik sie chyba liczy tylko to ze mozesz pomykac w gierkach z AA i aniso jak ci sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Napewno maja jakis wplyw,ale to bywa roznie, od strasznego do niklego.

A co do pamieci to zalezy o jakich pamieciach mowisz, te na karcie maja BARDZO duzy wplyw ;).

A te w kompie zalezy,ale jak masz np. CAS 3 i najgorsze timingi to napewno cie ogranicza.

FSB teshj daje, ale wedlug mnie masz w miare normalny wynik,naprawde niema sie czym stresowac,nie rozumiem dlaczego ci ludzie mowia ze masz slaby,jak na sprzet to moze niemasz rewelacyjnego ale napewno nie padaczny,podkrec karte do 300/300 to zobaczysz jak pojdzie do gory.Zreshta nie wynik sie chyba liczy tylko to ze mozesz pomykac w gierkach z AA i aniso jak ci sie podoba.

W sumie to masz racje.

Chodzilo mi o pamieci na plycie,a co do podkrecenia to z mila checia,tylko ze jak ruszam czestotliwosci riva ,nawet o troszeczke to mi sie komp restartuje np jak odpalam Dooma .

Dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...