Skocz do zawartości
malanacream

30-40 fps DoomIII na 9700

Rekomendowane odpowiedzi

hm,popierwsze sprobuj innym krecaczem np jakims nowym powerstripem,a po drugie musisz miec dobry zasilacz dla tej besti ,sprawa krecenia jest jush dosc skomplikowana, musisz sprawdzic jakie masz kostki ,czy zasilacz trzyma napiecia itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Napewno maja jakis wplyw,ale to bywa roznie, od strasznego do niklego.

A co do pamieci to zalezy o jakich pamieciach mowisz, te na karcie maja BARDZO duzy wplyw ;).

A te w kompie zalezy,ale jak masz np. CAS 3 i najgorsze timingi to napewno cie ogranicza.

FSB teshj daje, ale wedlug mnie masz w miare normalny wynik,naprawde niema sie czym stresowac,nie rozumiem dlaczego ci ludzie mowia ze masz slaby,jak na sprzet to moze niemasz rewelacyjnego ale napewno nie padaczny,podkrec karte do 300/300 to zobaczysz jak pojdzie do gory.Zreshta nie wynik sie chyba liczy tylko to ze mozesz pomykac w gierkach z AA i aniso jak ci sie podoba.

W sumie to masz racje.

Chodzilo mi o pamieci na plycie,a co do podkrecenia to z mila checia,tylko ze jak ruszam czestotliwosci riva ,nawet o troszeczke to mi sie komp restartuje np jak odpalam Dooma .

Dlaczego ?

bo pewnie nie wgrales biosu umozliwiajacego Overclocking 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Napewno maja jakis wplyw,ale to bywa roznie, od strasznego do niklego.

A co do pamieci to zalezy o jakich pamieciach mowisz, te na karcie maja BARDZO duzy wplyw ;).

A te w kompie zalezy,ale jak masz np. CAS 3 i najgorsze timingi to napewno cie ogranicza.

FSB teshj daje, ale wedlug mnie masz w miare normalny wynik,naprawde niema sie czym stresowac,nie rozumiem dlaczego ci ludzie mowia ze masz slaby,jak na sprzet to moze niemasz rewelacyjnego ale napewno nie padaczny,podkrec karte do 300/300 to zobaczysz jak pojdzie do gory.Zreshta nie wynik sie chyba liczy tylko to ze mozesz pomykac w gierkach z AA i aniso jak ci sie podoba.

W sumie to masz racje.

Chodzilo mi o pamieci na plycie,a co do podkrecenia to z mila checia,tylko ze jak ruszam czestotliwosci riva ,nawet o troszeczke to mi sie komp restartuje np jak odpalam Dooma .

Dlaczego ?

bo pewnie nie wgrales biosu umozliwiajacego Overclocking 8)

a nawet napewno a ty wgrywales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duze ryzyko ze cos sie zjebie ??

ja akurat mialem takiego farta ze nie musialem gdyz O/C byl dostepny.

Zawsze jest pewne ryzyko i jaknie wiesz jak to robic to nawet nie proboj. Dopiero kiedy jestes na 100% pewien ze wiesz jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duze ryzyko ze cos sie zjebie ??

ja akurat mialem takiego farta ze nie musialem gdyz O/C byl dostepny.

Zawsze jest pewne ryzyko i jaknie wiesz jak to robic to nawet nie proboj. Dopiero kiedy jestes na 100% pewien ze wiesz jak to zrobic.

to narazie sobie daroje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malanacream jeżeli masz kartę graf na pci to jak najbardziej bierz i baw sie w wgrywanie tego nowego biosu...

niby mam jakis zabytek pci ,ale jak mi radek padnie to pomozecie go postawic :wink: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na r9700Pro mam 4555 3marków '03 więc wynik w 3dm'03 nie zalezy od procka(ja mam 1,4@1,56) ale od karty graficznej. Jakbyś podkręcił tego r9700 do pro to byś miał podobny wynik jak ja.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na r9700Pro mam 4555 3marków '03 więc wynik w 3dm'03 nie zalezy od procka(ja mam 1,4@1,56) ale od karty graficznej. Jakbyś podkręcił tego r9700 do pro to byś miał podobny wynik jak ja.

EOT

nie zalezy tak bardzo jak w 3dm01 jednak procek ma tez swoj udzial w koncowym wyniku bo napewno nie uzyskal bys 4.5k 03markow ze swoja grafa wpieta do kompa z 300 MHz prockiem na pokladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej  :lol: Wgralem bios club3d i juz samo to dalo 100 markow (2003) wiecej,potem skrecilem pamiec na 290 i gpu 600,jest nastepne 330.Hmm...fajnie tak sobie podkrecic  :wink:

a jaki całkowity wynik - bo chyba przeoczyłem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poznac ze przetaktowane ustawienia grafy sa wporzadku ?

Nie ma zadnych artefaktow,Doom i 3DMark 2003 chodza ,tzn ze jest wszystko ok ?

Czy po paru dniach moze tygodniach pracy na @ wartosciach cos sie zwali ?

A co z temp. pamieci i gpu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zfleshuj tego radka na pro i nie baw sie w krecenie bo za bardoz nie da rady te r9700 od r9700pro rozni sie niczym poza biosem. Jak amsz troxche odwagi i jakis ups pod reka to flesciach!.

ps karta prosie sie tez o ciut szybszy procek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja tez cos wtrace

 

mam Geforca 2 MX 400 8) na czystym windowsie 2k pl mialem 2300 w 3dMarku

jak zainstalowalem 2xSP wynik odrazu podskoczyl do 2800 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dx 9??jeśli tak to zmien na dx8.1 i bedziesz mial kozackie wyniki.

W glupim cs po instalacji dx 9 fps mi spadly ze 100 do 30 w porywach nawet 15 :)))).

microsoft jak juz cos zrobi to spieprzy wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...